Προς το περιεχόμενο

Stand Up Paddle (SUP) 130,5€ Banggood


panosdOUG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mπαίνει κάποιος στην διαδικασία να σας γράψει μια προσφορά, από 250ευρώ ας πούμε στα 130ευρώ ας πούμε πάλι, την γράφει όσο πιο καθαρά και αναλυτικά μπορεί, ανεβάζει τον κωδικό της έκπτωσης, και αρχίζουν οι κλασσικοί σαρδανάπαλοι να τους μυρίζει και να τους ξυνίζει το οτιδήποτε. Δηλαδή λίγο έλεος παιδιά, λίγο μαμημένο έλεος, με 130ευρώ δεν αγοράζετε ούτε τις κόλλες όχι ολόκληρο σετ σανίδας και κάθεστε και το ψυρίζετε λες και θα δώσετε τα δις τα ατελείωτα!!! Βγαίνει ο άλλος και κράζει την σανίδα και ότι πήρε την επώνυμη κλπ από το τζέρμανι με 325ευρώ ενώ στην Ελλάδα αν δεν κάνω λάθος πέρυσι το λιντλ την έδωσε 300ευρώ και μόλις βγήκε εξαφανίστηκε, που να ήξερες όμως ότι το μιστράλ είναι ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ  και δεν την κατασκευάζει η μιστράλ αλλά κινέζικη εταιρία που έχει πάρει άδεια να χρησιμοποιεί το ονομα της μιστράλ και μόνο...
Και όσο εσείς κράζετε κλπ εγώ παράγγειλα δυο να τις κάνω δώρο και πλέον ο κωδικός δεν είναι σε ισχύ οπότε όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν και ας βγάλει μόνο μια σεζόν!!! Προσοχή στον ήλιο μόνο παιδιά και μην βάλετε πίεση στο κουπί γιατί θα σπάσει λογικά...

  • Like 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανεις λαθος φιλε μου δεν εφερε τιποτα φετος και περισυ ειχε εξαιρετικα λιγα κομματια. Το παρακολουθουσα πολυ στενα.
Να βοηθησω προσπαθησα. Ζητω ειλικρινα συγνωμη για την αναστατωση που προκαλεσα. Δεν θα ξαναγινει.

ΥΓ εαν ειναι κατι που δεν μου αρεσει στο φορουμ ειναι οι επιθεσεις στην αποψη των αλλων

 

Επεξ/σία από safridia
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kukukali είπε

Την ίδια έχουμε στα 40 την είχα πάρει κ εγώ,την έχω τεστάρει σε 2 λαστιχα μοτοσυκλέτας από το 0 στο 36psi κ στο 42psi άνετα .

Ίσως να κάνει περισσότερη ώρα από τη χειρός αλλά κλαιν

Παιδιά επειδή έχω φουσκωτό sup και αυτή την τρόμπα σας λέω ότι δεν φουσκώνει ούτε με 20 φορτίσεις της τρομπας...

Έχω πάρει ανταπτορα μπροστά για τη βαλβίδα του sup αλλά δεν βγάζει τον όγκο του αέρα που απαιτείται για να φουσκώσει...ούτε με τρόμπα από αναπτήρα αυτοκινήτου tire repair kit κάνει τίποτα...

Θέλει κάτι σαν αυτή....

https://www.skroutz.gr/s/15177348/Zray-29P445-Τρόμπα-για-Sup-High-Pressure-Eletric.html

Επεξ/σία από GeorgeTrzs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geoland22 είπε

Mπαίνει κάποιος στην διαδικασία να σας γράψει μια προσφορά, από 250ευρώ ας πούμε στα 130ευρώ ας πούμε πάλι, την γράφει όσο πιο καθαρά και αναλυτικά μπορεί, ανεβάζει τον κωδικό της έκπτωσης, και αρχίζουν οι κλασσικοί σαρδανάπαλοι να τους μυρίζει και να τους ξυνίζει το οτιδήποτε. Δηλαδή λίγο έλεος παιδιά, λίγο μαμημένο έλεος, με 130ευρώ δεν αγοράζετε ούτε τις κόλλες όχι ολόκληρο σετ σανίδας και κάθεστε και το ψυρίζετε λες και θα δώσετε τα δις τα ατελείωτα!!! Βγαίνει ο άλλος και κράζει την σανίδα και ότι πήρε την επώνυμη κλπ από το τζέρμανι με 325ευρώ ενώ στην Ελλάδα αν δεν κάνω λάθος πέρυσι το λιντλ την έδωσε 300ευρώ και μόλις βγήκε εξαφανίστηκε, που να ήξερες όμως ότι το μιστράλ είναι ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ  και δεν την κατασκευάζει η μιστράλ αλλά κινέζικη εταιρία που έχει πάρει άδεια να χρησιμοποιεί το ονομα της μιστράλ και μόνο...
Και όσο εσείς κράζετε κλπ εγώ παράγγειλα δυο να τις κάνω δώρο και πλέον ο κωδικός δεν είναι σε ισχύ οπότε όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν και ας βγάλει μόνο μια σεζόν!!! Προσοχή στον ήλιο μόνο παιδιά και μην βάλετε πίεση στο κουπί γιατί θα σπάσει λογικά...

σωστος, να προσθεσω μονο κατι γενικο αυτου που ειπες για τον ηλιο, οι φουσκωτες σανιδες εχουν θεμα οταν τις αφηνει καποιος στο αμαξι, στο ηλιο! Να τις αφηνεις στον ηλιο δεν εχουν προβλημα, τα περισσοτερα μαγαζια που εχουν σαπ ενοικιαζομενα, ειναι στον ηλιο ολη τη σεζον!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, constantinosjj είπε

σωστος, να προσθεσω μονο κατι γενικο αυτου που ειπες για τον ηλιο, οι φουσκωτες σανιδες εχουν θεμα οταν τις αφηνει καποιος στο αμαξι, στο ηλιο! Να τις αφηνεις στον ηλιο δεν εχουν προβλημα, τα περισσοτερα μαγαζια που εχουν σαπ ενοικιαζομενα, ειναι στον ηλιο ολη τη σεζον!

Να ρωτήσω κάτι γενικό το συγκεκριμένο που είναι φουσκωτό μπορώ να το μεταφέρω πάνω στο αυτοκίνητο δεμένο σε μπάρες η θα σπάσει από τον αέρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, panosdOUG είπε

Να ρωτήσω κάτι γενικό το συγκεκριμένο που είναι φουσκωτό μπορώ να το μεταφέρω πάνω στο αυτοκίνητο δεμένο σε μπάρες η θα σπάσει από τον αέρα?

Το μεταφέρεις εγώ μέχρι 100 χλμ ανά ώρα που το έχω πάει δεν έχει πρόβλημα... φουσκωμένο είναι σχεδόν άκαμπτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, panosdOUG είπε

Να ρωτήσω κάτι γενικό το συγκεκριμένο που είναι φουσκωτό μπορώ να το μεταφέρω πάνω στο αυτοκίνητο δεμένο σε μπάρες η θα σπάσει από τον αέρα?

ναι εννοειται το μεταφερεις, απλα προσεξε τη φορα που θα το βαλεις(fin πανω και προς το πορτ παγκαζ, οχι αναποδα γιατι θα φορτωνει αερα απο κατω!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, GeorgeTrzs είπε

Το μεταφέρεις εγώ μέχρι 100 χλμ ανά ώρα που το έχω πάει δεν έχει πρόβλημα... φουσκωμένο είναι σχεδόν άκαμπτο.

 

9 λεπτά πριν, constantinosjj είπε

ναι εννοειται το μεταφερεις, απλα προσεξε τη φορα που θα το βαλεις(fin πανω και προς το πορτ παγκαζ, οχι αναποδα γιατι θα φορτωνει αερα απο κατω!)

Τέλεια σας ευχαριστώ πολύ σκεφτόμουν ότι δεν θα γίνεται αλλά αφού μου δίνετε και οι δύο το οκ πιστεύω θα είναι μια χαρά και με γλυτώνετε και από ταλαιπωρία φούσκωσε ξεφουσκώσε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει και κουπόνι το BG6f10d4 με μικρότερη έκπτωση στην τιμή (-79,44 ευρώ), όποιος ενδιαφέρεται.

Επεξ/σία από iakwvina
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω,χτυπησα και εγω ενα στα 132,30 χωρις την ασφαλεια 

οτι τυχη εχουμε ,φανταζει δυσκολο να μεινουμε στεγνοι μεσα στο χειμωνα,δοκιμες καλον ιουλιο και μετα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, wannaplay είπε

ευχαριστω,χτυπησα και εγω ενα στα 132,30 χωρις την ασφαλεια 

οτι τυχη εχουμε ,φανταζει δυσκολο να μεινουμε στεγνοι μεσα στο χειμωνα,δοκιμες καλον ιουλιο και μετα 

ναι με τετοιο καιρο μονο να το φουσκώσω μεσα στο σπιτι με βλεπω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...