Προς το περιεχόμενο

BF - WIND 20% με κάρτες Yellows της ΠΕΙΡΑΩΣ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, thanosga είπε

Το δούλεμα πάει σύννεφο. Δεν συμμετέχουν όλα τα καταστήματα της wind. Στην περιοχή μου και στους γύρω νομούς δεν βρήκα ούτε ένα κατάστημα που να έχει Πειραιώς

Απο ποιο νομο εισαι και δε βρισκεις καταστηματα? Εγω ειμαι απο Σερρες και εχουμε 2. Επισης δε καταλαβαινω πως θα παρουμε την επιστροφη, εγκατεστησα την εφαρμογη στο κινητο μου, οταν θα αγορασω κατι που συμμετασχει στην προσφορα απο καταστημα wind θα κανω κατι διαφορετικο με την εφαρμογη?

Επεξ/σία από default
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, di maria kun είπε

Το πενταπλο κόμπο επονομαζομενο και ως quintuple ultra instict είναι αστικός μύθος και δεν λειτουργεί πρακτικά. Διότι σε τέτοιες αγορές δεν μπορείς να βάλεις η δεν έχουν πόντους καταστήματος όπως σε σούπερ μάρκετ (οχι επιστροφές τράπεζας).Τα κουπόνια δώρου η οι κωδικοί δεν μετράνε έτσι και αλλιώς θεωρούνται έκπτωση σε χρηματα. Βέβαια οριακά πιάνεις το quadru combo τουλάχιστον ψυχολογικά στο ότι αγοράζεις αυτά τα smartphone από αλυσίδες με καταστήματα σε κάθε πόλη και όχι από ένα μαγαζάκι ιντερνετικο με έδρα ένα νησί και ότι συνεπάγεται. Στα του θέματος εγώ έκανα το triple πέρσι από mediamarket και πρόπερσι από plaisio. (για παμπλικ που ρωτάνε δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται αδύνατο να σου αρνηθούν) 

Φίλε μου εγώ ψαχνόμουν πολύ πέρσι και κατέληξα στο mi10t από galaxy s8. Μιλάμε είδα το φως το αληθινό. Έχω ακόμα το s8 και όταν το πιάνω νομίζω παθαίνω πονοκέφαλο. Βέβαια ενημερώνω με ότι έρχεται με ένα xiomi κινητό. Θέλει λίγο στρώσιμο η αντροιντ έκδοση σε μικρόλεπτομέρειες και λίγο συνήθεια. Δεν είναι καθαρό Android οπως τα Sony η τα one plus. Από εκεί και πέρα για 260 το 11ρι μάλιστα όχι απλά θεωρώ ότι αξίζει αλλά ότι είναι κλοπή. Παίρνεις σε mid range τιμή μια ναυαρχίδα του δεύτερου μισού του 21. Το hardware είναι στο Θεό. 

Στο Γερμανό μπορείς να πάρεις σε combo :

1. Black Friday 

2. Αποφορολόγηση 

3. Επιστροφή ή Go4more 

4. Πόντους στο Germanos app που δίνουν δωροεπιταγές

5!. Τις Τρίτες διπλάσιους πόντους 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, default είπε

οταν θα αγορασω κατι που συμμετασχει στην προσφορα απο καταστημα wind θα κανω κατι διαφορετικο με την εφαρμογη?

Στην εφαρμογή θα βλέπεις το υπόλοιπο των πόντων σου και θα βρουν και την ευκαιρία να σε ζαλίζουν με notifications για "προσφορές".

Τους πόντους μπορείς να τους βλέπεις και στο winbank app, οπότε το καλύτερο είναι, βάζεις εφαρμογή, επωφελείσαι της προσφοράς, βγάζεις εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosfp είπε

Η απλά δεν της επιτρέπεις να σου στέλνει ειδοποιήσεις. Δεν τρώει ψωμί η εφαρμογή (αλλά ούτε και πόρους) για να τη βάζεις - βγάζεις. 

Την είχα πατήσει με αντίστοιχη eurobank που έστελνε κι ας είχα το off στις ρυθμίσεις (της εφαρμογής εννοώ, αν γίνεται κάτι σε επίπεδο Android δεν το γνωρίζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manosfp είπε

Επίπεδο Android, της κόβεις όλες τις άδειες και τέλος. 

Σύμφωνοι, αλλά εγώ εφαρμογή που δεν την εμπιστεύομαι απόλυτα και δεν είναι απαραίτητη, δεν την κρατάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dakangr είπε

Το galaxy s20 πως σας φαίνεται σαν τιμή στα 429 συν την επιστροφή; 

Η επιστροφή γίνεται αμέσως η περιμένεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, manosfp είπε

Στο Γερμανό μπορείς να πάρεις σε combo :

1. Black Friday 

2. Αποφορολόγηση 

3. Επιστροφή ή Go4more 

4. Πόντους στο Germanos app που δίνουν δωροεπιταγές

5!. Τις Τρίτες διπλάσιους πόντους 

 

 

ευχαριστουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...