Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Εννοείς τον ίδιο κακομαθημένο Χάμιλτον που θέλει στην ομάδα 2ους οδηγούς μαριονέτες για να μην έχει ανταγωνισμό? Τον κακομαθημένο που έπαιρνε τα πρωταθλήματα άκοπα επειδή οι άλλες ομάδες ήταν ΓΤΠ? τον κακομαθημένο που κλαψούριζε και κανόνισε να διώξουν τον Rosberg γιατί του πήρε το πρωτάθλημα? Που κλαψουρίζει γιατί έχασε πάλι? "μου φάγαν το μπιφτέκι μουουου" 

Σοβαρός "goat" και "sir". 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, Nabuko είπε

Εννοείς τον ίδιο κακομαθημένο Χάμιλτον που θέλει στην ομάδα 2ους οδηγούς μαριονέτες για να μην έχει ανταγωνισμό? Τον κακομαθημένο που έπαιρνε τα πρωταθλήματα άκοπα επειδή οι άλλες ομάδες ήταν ΓΤΠ? τον κακομαθημένο που κλαψούριζε και κανόνισε να διώξουν τον Rosberg γιατί του πήρε το πρωτάθλημα? Που κλαψουρίζει γιατί έχασε πάλι? "μου φάγαν το μπιφτέκι μουουου" 

Σοβαρός "goat" και "sir". 

Αυτα καλο ειναι να μενουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Nabuko είπε

που θέλει στην ομάδα 2ους οδηγούς μαριονέτες

Μιλάμε ακόμα για τον ίδιο οδηγό που οι 3 απο τους 5 Teamates ήταν/έγιναν παγκόσμιοι πρωταθλητές; Γιατι μου φαίνεται πως για έναν Bottas θα βάλουμε το Bobcat εμπρός και θα τα ισοπεδώσουμε όλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαψ κλαψ ο εγωκεντρικός κλάψας, έφτιαξε και όλη αυτή τη σαπουνόπερα γυρνάω δε γυρνάω, για να τραβήξει τα φώτα της δημοσιότητας πάνω του. Δεν άντεχε ν' ασχολούνται όλοι με τον Μαξ. Ψωνάρα απ' τις λίγες. Ας ξεκαβαλήσει λίγο το καλάμι. Και το 8ο να παιρνε δε θα ήταν ο καλύτερος.

Α, ναι ξέχασα. Κλαψ κλαψ.

Υ.Γ. κλαψ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Κλαψ κλαψ ο εγωκεντρικός κλάψας, έφτιαξε και όλη αυτή τη σαπουνόπερα γυρνάω δε γυρνάω, για να τραβήξει τα φώτα της δημοσιότητας πάνω του. Δεν άντεχε ν' ασχολούνται όλοι με τον Μαξ. Ψωνάρα απ' τις λίγες. Ας ξεκαβαλήσει λίγο το καλάμι. Και το 8ο να παιρνε δε θα ήταν ο καλύτερος.

Α, ναι ξέχασα. Κλαψ κλαψ.

Υ.Γ. κλαψ

Kύριε κλαψ κλαψ άλλος κλαψούριζε στο radio όταν πήγαιναν δικαίως να τον τιμωρήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dtk-386 είπε

Kύριε κλαψ κλαψ άλλος κλαψούριζε στο radio όταν πήγαιναν δικαίως να τον τιμωρήσουν.

ναι αλλά εκείνος δεν έτρωγε μπιφτέκι αλλά σουτζουκάκι! Μην τα μπερδεύεις τώρα εσύ :D :D :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, με τόση κλάψα που χει ρίξει όλα τα χρόνια ο σερ κλάψας μαζί με τον αποτυχημένο οδηγό που το παίζει διευθυντής θα πρεπε να κάνουν συμφωνία με τη Zewa για χορηγός στο μονοθέσιο. 

Με λίγο σοβαρό ανταγωνισμό έχασαν πρωτάθλημα απ' τον Χόρνερ χαχαχα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Καλά, με τόση κλάψα που χει ρίξει όλα τα χρόνια ο σερ κλάψας μαζί με τον αποτυχημένο οδηγό που το παίζει διευθυντής θα πρεπε να κάνουν συμφωνία με τη Zewa για χορηγός στο μονοθέσιο. 

Με λίγο σοβαρό ανταγωνισμό έχασαν πρωτάθλημα απ' τον Χόρνερ χαχαχα.

 

Προφανώς πέρσι ξεκίνησες να βλέπεις F1. Μην απαντήσεις. Φαίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Προφανώς πέρσι ξεκίνησες να βλέπεις F1. Μην απαντήσεις. Φαίνεται.

Try 1988. Προφανώς εσύ ξεκίνησες πρόπερσι. Μην απαντήσεις. Φαίνεται. 

Υ.Γ κλαψ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Try 1988. Προφανώς εσύ ξεκίνησες πρόπερσι. Μην απαντήσεις. Φαίνεται. 

Υ.Γ κλαψ

1988 και γράφεις για κλαψουρίσματα? Σοβαρά τώρα? Εκτίθεσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ένας κλάψας, ο άλλος τρίχρονος, εγώ το έχω πεί. Μόνο ένας Lando Norris με το ψυχρό βλέμμα και την ξιπασμένη μούρη του, μπορεί να γίνει ο πρωταθλητής της καρδιάς μας. Το ότι οδηγεί McLaren είναι εντελώς άσχετο γεγονός σε αυτή την αντικειμενικότατη τοποθέτηση μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Οκ. 🙂

Ποιος δεν κλαψούριζε? Να σου θυμίσω Αλόνσο, Σουμάχερ, Φέττελ ακόμα και Σέννα .... Μην εθελοτυφλούμε επειδή δεν συμπαθούμε έναν οδηγό. Και στα λέω εγώ που δεν είμαι καν οπαδός του LH.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...