Προς το περιεχόμενο

(ΤΕΛΟΣ) Havaianas 3 ζευγάρια 30€ - Δωρεάν μεταφορικά απο 40€ (ή 4,95€ τα μεταφορικά) + κουπόνι 10% έκπτωσης


SilentVoice

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πού φτάσαμε ρε παιδιά. Μιλάμε στο Ρίο που έτυχε να ζήσω ενάμιση χρόνο, τις ψωνιζαμε στα σούπερ μάρκετ και στα υπαίθρια παζάρια περί τα 4-5€ (τα απλά σχέδια). 10-12€ πλήρωνες μόνο στα havaianas stores ή kiosks, τις πολυτελείας (αυτές με το λίγο πιο χοντρό λουρί). Μας πιάνουν τον κωλο κανονικά, εις τας Ευρώπας. 

Μεγάλη προσοχή στα νούμερα. Τα βραζιλιάνικα έχουν μεγάλη διαφορά (πχ το 41-42 Βραζιλίας δεν έχει σχέση με το αντίστοιχο ευρωπαϊκό). 

Edit : τώρα βλέπω ότι είναι τα ίδια. Προφανώς έχουν να κάνουν με την αγορά στην οποία προορίζονται (Ευρώπη). 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks πηρα 5  τεμάχια 45 ευρώ.

9 ευρώ το ένα τόσο κάνουν στα lidl σαγιονάρες και ειναι αλήθεια συμφώνα με την γυναίκα  μου είναι πολύ ποιοτικές.

Τώρα αν στην Βραζιλία έχουν 5 ευρώ δεν έχουν μισθούς Ευρώπης μεταφορικά δασμούς κτλ. μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ  TS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lgre_p είπε

Δεν δέχεται τον ταχυδρομικό κώδικα (57001) στο checkout. 

Καμμιά ιδέα;

1o post , νηματοθέτη 

Στο checkout θέλει ενα κενό στο Τ.Κ. , ΧΧΧ ΧΧ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έβαλα στο καλάθι ότι ήταν σε προσφορά και μου βγάζει αυτό. κόβει κάτι ψιλά από το κάθε προιόν... για να πάρουμε το 10 ανά τεμάχιο πρέπει να είναι 3 ίδια τεμάχια?

image.png.780ce51f752a002f0126fb0ada5713e8.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο όσα προϊόντα έχουν την ένδειξη «happy Friday x» συμμετέχουν στην προωθητική ενέργεια. Θα πρέπει να είναι και τα τρία στην προσφορά 

το παρακάτω δεν είναι :

 

B7FF7A84-0E44-427C-9474-20694A262DBF.jpeg

Επεξ/σία από ctasis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, jonchris είπε

Τώρα αν στην Βραζιλία έχουν 5 ευρώ δεν έχουν μισθούς Ευρώπης μεταφορικά δασμούς κτλ

Στην Βραζιλία αποτελεί προϊόν καθημερινής χρήσης από όλους πρακτικά (οι havaianas και οι Ipanema). Οι μισθοί Ευρώπης δεν μπορώ να καταλάβω πού ακριβώς κολλάνε, για ένα προϊόν που κατασκευαζεται αμιγώς - εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων - στη Βραζιλία. Μόνο τους δασμούς και τα μεταφορικά μπορώ να καταλάβω έως έναν βαθμό. Τα 5€ που γίνονται 20€+ (3 φορές πάνω τουλάχιστον) όμως, όχι, δεν μπορώ να το καταλάβω. 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, MauroPaltoudias είπε

Στην Βραζιλία αποτελεί προϊόν καθημερινής χρήσης από όλους πρακτικά (οι havaianas και οι Ipanema). Οι μισθοί Ευρώπης δεν μπορώ να καταλάβω πού ακριβώς κολλάνε, για ένα προϊόν που κατασκευαζεται αμιγώς - εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων - στη Βραζιλία. Μόνο τους δασμούς και τα μεταφορικά μπορώ να καταλάβω έως έναν βαθμό. Τα 5€ που γίνονται 20€+ (3 φορές πάνω τουλάχιστον) όμως, όχι, δεν μπορώ να το καταλάβω. 

Συγγνώμη κιόλας αλλά το να δώσεις 20€ για τουλάχιστον 2-3 χρόνια μην πω και παραπάνω που θα σε βγάλουν η σαγιοναρες, είναι παραπάνω από τίμια τιμή. 

Η γυναίκα μου τις έχει ήδη 3 χρόνια, είναι άθικτες και μου λέει ότι είναι πραγματικά βολικές και δεν γλιστράνε καθόλου. 

Οταν υπάρχουν ανώνυμες που κοστίζουν 10€-15€ πόσο θες να τις έχουν τις Havaianas; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Συγγνώμη κιόλας αλλά το να δώσεις 20€ για τουλάχιστον 2-3 χρόνια μην πω και παραπάνω που θα σε βγάλουν η σαγιοναρες, είναι παραπάνω από τίμια τιμή. 

Η γυναίκα μου τις έχει ήδη 3 χρόνια, είναι άθικτες και μου λέει ότι είναι πραγματικά βολικές και δεν γλιστράνε καθόλου. 

Οταν υπάρχουν ανώνυμες που κοστίζουν 10€-15€ πόσο θες να τις έχουν τις Havaianas; 

Εγώ σχολίασα τη διαφορά τιμής, σύμφωνα και με την εμπειρία από Βραζιλία. Το πόσο τα θέλω εγώ, εσύ ή η γυναίκα σου ή εν πάση περιπτώσει το πόσο αντέχουν (που αντέχουν πολύ, για να είμαστε εδώ και να σχολιάζουμε), είναι άλλο θέμα προς συζήτηση. Οπότε, διάβασε αν θες και το αρχικό μου ποστ (όχι αυτό που επισυνάπτεις), για να καταλάβεις ακριβώς, σε τι αναφέρομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...