Προς το περιεχόμενο

Άνδρας μοντέλο


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω τι συμβουλεύεται κάποιον (για αγόρι μιλάμε) που θέλει να γίνει μοντέλο 27 χρονών σπουδαγμενος αδύνατος με baby face . Είναι όλη του ζωή θεωρείται ότι πρέπει να το προσπαθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

11 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Ας το προσπαθήσει ,δεν χάνει κάτι.Υπάρχουν γραφεία να στείλει φωτό.

Αλλά μην αφήσει ακόμα την κανονική του δουλειά.

Δεν δουλεύει κάνει μεταπτυχιακό λόγω του ότι μικροδειχνει δεν τον παίρνουν στα σοβαρά αλλά το θέλει πάρα πολύ προσέχει το ντύσιμο εμφάνιση ύψος έχει 1,80 65 κιλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πάει να πει δεν τον παίρνουν στα σοβαρά;

Αν το θελει πολύ να τολμήσει.Τι άλλο θελεις να σου πει κάποιος;

Εχει ξαναπαίξει το θεματάκι ή θυμάμαι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση σου . Κανένας καμία άλλη άποψη . Στο gntm είδαμε ότι πηγαίνανε αγόρια εντελώς άσχετοι οι οποίοι έπρεπε να είχαν κοπεί στα προ- casting και όχι στο κάστινγκ για να μπουν στο σπίτι . Εκεί έχουν κόλλημα με το ύψος δεν κοιτάνε αν ο άλλος ξέρει να πόζαρει δηλαδή του περνάνε από το πρό κάστινγκ στο κάστινγκ μόνο και μόνο επειδή είναι ψηλοί χωρίς να έχουν ιδέα και μετά κόβονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Τι πάει να πει δεν τον παίρνουν στα σοβαρά;

Αν το θελει πολύ να τολμήσει.Τι άλλο θελεις να σου πει κάποιος;

Εχει ξαναπαίξει το θεματάκι ή θυμάμαι λάθος;

https://www.insomnia.gr/forums/topic/782570-eπαγγελματικη-σταδιοδρομία/

Σε εκείνο το θέμα ήτανε πιο κοντός και πιο αδύνατος τώρα ψήλωσε και πάχυνε 😀

Ρε φίλε δεν βρίσκεις να ασχοληθείς με κάτι στα σοβαρά ? 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τι λες . ή μάλλον λες βλακείες

Ευχαριστώ για την απάντηση σου . Κανένας καμία άλλη άποψη . Στο gntm είδαμε ότι πηγαίνανε αγόρια εντελώς άσχετοι οι οποίοι έπρεπε να είχαν κοπεί στα προ- casting και όχι στο κάστινγκ για να μπουν στο σπίτι . Εκεί έχουν κόλλημα με το ύψος δεν κοιτάνε αν ο άλλος ξέρει να πόζαρει δηλαδή του περνάνε από το πρό κάστινγκ στο κάστινγκ μόνο και μόνο επειδή είναι ψηλοί χωρίς να έχουν ιδέα και μετά κόβονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, manos1235 είπε

Δεν καταλαβαίνω τι λες . ή μάλλον λες βλακείες

Ευχαριστώ για την απάντηση σου . Κανένας καμία άλλη άποψη . Στο gntm είδαμε ότι πηγαίνανε αγόρια εντελώς άσχετοι οι οποίοι έπρεπε να είχαν κοπεί στα προ- casting και όχι στο κάστινγκ για να μπουν στο σπίτι . Εκεί έχουν κόλλημα με το ύψος δεν κοιτάνε αν ο άλλος ξέρει να πόζαρει δηλαδή του περνάνε από το πρό κάστινγκ στο κάστινγκ μόνο και μόνο επειδή είναι ψηλοί χωρίς να έχουν ιδέα και μετά κόβονται. 

Ξαναγραφτο και 3η φορα, ισως παρεις απαντηση που να σ αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, manos1235 είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω τι συμβουλεύεται κάποιον (για αγόρι μιλάμε) που θέλει να γίνει μοντέλο 27 χρονών σπουδαγμενος αδύνατος με baby face . Είναι όλη του ζωή θεωρείται ότι πρέπει να το προσπαθήσει;

Αν το γουστάρει να προσπαθήσει ως χόμπυ (το μοντελινγκ) αλλά κατά τα άλλα να σοβαρευτεί και να βρει μια πραγματική δουλειά.

Αν αξίζει τόσο πολύ και τον αδικούν ας προσπαθήσει να το αναπτύξει μέσω IG . Βέβαια στην πραγματική ζωή η επιτυχία είναι ποιό δύσκολη και δεν τα καταφέρνουν όσοι απλά ρίχνουν πιτισιρίκες επειδή είναι συμπαθητικοι.

 

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Ξαναγραφτο και 3η φορα, ισως παρεις απαντηση που να σ αρεσει.

Με κοροϊδεύεις άλλο όνομα έχει αυτός άλλο εγώ . 

1 ώρα πριν, Gingerbread είπε

Εκτος των άλλων, στα 27 είσαι πολύ μεγάλος για μοντέλο όσο και baby face να έχεις. Επίσης τα baby face δεν τα προτιμάνε.

Ένας που είχε πάει στο gntm ήτανε 32

35 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

Αν το γουστάρει να προσπαθήσει ως χόμπυ (το μοντελινγκ) αλλά κατά τα άλλα να σοβαρευτεί και να βρει μια πραγματική δουλειά.

Αν αξίζει τόσο πολύ και τον αδικούν ας προσπαθήσει να το αναπτύξει μέσω IG . Βέβαια στην πραγματική ζωή η επιτυχία είναι ποιό δύσκολη και δεν τα καταφέρνουν όσοι απλά ρίχνουν πιτισιρίκες επειδή είναι συμπαθητικοι.

 

Άμα ένα αγόρι είναι όμορφο και ξέρει να ποζάρει και το θέλει πολύ γιατί να μην του δώσουν μία ευκαιρία να ασχοληθεί με αυτό. Και αυτό επάγγελμα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, manos1235 είπε

Άμα ένα αγόρι είναι όμορφο και ξέρει να ποζάρει και το θέλει πολύ γιατί να μην του δώσουν μία ευκαιρία να ασχοληθεί με αυτό. Και αυτό επάγγελμα είναι.

και εγώ θέλω να πιάσω δουλειά στην google με 300Κ ετησίως αλλά ακόμη δεν τους έχω πείσει. Οπότε είμαστε μαζί αδερφέ με την άτιμη και άδικη κοινωνία , απλά εγώ στο μεταξύ έχω βρει ποιο προσγειωμένη εργασία και τα καταφέρνω μια χαρά και με αυτήν μέχρι να με πάρουν. Οταν βγαίνετε από την αγκαλιά της οικογένειας που σας κάνει όσα χατήρια μπορεί γιατί είστε ο κανακάρης της μαμάς η πραγματικότητα δυσκολεύει και κανένας δεν σας χρωστάει τίποτε , όλα πρέπει να τα κερδίσετε (αν μπορείτε).

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

και εγώ θέλω να πιάσω δουλειά στην google με 300Κ ετησίως αλλά ακόμη δεν τους έχω πείσει. Οπότε είμαστε μαζί αδερφέ με την άτιμη και άδικη κοινωνία , απλά εγώ στο μεταξύ έχω βρει ποιο προσγειωμένη εργασία και τα καταφέρνω μια χαρά και με αυτήν μέχρι να με πάρουν. Οταν βγαίνετε από την αγκαλιά της οικογένειας που σας κάνει όσα χατήρια μπορεί γιατί είστε ο κανακάρης της μαμάς η πραγματικότητα δυσκολεύει και κανένας δεν σας χρωστάει τίποτε , όλα πρέπει να τα κερδίσετε (αν μπορείτε).

Μόνο σου το λες πρέπει να κερδίσει μόνο του αν μπορεί . Δηλαδή αν κάποιος δεν μπορεί και δεν ξέρει να κάνει κάτι άλλο εκτός από  αυτό τότε τι να κάνει. Δεν είπε να κάνει στην αρχή δουλειές εκατομμυρίων αλλά για αμοιβές 30 μεχρι 50 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manos1235 είπε

Μόνο σου το λες πρέπει να κερδίσει μόνο του αν μπορεί . Δηλαδή αν κάποιος δεν μπορεί και δεν ξέρει να κάνει κάτι άλλο εκτός από  αυτό τότε τι να κάνει. Δεν είπε να κάνει στην αρχή δουλειές εκατομμυρίων αλλά για αμοιβές 30 μεχρι 50 ευρώ.

27 χρονων και δεν ξέρει τιποτα να κάνει;

Για Ανίτα Πάνια το βλέπω το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...