Προς το περιεχόμενο

Στις 27 Ιανουαρίου λανσάρεται η Nvidia GeForce RTX 3090 Ti


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, masteripper είπε

Σήμερα που ξεκίνησε με γκάζια η αγορά Crypto..καλύτερα να περιμένεις λίγο ακόμα...κανάν αιώνα...

Πες μου ότι δεν πήρες το ποστ στα σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οτι του έλληνα δεν του λείπει η φαντασία και το χιούμορ. Με τα πιο πολλά σχολια, μέχρι τώρα, γέλασα.

Για να έρθουμε στο σοβαρό κομματι όμως: δεν άλλαξε κάτι ουσιαστικό. Παντα αυτές οι εκδόσεις είχαν παρα πολύ περιορισμένο κοινό. Η μονη διάφορα είναι οτι λόγω του mining, αντί να πληρώσουν 1.500€ θα πληρώσουν τα διπλάσια και βάλε... και οι 4 στην Ελλάδα που θα αγόραζαν τέτοια κάρτα εξαρχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, angel z είπε

Ωραία κάρτα γραφικών για να την πάρω θέλει 

1)να κερδίσω το τζόκερ

2)να πουλήσω το νεφρό μου

3)να γίνω δωρητής σπέρματος

4) να γίνω ζιγκολό

5)να κλέψω

6)να μήν πληρώνω λογαριασμούς η να μην τρώω για κανένα χρόνο

Πολλά νομίζεις ότι βγάζουν οι δωρητές σπέρματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάξι το πούλησα, σπίτι το πούλησα και τώρα είμαι σε διαδικασία αφαίρεσης νεφρού.

Αν δεν φτάσουν, φοράω άμα λάχει και ζαρτιέρες και κατεβαίνω μερικά βράδια Συγγρού να μαζέψω πελατάκια.

Που θα πάει, στο τέλος θα την κάνω την αναβάθμιση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα καθόμουν να κραξω Nvidia για αυτές τις αηδίες που κάνει, αλλά αν το δεις επαγγελματικά, σας κοροϊδεύει μπροστά στα μάτια σας λέγοντας σας ότι δεν έχει παραγωγή, ενώ δεν σταματάει να λανσάρει νέα μοντέλα, σας υπερχρεώνει για αυτά τα μοντέλα και τα πληρώνετε.

Σαν πελάτης θέλω να σταματήσει όλο αυτό, αλλά είσαστε τόσο ηλίθιοι, που παράλληλα θα ήθελα να δω την Nvidia να συνεχίζει να σας αρμέγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, DeanThomas είπε

Θα καθόμουν να κραξω Nvidia για αυτές τις αηδίες που κάνει, αλλά αν το δεις επαγγελματικά, σας κοροϊδεύει μπροστά στα μάτια σας λέγοντας σας ότι δεν έχει παραγωγή, ενώ δεν σταματάει να λανσάρει νέα μοντέλα, σας υπερχρεώνει για αυτά τα μοντέλα και τα πληρώνετε.

Σαν πελάτης θέλω να σταματήσει όλο αυτό, αλλά είσαστε τόσο ηλίθιοι, που παράλληλα θα ήθελα να δω την Nvidia να συνεχίζει να σας αρμέγει.

Να πάμε τότε στους άχρηστους που δεν τα κάνουν κάτι τέτοια. (spoiler alert: το κάνουν και αυτοί)

Κατά τα άλλα, όλα τα μηνύματα είναι ένα και ένα.

Ακόμα γελάω.

Keep it up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κ χρόνια πολλά.Παίδες,έτσι όπως βλέπω τα πράγματα,ούτε το 22 μην περιμένετε νέες κάρτες....Απο 23,αν πάλι δεν συμβεί κάτι άλλο.....

(εκτός αν βρεθεί κάπου,μεγάλο κοίτασμα πυριτίου κ αρχίζουν ν δουλεύουν,χωρίς μειωμένο προσωπικό κλπ.......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...