Προς το περιεχόμενο

Miele Complete C3 Comfort EcoLine Ηλεκτρική Σκούπα 99€ (ΤΕΛΟΣ)


TasosRS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άνοιξα το θέμα για να δούμε αν παρέλαβε κανένας και για το τι έγινε με τις παραγγελίες.

Εγώ πρόλαβα και έκανα παραγγελία 9:58 για παραλαβή από κατάστημα αλλά είναι σε επεξεργασία και καμία ενημέρωση έως τώρα.

 

https://www.kotsovolos.gr/small-home-appliances/vacuum-cleaners/cylinder-vacuum-cleaners/181763-miele-complete-c3-comfort-ecoline

Επεξ/σία από TasosRS
Διόρθωση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΠΑΝΙΚΟΣ μια ειχε ολη και ολη - ετρεχε μια κυρατσα με τη σκουπα αγκαλια μη της τη παρουν :lol:

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

ΠΑΝΙΚΟΣ μια ειχε ολη και ολη - ετρεχε μια κυρατσα με τη σκουπα αγκαλια μη της τη παρουν :lol:

Οτι ειναι οι καρτες γραφικων για εμας, ειναι και οι σκουπες για τις κυρατσες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/11/2021 στις 5:31 ΜΜ, Mhlogiatros είπε

ΠΑΝΙΚΟΣ μια ειχε ολη και ολη - ετρεχε μια κυρατσα με τη σκουπα αγκαλια μη της τη παρουν :lol:

Και εσύ από πίσω για να της την αρπάξεις.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, ge-lyk said:

Δίκιο έχεις. Πώς δεν το πήραμε χαμπάρι αυτό??? 

To πήρα χαμπάρι 12+ ώρες πριν και ήμουν 15 λεπτά πριν "ανοίξει" η προσφορά στην σελίδα του, απλά όταν επέλεγα κατάστημα  για παραλαβή μου πέταγε error (γιατί λογικά δεν ήταν πλέον διαθέσιμο), έχασα χρόνο μέχρι να επιλέξω άλλα καταστήματα που με την σειρά τους μου έβγαζαν errors και μετά από refresh είχαν εξαφανιστεί οι επιλογές εντός Αττικής. :(

Όλα αυτά εντός 2-3 λεπτών, μετά από  το "άνοιγμα" της προσφοράς, εντός 4-5 λεπτών δεν είχε μείνει τίποτα.

Σκέψου ότι υπήρξαν άτομα που "πρόλαβαν" και τελικά έφαγαν άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, JohnnyX είπε

5ετιας μοντελο

Όχι, ίδια εμφάνιση αλλά το μοτέρ κτλ κτλ το έχουν αλλάξει 2-3 φορές.

Βελτιώνοντας κάθε φορά την ενεργειακή κλάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι διαβάζω συμπεραίνω οτι τις λουφάρανε οι υπάλληλοι.

10:03 είχα βάλει ηδη παραγγελία, 10:07 ήρθε μήνυμα οτι μπορώ να περάσω να παραλάβω.

Περίπου μια ώρα αργότερα μας καλούν στο κινητό για να μας πουν οτι έγινε λάθος με την διαθεσιμότητα και οτι δεν υπάρχει.

Για να "καλύψουν" το λάθος πρότειναν στα ίδια χρήματα να μας δώσουν μια bosch η οποία είχε 179€ στο σαιτ και θα μας την έδιναν στα 99€.

Μας διαβεβαίωσε η κυρία στο τηλέφωνο οτι τα τακτοποίησε όλα η ίδια και είναι κομπλε.

Πάμε 17:30 στο quick point (45 λεπτα πανω στην Πατησιων στο περιμενε δεν το λες και quick) , μας λεει η υπάλληλος εκεί οτι η παραγγελία δεν έχει εκτελεστεί γιατί δεν υπάρχει η σκούπα, της λέμε το στόρι και εκεί άρχισε η ταλαιπωρία.

short story: μετά από πολύ πέρα δώθε και 3 ώρες στο κατάστημα, φτάνουμε ταμείο για να ολοκληρώσουμε την νέα παραγγελία, εκεί μας ζήτησε να πληρώσουμε την σκούπα στα 179€ και όταν την φέρουν (ναι δεν υπήρχε διαθέσιμη και δεν ήξεραν πότε θα την φέρουν) να μας δώσουν μια δωροεπιταγη 80€

Όλο το μαγαζί μας άκουσε, αλλά σκούπα γιοκ

 

Ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω κάπου ηλεκτρονικά καταγγελία για την περίπτωση αυτή?

Στην ουσία είναι παραπλάνηση, μου πούλησε Χ ποσό ένα προϊόν και μου ζητούσε παραπάνω χρήματα για μα μου δώσει άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, 8pins είπε

Από ότι διαβάζω συμπεραίνω οτι τις λουφάρανε οι υπάλληλοι.

10:03 είχα βάλει ηδη παραγγελία, 10:07 ήρθε μήνυμα οτι μπορώ να περάσω να παραλάβω.

Περίπου μια ώρα αργότερα μας καλούν στο κινητό για να μας πουν οτι έγινε λάθος με την διαθεσιμότητα και οτι δεν υπάρχει.

Για να "καλύψουν" το λάθος πρότειναν στα ίδια χρήματα να μας δώσουν μια bosch η οποία είχε 179€ στο σαιτ και θα μας την έδιναν στα 99€.

Μας διαβεβαίωσε η κυρία στο τηλέφωνο οτι τα τακτοποίησε όλα η ίδια και είναι κομπλε.

Πάμε 17:30 στο quick point (45 λεπτα πανω στην Πατησιων στο περιμενε δεν το λες και quick) , μας λεει η υπάλληλος εκεί οτι η παραγγελία δεν έχει εκτελεστεί γιατί δεν υπάρχει η σκούπα, της λέμε το στόρι και εκεί άρχισε η ταλαιπωρία.

short story: μετά από πολύ πέρα δώθε και 3 ώρες στο κατάστημα, φτάνουμε ταμείο για να ολοκληρώσουμε την νέα παραγγελία, εκεί μας ζήτησε να πληρώσουμε την σκούπα στα 179€ και όταν την φέρουν (ναι δεν υπήρχε διαθέσιμη και δεν ήξεραν πότε θα την φέρουν) να μας δώσουν μια δωροεπιταγη 80€

Όλο το μαγαζί μας άκουσε, αλλά σκούπα γιοκ

 

Ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω κάπου ηλεκτρονικά καταγγελία για την περίπτωση αυτή?

Στην ουσία είναι παραπλάνηση, μου πούλησε Χ ποσό ένα προϊόν και μου ζητούσε παραπάνω χρήματα για μα μου δώσει άλλο.

αν βαλεις στο google καταγγελεια Κ--------------ος θα σου βγαλει πολλα sites εκει μπορεις να την εναποθεσης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
31 minutes ago, JohnnyX said:

δεν ξερω στα ενδοτερα , αλλα βασει σχολιων στα skroutz φαινεται να ειναι 4-5 ετων

Υπάρχει στο skroutz ακριβώς το ίδιο μοντέλο? Γιατι την version με τη λέξη "Comfort" δεν την βλέπω.

miele c3 - Ηλεκτρικές Σκούπες Miele - Skroutz.gr

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...