Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU απεριόριστα data και λεπτά ομιλίας για 5 μήνες [ΤΕΛΟΣ]


Decano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα το πρωί μίλησα με το Live Chat του CU και με τάραξαν στα τηλέφωνα για να με διαβεβαιώσουν πως θα παραλάβω σε λίγες μέρες μετά την παραλαβή κι ενεργοποίηση του πακέτου σύνδεσης τα ακουστικά.

Μου τηλεφώνησαν μέχρι και από το εμπορικό τμήμα της Vodafone για το συγκεκριμένο θέμα.

Στη σχετικά μεγάλη κουβέντα που είχαμε, μου είπαν πως λόγω της τεράστιας ανταπόκρισης που είχε η προσφορά, σε απλά Ελληνικά χάθηκε η μπάλα και πως όσοι έδωσαν παραγγελία κυριολεκτικά μέχρι της 28/11 στις 23:59, θα παραλάβουν κανονικά τα ακουστικά τους.

Τέλος, όσον αφορά την προσφορά με τα unlimited, αν μετά την ενεργοποίηση της sim δεν έρθουν τα διευκρινιστικά μηνύματα που να αναφέρουν ότι το πακέτο ενεργοποιήθηκε, να ξαναμιλήσω με το live chat για να μεσολαβήσουν αυτοί και μέχρι να λυθεί το ζήτημα, να μιλάω και να σερφάρω τζάμπα (μάλλον έχει σχέση με τα 2500' και τα 500gb).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ παρέλαβα πριν απο 2 ώρες (κλασσικά είχε μέσα 2 sim, ελπίζω να βάλω πρώτα τη σωστή😀)

Πού ανεβάζω τα δικαιολογητικά; στο email το αρχικό έγραφε ότι: 

ΒΗΜΑ 1: Αφού λάβεις την κάρτα sim από τον courier πρέπει να επισυνάψεις τα απαιτούμενα δικαιολογητικά ταυτοποίησης σε link που θα λάβεις στο ίδιο email

Το Link δεν το έχουν στείλει ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλνουν sms και email. Κοίτα και το spam.

VODAFONE CU: MHN ΞEXNAΣ! MOΛIΣ ΠAPAΛABEIΣ THN NEA CU KAPTA SIM AΠO TON COURIER, ΠPEΠEI AMEΣA NA ANEBAΣEIΣ TA AΠAITOYMENA ΓIA THN ENEPΓOΠOIHΣH ΔIKIOΛOΓHTIKA ΣOY EΔΩ: https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/upload/?applicationId=

 

Μετά το = βάλε το Id παραγγελίας που έλαβες με sms όταν έκανες την παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Εψαχνα τα email. τα spam είχα κοιτάξει, δεν είχαν στείλει τίποτα

τελικά μου είχαν στείλει το sms, αλλά το είχα αγνοήσει όταν το έστειλαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα έβγαλε 500 gb μέχρι 10/1/2022.......

Και 2500 λεπτά προσ όλους ......χωρίς να κάνω καμιά ανανέωση έχω ακόμα τα 21 ευρώ ....

 

Επεξ/σία από alonas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, alonas είπε

Εμένα έβγαλε 500 gb μέχρι 10/1/2022.......

Και 2500 λεπτά προσ όλους ......χωρίς να κάνω καμιά ανανέωση έχω ακόμα τα 21 ευρώ ....

 

Σε όλους μας αν δεις μερικά μηνύματα πιο πίσω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, alonas είπε

Εμένα έβγαλε 500 gb μέχρι 10/1/2022.......

Και 2500 λεπτά προσ όλους ......χωρίς να κάνω καμιά ανανέωση έχω ακόμα τα 21 ευρώ ....

 

 

Screenshot_2021-12-01-19-31-28-564_gr.mobile.vodafone.jpg

Αυτά είναι τα απεριόριστα;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα την sim που είχε απέξω το αυτοκόλλητο ΔΩΡΟ+1CU νούμερο και ενεργοποιήθηκε αλλά δεν μπορώ να μπω στην εφαρμογη cu γιατί προφανώς δεν έχει καθόλου δεδομένα (μου λέει να κλείσω το wifi και να μπω με δεδομένα).

Βάζω τη δεύτερη sim και δεν την αναγνωρίζει καθόλου🤐 δεν μου ζητάει καν το pin...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Εβαλα την sim που είχε απέξω το αυτοκόλλητο ΔΩΡΟ+1CU νούμερο και ενεργοποιήθηκε αλλά δεν μπορώ να μπω στην εφαρμογη cu γιατί προφανώς δεν έχει καθόλου δεδομένα (μου λέει να κλείσω το wifi και να μπω με δεδομένα).

Βάζω τη δεύτερη sim και δεν την αναγνωρίζει καθόλου🤐 δεν μου ζητάει καν το pin...

Εγώ σύνδεσα τον αριθμό που αναγράφεται πρώτο στην υπεύθυνη δήλωση (στον δεύτερο αριθμό υπήρχε η λέξη Δώρο) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, andreas1gr είπε

Εγώ σύνδεσα τον αριθμό που αναγράφεται πρώτο στην υπεύθυνη δήλωση (στον δεύτερο αριθμό υπήρχε η λέξη Δώρο) 

Ok, εμένα αυτή την sim δεν την βλέπει καθόλου το κινητό (είναι δίκαρτο, έβαλα τη μια sim ΔΩΡΟ που ενεργοποίησα και την άλλη, τους άλλαξα και θέση). Χαλασμένη sim μου έστειλαν;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...