Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ο σερ δεν συνεχισει ποιος πιστευουμε οτι θα παρει τη θεση του ?
a) Bottas
b) Ocon
c) DeVries
d) Norris
e) Ricciardo
f) Vettel
g) Alonso
h) Leclerc
i) καποιος αλλος
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, ghostrider είπε

Η merc εβαλε το μονοθεσιο εμπρος αλλα στα paddock ηδη κυκλοφορουν φημες πως θα ζησουμε εποχες BrawnGP και διπλων διαχυτων. Οι φημες λενε πως 2 ομαδες εχουν βρει κατι εξτρα. Οι περισσοτερες απο αυτες αναφερουν ότι μια εξ αυτων ειναι τα κοκκινα μουλαρια. Λετε τα μουλαρια να γινουν φοραδες?

Στα των χορηγων εχουμε την επιστροφη της ισπανικης τραπεχας sandander ως χορηγου της ferrari. Η προηγουμενη συνεργασια τους ηταν την εποχη που οδηγουσε ο Alonso για την Ferrari. Στα ματια μου αυτο ισχυροποιει πολυ τον Sainz Jr απεναντι στον Leclerc.

Next year will be our year και τα σχετικα. Το ακουμε απο την φερραρι απο το 2008😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ να πω ότι θα ήθελα να αποχωρήσει ο Χάμιλτον. Με έχει κουράσει τόσα χρόνια. Σίγουρα είναι top οδηγός αλλά είναι κάπως, πως να το πω, "αποστειρωμένος". Είναι λες και οι νίκες του ήταν αποτέλεσμα μόνο μαθηματικών υπολογισμών. Ίσως να έχει πάθος μέσα του αλλά δεν το βλέπω τόσα χρόνια, οι ίδιες αντιδράσεις κάθε φορά όταν κερδίζει. Και το ίδιο πράγμα κάθε φορά λες και έχει κασέτα, να διαμαρτύρεται για τα λάστιχα και στον επόμενο γύρο να κάνει fastest lap και όταν δεν κερδίζει να την λέει τους μηχανικούς για την στρατηγική. Ίσως βέβαια να έφταιγε και το γεγονός ότι τα προηγούμενα χρόνια έτρεχε μόνος του οπότε δεν χρειαζόταν να κάνει κάτι φοβερό αλλά αυτό το "αλάνθαστος" είναι λίγο βαρετό σαν θέαμα. Προτιμώ οδηγούς σαν το Ρικάρντο, το Μαξ και τον Κίμι. Θα ήθελα να δω έναν άλλον να παλέψει με τον Μαξ του χρόνου, ίσως τον Russel με την Μερκ.

Επεξ/σία από ioannis__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, MrRush είπε

Καλή χρονιά αδέρφια 😛

rsz_1pxl_20211231_191607660.jpg

Πω ρε φίλε το αγαπημένο μου υποβρύχιο :P 

 

Σε άλλα νέα.. οι φοράδες ετοιμάζονται..

https://www.sport24.gr/auto24/motorsports/formula-1-to-mystiko-poy-tha-kanei-ton-kinitira-tis-ferrari-isaxio-ton-mercedes-honda-to-2022.9480052.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2021 στις 11:07 ΜΜ, ghostrider είπε

Αν ο σερ δεν συνεχισει ποιος πιστευουμε οτι θα παρει τη θεση του ?
a) Bottas
b) Ocon
c) DeVries
d) Norris
e) Ricciardo
f) Vettel
g) Alonso
h) Leclerc
i) καποιος αλλος
 

Οποιον πετύχουν διαθέσιμο τελευταία στιγμή να σπάσει το συμβόλαιο του και να η ομάδα να έχει κάποιον να βάλει στην θέση του άμεσα 

Νομίζω όλοι από αυτούς που έβαλες έχουν συμβόλαιο. Δεν νομίζω να αποσυρθεί ο χαμ είναι πολλά τα εκατομμύρια που θα χάσει και θα αφήσει ξεκρεμαστη την merc με την οποία έχει κατακτήσει τίτλους και τίτλους τόσα χρόνια. Εξάλλου δεν νομίζω να τον αφήσει ο τοτος όλο και κάτι θα βρει να τον πείσει.

https://www.sport24.gr/auto24/motorsports/formula-1-i-mercedes-edeixe-tin-paramoni-toy-chamilton-gia-to-2022.9481286.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, greenfan20 είπε

H Merc ξαναγίνεται silver arrow από φέτος. Προσωπική άποψη, αν και όμορφο το black livery, την προτιμώ ασημί.

Εμενα μου αρεσει πολυ το μαυρο. Μακαρι να το συνεχιζαν δηλαδη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...