Προς το περιεχόμενο

BF - WIND 20% με κάρτες Yellows της ΠΕΙΡΑΩΣ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγνοησα το κομματι με "το αγορα σε φυσικα καταστηματα" οποτε σε ευχαριστω. Θα περασω το app αναγκαστικα αλλα για να ειμαι ειληκρινης μου τη σπαει η υποχρεωτικοτητα του ορου απο τη στιγμη που εχω την καρτα τους.

2 λεπτά πριν, manosfp είπε

Μου θυμίζεις τον άλλο που σβήνει τα μεηλ του. Μην είστε ψυχαναγκαστικοί.

Δε σβηνω τα mail μου απλα καποτε γεμιζα τα pc μου με εφαρμογες και μετα σερνοντουσαν και εχω κολλημα τωρα με το να εγκαθιστω πραγματα που δε χρειαζομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, costacurta είπε

Εννοείται ρε μαν το πιο oldschool κόλπο του ινσομνια θεωρείται. Το αποκαλώ triple insomnia combo. (αποφορολογηση/επιστροφή/αρχική έκπτωση) 

quad-combo είναι, άμα κόψεις και τιμολόγιο σε αυτά που θα πληρώσεις με την επιστροφή 

άμα έχει και δωροκάρτα 5Χ το τερματίζεις

Επεξ/σία από spacestar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, costacurta είπε

Εννοείται ρε μαν το πιο oldschool κόλπο του ινσομνια θεωρείται. Το αποκαλώ triple insomnia combo. (αποφορολογηση/επιστροφή/αρχική έκπτωση) 

Ευχαριστώ. Νομιζω οτι to 11t ειναι οτι καλύτερο το σε αυτα τα χρήματα αποφορολογηση έκπτωση και yellows. Υπάρχει κσοοια αλλη πρόταση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά ναι.. Βέβαια ο φίλος του, πέραν του ότι ρισκάρει κόβωντας τιμολόγιο για τρίτους προσδοκώντας σε αμοιβαίο όφειλος (γλιτώνει ΦΠΑ ο ένας κ φόρο εισοδήματος ο άλλος), θα έπρεπε να προσέχει ότι οι επαγγελματικές δαπάνες πρέπει κανονικά να γίνονται μόνο από το δηλωμένο του επαγγελματικό λογαριασμό (και την όποια κάρτα είναι συνδεδεμένη σε αυτόν)..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, spacestar said:

quad-combo είναι, άμα κόψεις και τιμολόγιο σε αυτά που θα πληρώσεις με την επιστροφή 

άμα έχει και δωροκάρτα 5Χ το τερματίζεις

Τι δωροκαρτες παίζουν τώρα ;; 🤧

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα κι εγώ το triple insomnia combo (αποφορολογηση/επιστροφή/αρχική έκπτωση) του costacurta χθες😀

Αφού πήρα 3-4 τηλέφωνα σε καταστήματα βρήκα ενα που συμμετέχει στο πρόγραμμα επιστροφής σε yellows και είχε και ετοιμοπαράδοτο το κινητό που με ενδιέφερε και πήγα και το πήρα. Τα yellows πιστώθηκαν επί τόπου στο απόκομμα της συναλλαγής της πιστωτικής (τα είδα και στο app).

Για αυτούς που ρωτάγανε αν ισχύει στην WIND αποφορολόγηγη+yellows η απάντηση είναι: ΝΑΙ!!! (το public μας έχει μπερδέψει τώρα τελευταία)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreas1gr είπε

Καραγκιοζιλίκια... 

Κινητό που μέχρι χτες το είχαν στα 349, τώρα το πήγαν στα 400...

Κλασικη Ελληνικη Βλακ Friday!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, samsunglife είπε

το triple insomnia combo (αποφορολογηση/επιστροφή/αρχική έκπτωση)

Η αποφορολόγηση ισχύει αν αν έχεις εσύ εταιρία ή γνωστό για να σου κόψει τιμολόγιο και να μην πληρώσεις το ΦΠΑ σωστά;

Για εμάς τους υπόλλοιπους φτωχούς θνητούς ισχύει to double combo μόνο... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, spacestar είπε

quad-combo είναι, άμα κόψεις και τιμολόγιο σε αυτά που θα πληρώσεις με την επιστροφή 

άμα έχει και δωροκάρτα 5Χ το τερματίζεις

Το πενταπλο κόμπο επονομαζομενο και ως quintuple ultra instict είναι αστικός μύθος και δεν λειτουργεί πρακτικά. Διότι σε τέτοιες αγορές δεν μπορείς να βάλεις η δεν έχουν πόντους καταστήματος όπως σε σούπερ μάρκετ (οχι επιστροφές τράπεζας).Τα κουπόνια δώρου η οι κωδικοί δεν μετράνε έτσι και αλλιώς θεωρούνται έκπτωση σε χρηματα. Βέβαια οριακά πιάνεις το quadru combo τουλάχιστον ψυχολογικά στο ότι αγοράζεις αυτά τα smartphone από αλυσίδες με καταστήματα σε κάθε πόλη και όχι από ένα μαγαζάκι ιντερνετικο με έδρα ένα νησί και ότι συνεπάγεται. Στα του θέματος εγώ έκανα το triple πέρσι από mediamarket και πρόπερσι από plaisio. (για παμπλικ που ρωτάνε δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται αδύνατο να σου αρνηθούν) 

22 ώρες πριν, cac είπε

Ευχαριστώ. Νομιζω οτι to 11t ειναι οτι καλύτερο το σε αυτα τα χρήματα αποφορολογηση έκπτωση και yellows. Υπάρχει κσοοια αλλη πρόταση? 

Φίλε μου εγώ ψαχνόμουν πολύ πέρσι και κατέληξα στο mi10t από galaxy s8. Μιλάμε είδα το φως το αληθινό. Έχω ακόμα το s8 και όταν το πιάνω νομίζω παθαίνω πονοκέφαλο. Βέβαια ενημερώνω με ότι έρχεται με ένα xiomi κινητό. Θέλει λίγο στρώσιμο η αντροιντ έκδοση σε μικρόλεπτομέρειες και λίγο συνήθεια. Δεν είναι καθαρό Android οπως τα Sony η τα one plus. Από εκεί και πέρα για 260 το 11ρι μάλιστα όχι απλά θεωρώ ότι αξίζει αλλά ότι είναι κλοπή. Παίρνεις σε mid range τιμή μια ναυαρχίδα του δεύτερου μισού του 21. Το hardware είναι στο Θεό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δούλεμα πάει σύννεφο. Δεν συμμετέχουν όλα τα καταστήματα της wind. Στην περιοχή μου και στους γύρω νομούς δεν βρήκα ούτε ένα κατάστημα που να έχει Πειραιώς

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...