Προς το περιεχόμενο

Miele Complete C3 Comfort EcoLine Ηλεκτρική Σκούπα 99€ (ΤΕΛΟΣ)


TasosRS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Yannispapg είπε

Εγώ πρόλαβα δυο , ηλεκτρονικά έκανα κράτηση αμέσως μόλις άνοιξε  με διαφορετικά στοιχεία από δυο καταστήματα . Πήγα στο πρώτο εγώ στο δεύτερο η αδερφή μου . Η αδερφή μου την πήρε χωρίς πρόβλημα , εγώ έπεσα στην περίπτωση που είχαν λιγότερο απόθεμα από τις ηλεκτρονικές κρατήσεις συνεπώς δεν ήθελαν να μου τη δώσουν έμεινα μια ώρα εκεί μου πρότειναν τη Bosch δε δέχτηκα εφόσον είχα λάβει μήνυμα κ υπήρχε απόθεμα . Τελικά μου την έδωσαν . Πολύ καλή σκούπα πραγματικά ! 

Δλδ εσυ γράφτηκες στο φόρουμ πριν από 29 λεπτα για να μας ότι πήρες 2 σκούπες ενώ κανένας άλλος δεν τα κατάφερε. Μάλιστα....

 

Screenshot_20211128-193912_Chrome.jpg

  • Like 4
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Yannispapg είπε

Εγώ πρόλαβα δυο , ηλεκτρονικά έκανα κράτηση αμέσως μόλις άνοιξε  με διαφορετικά στοιχεία από δυο καταστήματα . Πήγα στο πρώτο εγώ στο δεύτερο η αδερφή μου . Η αδερφή μου την πήρε χωρίς πρόβλημα , εγώ έπεσα στην περίπτωση που είχαν λιγότερο απόθεμα από τις ηλεκτρονικές κρατήσεις συνεπώς δεν ήθελαν να μου τη δώσουν έμεινα μια ώρα εκεί μου πρότειναν τη Bosch δε δέχτηκα εφόσον είχα λάβει μήνυμα κ υπήρχε απόθεμα . Τελικά μου την έδωσαν . Πολύ καλή σκούπα πραγματικά ! 

Cool story!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι υπάλληλοι αγοράζουν τις προσφορές όπως όλοι μας. Τουλάχιστον αυτό μου έχουν πει και έχω δει και εγώ στη πράξη 

Επισης συνήθως δεν έχουν ιδέα τι προσφορές τρέχουν. Θυμάμαι χαρακτηριστικά το iPhone 6s πριν χρόνια , μου είχε πει μια κοπέλα υπάλληλος στο public πως το ήθελε και αυτή αλλά το έμαθε αργά και δεν προλαβε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...