Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU απεριόριστα data και λεπτά ομιλίας για 5 μήνες [ΤΕΛΟΣ]


Decano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, samsunglife είπε

Κι εγώ τα ίδια. παραγγελία 27/11, ήρθε μόνο το πρώτο μνμ για καθυστέρηση, τίποτα για τα ακουστικά!

Βλέπω να μην παραλαμβάνω...

Προφανώς θα παραλάβεις και τα ακουστικά από τη στιγμή που αναφέρουν ότι τα ακουστικά εξαντλήθηκαν στις 29/11. Λογικά όχι ταυτόχρονα καθώς το έγραφαν εξαρχής αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xphobus είπε

Γνωρίζει κανείς σίγουρα αν δεν έχεις κάνει ενεργοποίηση του πακέτου μπορείς μετα να το ενεργοποίησεις ; 

Δεν εχω ρωτησει, αλλα θα φαινεται στην αιτηση που θα παραδωσει ο courrier.

Αν δεν φαινεται θα πρεπει να συνεννοηθεις για να σου στειλουν τη σωστη αιτηση και πιθανον να αλλαξει

η παραμετροποιηση της sim πριν την ενεργοποιησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, scullyist είπε

Δεν λειτουργώ: Δεν κατάλαβα, τι είναι το πεδίο με τα 22,71;;;

Untitled-1.jpg

Τα 12€ που θα πληρωσεις στον κουριερ τα εχουν ηδη βαλει στη καρτα και λογω του διπλασιασμου μειον τους φορους θα εχεις 22.71€ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οπότε,

αν τσεκαρω +1, έρχεται με ήδη ενεργοποιημενο το πακέτο του 1ου μηνα (και μένουν τα 10κατι 'ρεστα' που τα κάνεις ό,τι θέλεις),

αν δεν το τσεκάρω, το ενεργοποιώ εγώ μετά μέσω αππ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χθες μου ήρθε μήνυμα ότι θα καθυστερήσει σήμερα μου ήρθε mail ότι εστάλη και μόλις ήρθε η courier...Λοιπόν το πακέτο μέσα έχει +1 κάρτα cu που έχει αυτοκόλλητο πάνω "Βάλε κάρτα και αυτή θα διπλασιαστεί" +δωροεπιταγή 15 ευρώ στο adidas.gr ή στο adidas app για αγορές άνω των 60 ευρώ. Επίσης έχει ένα σημείωμα που λέει για να παραλάβεις τα ακουστικά σου πρέπει να ενεργοποιήσεις τον αριθμό σου ανεβάζοντας τα δικαιολογητικά και να στείλεις μήνυμα στο 54646. Επειδή κάποιος το ρώτησε πριν, στην κούριερ είχε επιλογή να πληρώσεις και με POS

Επεξ/σία από dimis_pj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επανέρχομαι γιατί ενεργοποιήθηκε η κάρτα μισή ώρα μετά αφότου έστειλα τα δικαιολογητικά. Μου έδωσε αμέσως 2.30 gb ιντερνετ, 3 gb για Social & chat και 6 gb για video & music. Εχει μέσα 22,71 ευρώ αλλά ακόμη δεν έχω ενεργοποιήσει το πακέτο που έλεγε για τα απεριόριστα γιατί όταν πατάω το "πακέτα" μου γράφει συνέχεια κάτι πήγε στραβά..Ελπίζω να αλλάξει αυτό άμεσα...

Έστειλα και τον κωδικό για τα ακουστικά και μου απάντησαν θα παραλάβω μέχρι 13/12. 

Το κορυφαίο είναι ότι πήγα να κάνω εγγραφή στο MyCU και δεν με αφηνε γιατί έλεγε ότι ο αριθμός ήδη υπάρχει.. Πάτησα αποστολή username και μου στειλε ενα username με ονοματεπώνυμο με λατινικούς χαρακτήρες, προφανώς του προηγούμενου κατόχου 🙄 

και στο cuaround έχει ένα ληγμένο κωδικό από το 2017 από μια προσφορά για burgers 😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε κι εμένα sms ότι θα παραλάβω σήμερα. Αλλά γιατί πρέπει να ενεργοποιήσω τον αριθμό για να μου στείλουν τα ακουστικά;;; 

Σε άλλους γιατί έστειλε 2ο sms ότι θα παραλάβουν τα ακουστικά τη τάδε του μηνός αφού δεν είχαν παραλάβει (και φυσικά ούτε ενεργοποιήσει) ακόμα τη sim; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, samsunglife είπε

Αλλά γιατί πρέπει να ενεργοποιήσω τον αριθμό για να μου στείλουν τα ακουστικά;;; 

Γιατί να μην το κάνεις; 

Μήπως θέλεις να πάρεις δωρεάν τα ακουστικά χωρίς ποτέ να στείλεις την ταυτότητα σου;;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα λεει - λογω κουριερ μετα τις 6/12 ... Τη sim . Μετα θα μου πουνε ακουστικα αντε γεια ... 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, andreas1gr είπε

Γιατί να μην το κάνεις; 

Μήπως θέλεις να πάρεις δωρεάν τα ακουστικά χωρίς ποτέ να στείλεις την ταυτότητα σου;;;; 

Οχι, δεν έχω τέτοιο θέμα. Απλά γιατί σε άλλους θα στείλει τα ακουστικά χωρίς καν να έχουν πάρει ακόμα τη sim; αυτό ρωτάω 

21 ώρες πριν, sgatzo είπε

Εγώ έλαβα δύο μηνύματα. Το πρώτο ότι θα παραλάβω την σιμ αύριο το πρωί με svuum courier και το δεύτερο μέχρι 6/12 θα παραλάβω τα ακουστικά...

... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...