Προς το περιεχόμενο

Stand Up Paddle (SUP) 130,5€ Banggood


panosdOUG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, safridia είπε

ΟΧΙ προτεινω να μην το παρει κανεις. Ισχυει το οτι πληρωνεις περνεις. Παρτε καλυτερα ενα φουσκωτο ροζ φλαμιγκο.
Πηρα το περασμενο καλοκαιρι αυτο εδω απο Lidl γερμανιας μιας και το ελληνικο δεν κανει τον κοπο να το φερει το εκανα αποστολη σε μια ελληνικη μεταφορικη εταιρια που εχει εδρα και στην Γερμανια. Αυτοι μου το φεραν ελλαδα με κοστος 35ευρω.
Συνολικο κοστος 320ευρω για ενα SUP επωνυμο με ΔΙΠΛΟ ΘΑΛΑΜΟ και αρκετα αξιοπρεπη υλικα.
Προσοχη δεν μιλαμε για αγωνιστικο η καλο SUP, δυσκολο να παιξει συνδιασμος πραγματικα καλο και φουσκωτο, αλλα για την πλακα μας καποια χρονια θα τα βγαλει.

ΥΓ μπαινεις και αυτον τον καιρο, εγω προσωπικα μονο οταν εχει λιακαδα και με στολη νεοπρεν λεπτη

ΥΓ2 Επειδη διαβασα σχολιο, οχι η ηλεκτρικη τρομπα αργει πιο πολυ, θελει γεματο 10λεπτο, με την χειρος διπλης λειτουργιας πιο γρηγορα την φουσκωνεις, κανεις ομως γερη προθεσμανση, ειναι καπως κουραστικο, ειδικα καλοκαιρι με καυσωνα. Καποιοι δινουν στην αρχη με ηλεκτρικη και τελειωνουν το φουσκωμα που θελει υψηλη πιεση με την χειρος.

 

241948245_232409655511159_9081363798379325235_n.jpg

Η αληθεια ειναι οτι το σκεφτομουν για τα παιδια ενα τετοιο αλλα τωρα που ξαναβλέπω πιο προσεκτικα τις ραφες και το πλαστικο εκεί μπροστα στην μύτη δεν θα το επιχειρήσω καν με το συγκεκριμενο. Πολυ ψευτικο φαινεται. Χειροτερα απο κατι φουσκωτες βαρκες που εχω. Μπορει και να βγει ΟΚ αλλα δεν θα το ρισκαρω.

 

image.png.e79281868a3f520f5c5bcd1ce14ce9e0.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 ώρες πριν, kukukali είπε

Για το φουσκωμα βαζεις την ηλεκτρικη τρομπα με μια μετατροπη και εισαι κομπλε .

Αυτή η τρόμπα στα 90€ ούτε για αστείο, 40 την είχα πάρει από Αθήνα και μάρκα Xiaomi.

14 ώρες πριν, panosdOUG είπε

Συγνώμη που σχολιάζω και εγώ τώρα αλλά τι παραπάνω πρέπει να γράψω για να καταλάβει κάποιος τι είναι?

Όπως αφιέρωσα 2-3 λεπτά για να ανοίξω το θέμα ασ αφιερώσει και ο πιθανός αγοραστής αλλά 2-3 λεπτά στο να ψάξει λίγο παραπάνω τι είναι το εν λόγο αντικείμενο αν δεν γνωρίζει.

Λάθος.

Ο αναγνώστης του φόρουμ θα δει Stand Up Paddling Board στον τίτλο με την τιμή του και μόνο αν ενδιαφέρεται για κάτι σχετικό θα κάνει κλικ να το ανοίξει.

 

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Doubt είπε

Αυτή η τρόμπα στα 90€ ούτε για αστείο, 40 την είχα πάρει από Αθήνα και μάρκα Xiaomi.

Λάθος.

Ο αναγνώστης του φόρουμ θα δει Stand Up Paddling Board στον τίτλο με την τιμή του και μόνο αν ενδιαφέρεται για κάτι σχετικό θα κάνει κλικ να το ανοίξει.

 

Το Λάθος που είναι ακριβώς εξηγησέ μου. Γράφω ξεκάθαρα ( Stand Up Paddle ) είναι το όνομα του αντικειμένου αν ήταν κάμερα θα έγραφα καμερα τάδε στα τάδε χρήματα απο το συγκεκριμένο μαγαζί. Αν εσυ ή ο κάθε αγοραστής δεν ξέρει τι είναι προφανώς δεν το χρειάζεται η τον ενδιαφέρει αν θέλει να μάθει τι είναι ας κάνει κλίκ να διαβάσει μια κουβέντα παραπάνω δεν είναι δικο μου πρόβλημα μη τα θέλουμε όλα στο χέρι.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, panosdOUG είπε

Το Λάθος που είναι ακριβώς εξηγησέ μου. Γράφω ξεκάθαρα ( Stand Up Paddle ) είναι το όνομα του αντικειμένου αν ήταν κάμερα θα έγραφα καμερα τάδε στα τάδε χρήματα απο το συγκεκριμένο μαγαζί. Αν εσυ ή ο κάθε αγοραστής δεν ξέρει τι είναι προφανώς δεν το χρειάζεται η τον ενδιαφέρει αν θέλει να μάθει τι είναι ας κάνει κλίκ να διαβάσει μια κουβέντα παραπάνω δεν είναι δικο μου πρόβλημα μη τα θέλουμε όλα στο χέρι.

Πραγματικα μην δινεις καμια σημασια. Μερικοι εδω θελουν να τους ταισεις στο στομα τσαμπα και παλι θα σου γκρινιαξουν γιατι δεν εχει αλλα χρωματα, γιατι εκανε 2 μηνες να ερθει.
Εκανες αυτο που μπορουσες. Ετσι και αλλιως εδω μεσα οι περισσοτεροι χυμαμε στις προσφορες οχι επειδη τις εχουμε πραγματικα αναγκη αλλα απο χομπυ. Ξερεις ποσα πραγματα μενουν στα κουτια τους για παντα;

ΥΓ Εξακολουθω να πιστευω οτι δεν αξιζει αλλα μπραβο για την ενημερωση.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kukukali είπε

Απο Ali εχει καλες κριτικες ...https://www.aliexpress.com/item/1005002564260965.html

Και εδω ενα βιντεο πως ειναι..https://www.youtube.com/watch?v=jUtnYewDuEw&ab_channel=HotDeals

Βεβαια ο κινεζος δεν ανεβηκε...😅

Η τιμη ειναι καλη για 130 ευρω,το τσιμπησα κ εγω.

Για το φουσκωμα βαζεις την ηλεκτρικη τρομπα με μια μετατροπη και εισαι κομπλε .

 

Χαχαχα στο τελος οπως το παρατησε στο Γαγγη της Κινας νομιζα θα του βαλει φωτια σαν καυση νεκρων στην Ινδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, safridia είπε

Πραγματικα μην δινεις καμια σημασια. Μερικοι εδω θελουν να τους ταισεις στο στομα τσαμπα και παλι θα σου γκρινιαξουν γιατι δεν εχει αλλα χρωματα, γιατι εκανε 2 μηνες να ερθει.
Εκανες αυτο που μπορουσες. Ετσι και αλλιως εδω μεσα οι περισσοτεροι χυμαμε στις προσφορες οχι επειδη τις εχουμε πραγματικα αναγκη αλλα απο χομπυ. Ξερεις ποσα πραγματα μενουν στα κουτια τους για παντα;

ΥΓ Εξακολουθω να πιστευω οτι δεν αξιζει αλλα μπραβο για την ενημερωση.

Συμφωνώ απόλυτα σε κάποιους και δώρο να το έκαναν πάλι κατι θα είχαν να σχολιάσουν.

Οσο για το αν αξίζει και εγώ το φοβάμαι λίγο αλλα πιστεύω οτι σε αυτή την κατηγορία χρημάτων που παίζει γενικα το συγκεκριμένο 200-250 όλα πανω κάτω ίδιας ποιότητας θα είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panosdOUG είπε

Το Λάθος που είναι ακριβώς εξηγησέ μου. Γράφω ξεκάθαρα ( Stand Up Paddle ) είναι το όνομα του

Ο τίτλος έγραφε σκέτο sup πριν το διορθώσουν. Αν καταλαβαίνει ο μέσος Έλληνας τι σημαίνει sup γραμμένο στις προσφορές του ινσόμνια πάω πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Doubt είπε

Ο τίτλος έγραφε σκέτο sup πριν το διορθώσουν. Αν καταλαβαίνει ο μέσος Έλληνας τι σημαίνει sup γραμμένο στις προσφορές του ινσόμνια πάω πάσο.

Αν καποιος δε καταλαβαινει απο τον τιτλο τι σημαινει sup τοτε μαλλον δεν ειναι γιαυτον το προιον και κατα συνεπεια η προσφορα.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, default είπε

Αν καποιος δε καταλαβαινει απο τον τιτλο τι σημαινει sup τοτε μαλλον δεν ειναι γιαυτον το προιον και κατα συνεπεια η προσφορα.

Δεν το κρίνουμε εμείς αυτό, για να κάνει κίνηση το "αφεντικό" πάει να πει πως..

Anyway, enough is enough.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Doubt είπε

Αυτή η τρόμπα στα 90€ ούτε για αστείο, 40 την είχα πάρει από Αθήνα και μάρκα Xiaomi.

Την ίδια έχουμε στα 40 την είχα πάρει κ εγώ,την έχω τεστάρει σε 2 λαστιχα μοτοσυκλέτας από το 0 στο 36psi κ στο 42psi άνετα .

Ίσως να κάνει περισσότερη ώρα από τη χειρός αλλά κλαιν

Επεξ/σία από kukukali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, kukukali είπε

Την ίδια έχουμε στα 40 την είχα πάρει κ εγώ,την έχω τεστάρει σε 2 λαστιχα μοτοσυκλέτας από το 0 στο 36psi κ στο 42psi άνετα .

Ίσως να κάνει περισσότερη ώρα από τη χειρός αλλά κλαιν

Την έχω στο ΙΧ για να μην παιδεύομαι στα βενζινάδικα. Χειροκίνητη/ποδοκίνητη δεν παίζει.

🦾

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...