Προς το περιεχόμενο

Το TikTok ξεπέρασε τη Google ως την ιστοσελίδα με τις περισσότερες επισκέψεις το 2021


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειμαστε βαθια υποκριτικες κ αρρωστες κοινωνιες που κρυβονται πισω απο την δηθενια κ το επιφανειακο φαινεσθαι ενω σαπιζουν κυριολεκτικα (πολλοι βεβαια ειναι ζωα οποτε ολο αυτο το περνανε πολυ επιδερμικα)

εχω καταληξει οτι ολο αυτο ξεκινα απο το χρημα ,οχι ως ανταλλακτικο μεσο αλλα ως αυλη μεταφορα εξουσιας κ δυναμης

αλλα αυτο δεν ειναι κουβεντα για το insomnia της apple κ του iphone

Επεξ/σία από Neural_handshake
  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Φίλε μου δεν ξέρω τι ηλικία εχεις, αλλά μια αναδρομή στα εφηβικά σου χρόνια θα βοηθούσε αντί να κρίνεις την σημερινή νεολαία, να την καταλάβεις…  

αν δεν μπορείς, αντί να κουνάς το δάκτυλο σαν κάτι μπαρμπάδια τουλάχιστον άσε την να μεγαλώσει και να μάθει από τα δικά της λάθη…

Ναι κοντα στα 30 ειμαι ομως τα δικα μου παιδια χρονια ηταν διάβασμα για το σχολειο και το πανεπιστημιο, βολτες και εξοδους με φιλους για μπυρα,φαγητο και ταινια. Σου ξαναλέω αν θεωρείς δείγμα πολιτισμου το Tik tok και το Instagram με κοπελες να τα πετανε ολα, παιδακια 12-14 ετων να κανουν μαλακιες και να προβαλουν προσωπικα δεδομενα δημασια και ολες αυτες τις μαλακιες τοτε παω πασο. Κανεις δεν σου ειπε οτι οι παλιες γενοιες ηταν αγιες, σιγουρα ομως με τα χρονια τα πραγματα γινοται χειρότερα.     

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, AtiX είπε

Φίλε μου δεν ξέρω τι ηλικία εχεις, αλλά μια αναδρομή στα εφηβικά σου χρόνια θα βοηθούσε αντί να κρίνεις την σημερινή νεολαία, να την καταλάβεις…  

αν δεν μπορείς, αντί να κουνάς το δάκτυλο σαν κάτι μπαρμπάδια τουλάχιστον άσε την να μεγαλώσει και να μάθει από τα δικά της λάθη…

Θέλεις να κάνουνε μια “βόλτα” στα τσαρτς και να “δεις” τι μπουρδίτσες βλέπαμε εμείς???

δεν ξερω τι εβλεπες ,εγω queensryche στηνομουν να δω ε κ εβλεπα κ διαφορα αλλα τα οποια σε σχεση με σημερα ηταν κ λιγοτερα ποσοστιαια κ μαλλον πολυ καλυτερα τελικα

ειπαμε υπαρχει συνεχης κ σταθερη πτωση στα παντα

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Neural_handshake είπε

δεν ξερω τι εβλεπες ,εγω queensryche στηνομουν να δω ε κ εβλεπα κ διαφορα αλλα τα οποια σε σχεση με σημερα ηταν κ λιγοτερα ποσοστιαια κ μαλλον πολυ καλυτερα τελικα

ειπαμε υπαρχει συνεχης κ σταθερη πτωση στα παντα

Τι σε κάνει να νομίζεις ότι είσαι το χαρακτηριστικό δείγμα  της γενιάς σου?

 

2 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Ναι κοντα στα 30 ειμαι ομως τα δικα μου παιδια χρονια ηταν διάβασμα για το σχολειο και το πανεπιστημιο, βολτες και εξοδους με φιλους για μπυρα,φαγητο και ταινια. Σου ξαναλέω αν θεωρείς δείγμα πολιτισμου το Tik tok και το Instagram με κοπελες να τα πετανε ολα, παιδακια 12-14 ετων να κανουν μαλακιες και να προβαλουν προσωπικα δεδομενα δημασια και ολες αυτες τις μαλακιες τοτε παω πασο. Κανεις δεν σου ειπε οτι οι παλιες γενοιες ηταν αγιες, σιγουρα ομως με τα χρονια τα πραγματα γινοται χειρότερα.     

Θα σε στεναχωρήσω, μιας και σε αυτή την ηλικία η ικανότητα να διακρίνεις το σωστό και το λάθος πάνω σε ένα τόσο πολύπλοκο θέμα όπως η κοινωνία, πόσο μάλλον οι εφηβεία, δεν υπάρχει… 

Ξανα λέω αφήστε τους να κάνουν τα δικά τους λάθη και μην ζητάτε να κάνουν τα δικά σας…

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Ναι κοντα στα 30 ειμαι ομως τα δικα μου παιδια χρονια ηταν διάβασμα για το σχολειο και το πανεπιστημιο, βολτες και εξοδους με φιλους για μπυρα,φαγητο και ταινια. Σου ξαναλέω αν θεωρείς δείγμα πολιτισμου το Tik tok και το Instagram με κοπελες να τα πετανε ολα, παιδακια 12-14 ετων να κανουν μαλακιες και να προβαλουν προσωπικα δεδομενα δημασια και ολες αυτες τις μαλακιες τοτε παω πασο. Κανεις δεν σου ειπε οτι οι παλιες γενοιες ηταν αγιες, σιγουρα ομως με τα χρονια τα πραγματα γινοται χειρότερα.     

 

9 λεπτά πριν, Neural_handshake είπε

δεν ξερω τι εβλεπες ,εγω queensryche στηνομουν να δω ε κ εβλεπα κ διαφορα αλλα τα οποια σε σχεση με σημερα ηταν κ λιγοτερα ποσοστιαια κ μαλλον πολυ καλυτερα τελικα

ειπαμε υπαρχει συνεχης κ σταθερη πτωση στα παντα

Το τι κάνατε εσείς δεν έχει σημασία. Αντίστοιχοι neural και fotis υπάρχουν και σήμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Bourdoulas είπε

 

Το τι κάνατε εσείς δεν έχει σημασία. Αντίστοιχοι neural και fotis υπάρχουν και σήμερα. 

Γιατι εχεις σημασία τι κανεις εσυ;; Εσυ ασε την κορη σου να κανει και web sex δεν σημαίνει οτι εισαι σωστος. 

 

Μου αρεσει το low level του insomnia παντως.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου κάνει εντύπωση. Καθρέπτης της κοινωνίας είναι και το είδωλο εμείς. Είναι για να περνάει η ώρα στο χέσιμο και αφού έχεις διαβάσει όλες τις ετικέτες από τα σαμπουάν και τα αφρόλουτρα 100 φορές αλλά μέχρι εκεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Γιατι εχεις σημασία τι κανεις εσυ;; Εσυ ασε την κορη σου να κανει και web sex δεν σημαίνει οτι εισαι σωστος. 

 

Μου αρεσει το low level του insomnia παντως.  

Από πότε ένα κορίτσι 16-17-18 χρόνων είναι κακό να κάνει σεξ? Εσένα πχ πότε ήταν η πρώτη σου φορά???

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, AtiX είπε

Από πότε ένα κορίτσι 16-17-18 χρόνων είναι κακό να κάνει σεξ? Εσένα πχ πότε ήταν η πρώτη σου φορά???

Πραγματικά με αυτα που διαβαζω εδω μεσα δεν απορώ γιατι ειμαστε μια κοινωνια σκουπιδιών. Ε οχι δεν ειναι ωραιο και σωστο ηθικα μια κοπελα 13,14,15,16 να μπαινει στο Instagram η στο Tik tok και να βγαζει τα βυζια της εξω, να ανεβαζει φώτο με τα εσωρουχα της η να κανει σχέσεις με ατομα τα οποία δεν γνωριζει καθως μιλαμε για νεες κοπέλες. Ακομα και 20 να ειναι το να βγαινει και να ανεβάζει φωτο με τα παντα εξω ειναι το λιγοτερο επικίνδυνο με τοσα που ακουμε αυτα τα χρονια.

          

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Πραγματικά με αυτα που διαβαζω εδω μεσα δεν απορώ γιατι ειμαστε μια κοινωνια σκουπιδιών. Ε οχι δεν ειναι ωραιο και σωστο ηθικα μια κοπελα 13,14,15,16 να μπαινει στο Instagram η στο Tik tok και να βγαζει τα βυζια της εξω, να ανεβαζει φώτο με τα εσωρουχα της η να κανει σχέσεις με ατομα τα οποία δεν γνωριζει καθως μιλαμε για νεες κοπέλες. Ακομα και 20 να ειναι το να βγαινει και να ανεβάζει φωτο με τα παντα εξω ειναι το λιγοτερο επικίνδυνο με τοσα που ακουμε αυτα τα χρονια.

          

Δεν έχω δει κανένα ανήλικο κορίτσι να δείχνει το γυμνό στήθος της πουθενά… οπότε άσε τις υπερβολές…

Δεν απάντησες… εσύ, και ο κάθε ανήρ, ποτέ έκανε πρώτη φορά σεξ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, stivaks72 είπε

Milli Vanilli likes this post. 

οντως αλλα ακουγες κ σε ποσοστο 30% ας πουμε massive attack ,garbage ,οι floyd επαιζαν το division bell τοτε ,o sting εκανε solo κλπ κλπ, οι metallica επαιζαν and justice for all πολυ αραια οπως κ οι ryche βεβαια στο mtv

σημερα το καλο σχετικα περιεχομενο ειναι κατω απο 10% νομιζω

στο tik tok οπως κ στο twitter ειναι ανυπαρκτο ,το ιδιο το μεσο επιβαλει fast food σαπιλα

@AtiX το να κανει μια κοπελα sex ακομα κ νωρις η κ ιντερνετικα δεν ειναι κακο ,ειμαι υπερ της γενικοτερης απελευθερωσης ,το να κανει sex επειδη την πιεζει ο αλλος ομως κ επειδη η κοινωνια μας την προωθει ως ομορφο κρεας ειναι λαθος ,θα την κανει δυστυχισμενη με απειρα ψυχολογικα

τεσπα δεν λεω οτι φταινε οι νεοι αποκλειστικα ,αυτο τον κοσμο τους κληροδοτησαμε κ τετοια παιδεια τους ταιζουμε, ομως πιστευω ισως κ λανθασμενα οτι αν δεν το εχει η κουτρα σου ψειρες δεν κατεβαζει ,50-50 οι ευθυνες θεωρω

@Fotis Deutschland η ηθικη ειναι πολυ σχετικο πραγμα κ πολυ μεγαλη κουβεντα

Επεξ/σία από Neural_handshake
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Γιατι εχεις σημασία τι κανεις εσυ;; Εσυ ασε την κορη σου να κανει και web sex δεν σημαίνει οτι εισαι σωστος. 

 

Μου αρεσει το low level του insomnia παντως.  

Αδυνατείς να κατανοήσεις βασικά πράγματα. Απαντάς άλλα αντί άλλων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Αδυνατείς να κατανοήσεις βασικά πράγματα. Απαντάς άλλα αντί άλλων. 

Καλα κατάλαβε εσυ πρωτα και μετα τα λεμε. 

22 λεπτά πριν, AtiX είπε

Δεν έχω δει κανένα ανήλικο κορίτσι να δείχνει το γυμνό στήθος της πουθενά… οπότε άσε τις υπερβολές…

 

 

Μετα απο αυτη την βλακεια τελειώνει η κουβέντα. Μάλλον εισαι καλο troll.    

Επεξ/σία από Fotis Deutschland
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...