Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy s20fe 429


imr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, kgian είπε

Τελικά έριξα παραγγελία για το poco f3 8/256 sta 317€. Νομίζω αξίζει καλύτερα. Άνοιξα και θέμα στις προσφορές. 

Το mui είναι αιώνες πίσω σε σχέση με το oneui αλλά γούστα είναι αυτα

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, kgian είπε

Σκέφτομαι να πάω αύριο απο Γερμανό να το τσιμπήσω με την κάρτα eurobank που έχω να πάρω και 64€ επιστροφή. Θα βγει τελική 364€. Νομίζω αξίζει τρελά σε αυτή την τιμή. 

Αν έχεις κάρτα Πειραιώς ψάξτο απο Wind που δίνει επιστροφή 20% σε yellows (προσοχή δεν ισχύει σε όλα τα καταστήματα wind, πρέπει να ρωτήσεις αν συμμετέχει).

Επίσης και ο Κώτσος έβγαλε προσφορά με κάρτες Alpha 1ευρώ=20 bonus πόντοι, αλλά δεν ξέρω σε τι ποσοστό έκπτωσης αντιστοιχεί αυτό

 

Επεξ/σία από samsunglife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Αν έχεις κάρτα Πειραιώς ψάξτο απο Wind που δίνει επιστροφή 20% σε yellows (προσοχή δεν ισχύει σε όλα τα καταστήματα wind, πρέπει να ρωτήσεις).

Επίσης και ο Κώτσος έβγαλε προσφορά με κάρτες Alpha 1ευρώ=20 bonus πόντοι, αλλά δεν ξέρω σε τι ποσοστό έκπτωσης αντιστοιχεί αυτό

 

https://www.kotsovolos.gr/alpha-bonus

Καμία προσφορά για όσους έχουμε κάρτες της Alpha Bank.Εχω Alpha και Εθνική, η οποία έχει παρόμοιο σύστημα με yellows.

Ο μόνος τρόπος δηλαδή, θα είναι να βγάλω κάρτα της Eurobank και να μεταφέρω εκεί χρήματα.Η να μπλέξω κάποιον δικό μου που έχει Eurobank.

1€=4 πόντοι-429€x4=1716 πόντοι.

Οι 3.000 πόντοι, δίνουν έκπτωση μόνο 6€.

Οπότε, προσφορά μπορεί να θεωρηθεί μόνο όταν δίνουν μερικές χιλιάδες πόντους για συγκεκριμένες αγορές που θα μπορούν να εξαργυρωθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Skywalker21 είπε

Αξίζει πολύ καλύτερα από τον Γερμανό και με 15% επιστροφή eurobank. Μιλάμε για τελική τιμή 365 ευρώ και είναι η έκδοση με τοn snapdragon. Πραγματικά για αυτό το κινητό με τα περισσότερα χαρακτηριστικά να ειναι ναυαρχίδας είναι κλεψιά. Και μιλάμε για ιστορικότατι το χαμηλό εάν υπολογίσεις και την επιστροφή που πρακτικά είναι μετρητά. 

Και η έκδοση με αυτόν τον επεξεργαστή δεν έχει κανένα θέμα είπε θέρμανσης και τα λοιπά. Και σε πολλά benchmarks είναι σχεδόν το ίδιο γρήγορο με τον τελευταίο s21

 

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile/smartphones-all/samsung-galaxy-s20-fe-2021-dual-4g-128gb-smartphone/?productId=20405972&fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-32494807482524673+-5262386174933050289+-127919698513183981

 

 

Κατω κάτω γράφει exynos 990

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, samsunglife είπε

Αν έχεις κάρτα Πειραιώς ψάξτο απο Wind που δίνει επιστροφή 20% σε yellows (προσοχή δεν ισχύει σε όλα τα καταστήματα wind, πρέπει να ρωτήσεις).

Επίσης και ο Κώτσος έβγαλε προσφορά με κάρτες Alpha 1ευρώ=20 bonus πόντοι, αλλά δεν ξέρω σε τι ποσοστό έκπτωσης αντιστοιχεί αυτό

 

https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/smartphones/samsung-galaxy-s20-fe-128-navy-g780

Λέει για Exynos και στη Wind (για αυτους με Πειραιώς). Άρα μόνο γερμανός με eurobank δινουν την εκδοση με τον snapdragon 865 στην καλυτερη τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kgian είπε

Τελικά έριξα παραγγελία για το poco f3 8/256 sta 317€. Νομίζω αξίζει καλύτερα. Άνοιξα και θέμα στις προσφορές. 

Ακυρωσε το οσο προλαβαινεις!

(Αδιαβροχοποιηση ip68, wireless charging, camera Optical Stabilization (OIS), to name just a few, δεν συνεχιζω, εκανες πατατα και μην κανεις την τρελλα να προσπαθησεις να πεισεις τον ευατο σου για το αντιθετο, μην ανοιξεις συσκευασια και κανε υπαναχωρηση).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Skywalker21 είπε

Αξίζει πολύ καλύτερα από τον Γερμανό και με 15% επιστροφή eurobank. Μιλάμε για τελική τιμή 365 ευρώ και είναι η έκδοση με τοn snapdragon. Πραγματικά για αυτό το κινητό με τα περισσότερα χαρακτηριστικά να ειναι ναυαρχίδας είναι κλεψιά. Και μιλάμε για ιστορικότατι το χαμηλό εάν υπολογίσεις και την επιστροφή που πρακτικά είναι μετρητά. 

Και η έκδοση με αυτόν τον επεξεργαστή δεν έχει κανένα θέμα είπε θέρμανσης και τα λοιπά. Και σε πολλά benchmarks είναι σχεδόν το ίδιο γρήγορο με τον τελευταίο s21

 

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile/smartphones-all/samsung-galaxy-s20-fe-2021-dual-4g-128gb-smartphone/?productId=20405972&fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-32494807482524673+-5262386174933050289+-127919698513183981

 

 

Μπορώ να κανω αποφορόλογηση και μετά να πληρώσω με eurobank ώστε να καρπωθώ της προσφοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

https://www.kotsovolos.gr/alpha-bonus

Καμία προσφορά για όσους έχουμε κάρτες της Alpha Bank.Εχω Alpha και Εθνική, η οποία έχει παρόμοιο σύστημα με yellows.

Ο μόνος τρόπος δηλαδή, θα είναι να βγάλω κάρτα της Eurobank και να μεταφέρω εκεί χρήματα.Η να μπλέξω κάποιον δικό μου που έχει Eurobank.

1€=4 πόντοι-429€x4=1716 πόντοι.

Οι 3.000 πόντοι, δίνουν έκπτωση μόνο 6€.

Οπότε, προσφορά μπορεί να θεωρηθεί μόνο όταν δίνουν μερικές χιλιάδες πόντους για συγκεκριμένες αγορές που θα μπορούν να εξαργυρωθούν.

 

SmartSelect_20211122-082935_Viber.jpg

5 ώρες πριν, devaggos είπε

https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/smartphones/samsung-galaxy-s20-fe-128-navy-g780

Λέει για Exynos και στη Wind (για αυτους με Πειραιώς). Άρα μόνο γερμανός με eurobank δινουν την εκδοση με τον snapdragon 865 στην καλυτερη τιμη?

Από wind το πήρα την Παρασκευή και πριν το πληρώσω κοίταξα το κουτί να γράφει εξωτερικά F780G(snap) και όχι G780F (exynos) 

52 λεπτά πριν, Telumetar είπε

Μπορώ να κανω αποφορόλογηση και μετά να πληρώσω με eurobank ώστε να καρπωθώ της προσφοράς;

Οχι, γιατί με την αποφορογηση βγαίνει κάτω από 349€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Και πάλι, 429€*20 πόντοι=8580 πόντοι, δηλαδή 12€ έκπτωση.

Ενώ το 15% στα 429€, είναι -64.35€.

Μέρα με την νύχτα.

Δεν ξέρω ακριβώς πως εξαργυρωνονται οι Alpha bonus πόντοι σε κάθε επιχείρηση, αλλά δεν νομίζω να είναι τόσο λίγο. Αν θυμάμαι καλά κάθε 400 πόντοι =1€, άρα 8580=21.5€ έμμεση έκπτωση. 

Και πάλι πάντως συμφέρει το 15% του Γερμανού και φυσικά το 20% της wind! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, ea6gka είπε

S20fe (2021)= SD 865

S20fe=exynos 990. 

Αλλιως το ψαχνετε με τους κωδικους προιοντος που προαναφερθηκαν. 

Μια διευκρίνιση… η έκδοση με τον Snapdragon είναι το G780G και η έκδοση με τον Exynos είναι το G780F.

Επεξ/σία από athanaso77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, athanaso77 είπε

Μια διευκρίνιση… όλα τα γνωστά ελληνικά καταστήματα που πουλάνε την 4G έκδοση του FE, πρόκειται για το G780F, το οποίο είναι αποκλειστικά με τον Exynos επεξεργαστή, παρόλο που λανθασμένα (δεν είναι η πρώτη φορά) στις περιγραφές τους κάποια από αυτά αναφέρουν Snapdragon. Η έκδοση με τον Snapdragon είναι το G780G, το οποίο δεν έχει έρθει επίσημα εδώ.

Λάθος,  έχω πάρει την 4g έκδοση με SD από το public πριν 2 μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...