Προς το περιεχόμενο

Smart! Ψάχνουμε οικονομικό, αλλά περιποιημένο Smart για ενοικίαση μερικών ημερών!


JiovanniGeorgeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..στην Αθήνα! Με φουλ κλοπές σίγουρα για να μη το πληρώσουμε ολόκληρο για 4 μέρες ενοικίαση!

 

Πείτε μου, γνωρίζετε καμιά οικονομική γωνιά; Κάποιον ενοικιαστή να συστήσετε;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πας κατ ευθειαν σε γραφειο ενοικιασεως αυτοκινητων! 

τωρα αν εσυ ψαχνεις ιδιωτη να σου παραχωρησει το αυτοκινητο του για λιγες ημερες εναντι αμοιβης καταλαβαινεις οτι το πραγμα μπαζει απο παντου! κατ αρχην δεν μπορει να γινει με νομιμο τροπο απο φορολογικης αποψης. τι θα γινει εαν το αυτοκινητο εμπλακει σε ατυχημα η συμβει κατι το οποιο ειναι παρανομο? νομιζεις ετσι θα σου δωσει ο αλλος το αυτοκινητο του εναντι μικρης αμοιβης? εαν εσυ θελεις να κανεις διακινηση παρανομων μεταναστων, προιοντων κλοπης, ναρκωτικων ουσιων ο αλλος θα χασει το αυτοκινητο του. εαν εσυ φας καποια κληση ειτε απο τροχονομο ειτε απο ρανταρ τροχαιας και ερθει μετα απο καιρο στον ιδιοκτητη πως θα βγει ακρη? εαν παρουσιασει το αυτοκινητο βλαβη οσο ειναι στα χερια σουποιος θα χρεωθει την οποια βλαβη?

πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω με ποια λογικη ανοιξες αυτο το θεμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, xsterg είπε

εαν εσυ φας καποια κληση ειτε απο τροχονομο ειτε απο ρανταρ τροχαιας και ερθει μετα απο καιρο στον ιδιοκτητη πως θα βγει ακρη?

Ή περάσει τα διόδια χωρίς να πληρώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα διοδια ειναι το πιο ελαφρυ περιστατικο. εαν τραυματισει η σκοτωσει ανθρωπο πως θα αποδειξει ο ιδιοκτητης οτι δεν ηταν αυτος και ηταν καποιος αλλος. σημειωση οτι υπευθυνος ειναι και ο κατοχος του αυτοκινητου εαν δεν εχει γινει δηλωση για κλοπη. 

απορω με μερικους που αντιμετωπιζουν την παραχωρηση του αυτοκινητου με ελαφρια καρδια. οι παλιοι λεγανε οτι αυτοκινητο, οπλο και γυναικα δεν δανειζονται...

Επεξ/σία από xsterg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαντάζομαι ψάχνει γραφείο ενοικιάσεων που διαθέτει smart προς ενοικίαση. Δε μπορεί να είναι τόσο παλαβός που να ψάχνει έναν άκυρο ιδιώτη. Αλλά και να έψαχνε, πρέπει να βρει έναν ακόμα πιο παλαβό ιδιοκτήτη να του το δώσει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα λέτε παιδιά..

 

Αν έχετε να συστήσετε κανένα γραφείο, πείτε μου.. μίλησα με 2 και μου λένε πως για να μου δώσουν, θα πρέπει να έχω πιλοτή να το βάζω όταν παρκάρω και κάτι τέτοια. Τους καταλαβαίνω, και εμένα το Smartάκι μου το κλέψανε πριν 2 έτη. Αλλά δε παίζει πιλοτή... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Οπως τα λέτε παιδιά..

 

Αν έχετε να συστήσετε κανένα γραφείο, πείτε μου.. μίλησα με 2 και μου λένε πως για να μου δώσουν, θα πρέπει να έχω πιλοτή να το βάζω όταν παρκάρω και κάτι τέτοια. Τους καταλαβαίνω, και εμένα το Smartάκι μου το κλέψανε πριν 2 έτη. Αλλά δε παίζει πιλοτή... :(

Βρες ιδιωτικό παρκινγκ τότε να το παρκάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Τόσα μικρά αυτοκίνητα ενοικιάζονται. Γιατί οπωσδήποτε smart? 4 μέρες είναι

Και πως θα γινόταν ολο αυτο

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανε κέφι ο λεφτάς ο ΣΕΦ που επιστρέφει από σαιζόν. Ήθελα να μην του χαλάσω χατίρι.. 

 

..αλλά δε βοηθάτε και σεις.

Η αλήθεια είναι πως θα ήθελα να καταλάβω τι εννοεί ο @NikosKallithea με αυτό που γράφει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Το έκανε κέφι ο λεφτάς ο ΣΕΦ που επιστρέφει από σαιζόν. Ήθελα να μην του χαλάσω χατίρι.. 

 

..αλλά δε βοηθάτε και σεις.

Η αλήθεια είναι πως θα ήθελα να καταλάβω τι εννοεί ο @NikosKallithea με αυτό που γράφει..

Θες να το φερεις στο σπίτι μου να το παρκάρεις;Εχω υπόγειο πάρκινγκ,μεσα στον καθαρό αερα στα 1000 μετρα υψόμετρο.

Πως αλλιώς να βοηθήσουμε;

Καλά και αυτός τόσο λεφτάς που το σμαρτάκι λιγουρευτηκε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Η αλήθεια είναι πως θα ήθελα να καταλάβω τι εννοεί ο @NikosKallithea με αυτό που γράφει..

Για εξήγησε πρώτα εσύ τι εννοείς στο αρχικό post όταν γράφεις πως θέλετε να νοικιάσετε smart και ρωτάς αν γνωρίζουμε κάποιον ενοικιαστή να συστήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω γιατι τοση φασαρια. ενοικιαση απο herz, avis και αλλες εταιρειες ενοικιασεως αυτοκινητων. καμμια εταιρεια ενοικιασεως δεν σου βαζει προυποθεση να εχεις θεση σταθμευσης για τοσο κοινα και φθηνα οχηματα. δεν ειναι και aston martin για να βαλει ειδικους ορους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xsterg είπε

δεν καταλαβαινω γιατι τοση φασαρια. ενοικιαση απο herz, avis και αλλες εταιρειες ενοικιασεως αυτοκινητων. καμμια εταιρεια ενοικιασεως δεν σου βαζει προυποθεση να εχεις θεση σταθμευσης για τοσο κοινα και φθηνα οχηματα. δεν ειναι και aston martin για να βαλει ειδικους ορους!

δεν έχω δει να νοικιάζει κανείς Smart, αλλά δε καταλαβαίνω γιατί ο @JiovanniGeorgeo θέλει ντε και καλά το συγκεκριμένο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...