Προς το περιεχόμενο

-50% σε όλα τα είδη με την χρήση του app About you Ρούχα-Παπούτσια κλπ. [TEΛΟΣ]


panosdOUG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, fotodv7 είπε

Εγώ πρόλαβα και τσίμπησα το columbia. Το θέμα είναι ότι δεν γράφει κωδικό μοντέλου και βρίσκω ένα παρόμοιο στο Amazon από το 2016. Τι φάση ρε παιδιά; Δεν υπάρχει πουθενά αλλού το μπουφάν; 

Screenshot_2022-01-22-13-45-09-92_b41aca0d17bf98d1393bbdec765fc347.jpg

Μιλα με την εξυπηρέτηση ισως σου πουν μοντέλο 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήταν μια από τις καλύτερες προσφορές που έχω δει μέχρι τώρα. Αγόρασα 3 t-shirts, μια Levi's, μια Ellesse και μια Jack & Jones, σύνολο 18.85€. Τώρα λέω μακάρι να είχα βάλει μεγαλύτερη παραγγελία. Όχι ότι χρειαζόμουν κάτι, αλλά τέτοιες τιμές και με δωρεάν μεταφορικά δύσκολα να βρεθούν ξανά. :unsure:

Επεξ/σία από intruder99
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκαις ηταν οκ μην τρελαινεστε παλια μοντελα ηταν που εμειναν και τα ξεστοκαραν,συγκεκριμενα ολα τα gant ηταν απο 2020 και πριν,προσοχη δεν λεω οτι ειναι καλα,αυτα τα jack n jones στον κανελοπουλο τα πουλουσαν 8-12 ευρω δεν ειναι και αρμανι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/1/2022 στις 1:47 ΜΜ, fotodv7 είπε

Εγώ πρόλαβα και τσίμπησα το columbia. Το θέμα είναι ότι δεν γράφει κωδικό μοντέλου και βρίσκω ένα παρόμοιο στο Amazon από το 2016. Τι φάση ρε παιδιά; Δεν υπάρχει πουθενά αλλού το μπουφάν; 

Screenshot_2022-01-22-13-45-09-92_b41aca0d17bf98d1393bbdec765fc347.jpg

Αυτό πάντως στην φωτογραφία είναι το autumn park

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις παραδοσεις τι ακριβως παιζει? Εμενα μου εδωσαν tracking στις 19/1 που αναφερει "Δημιουργία ετικέτας αποστολής" και απο τοτε τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Alexthekiller1993 είπε

Με τις παραδοσεις τι ακριβως παιζει? Εμενα μου εδωσαν tracking στις 19/1 που αναφερει "Δημιουργία ετικέτας αποστολής" και απο τοτε τιποτα!

Μίλησα πριν με την γενική και μου είπαν ότι δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα τα δέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ώρα της παραγγελίας λέγανε ότι λόγω φόρτου θα έχει καθυστέρηση...αν παραλάβει κάποιος ας ενημερώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με γενική μην περιμένετε πολλά, ιδιαίτερα ρούχα, Μικροπράγματα τα παραδίδουν, ρούχα δύσκολο. Εγώ έχω πάει 2-3 φορές για παραλαβή, μιας και δεν τα έφερναν και μας είπαν απλά ότι δεν μπορούν να ανταποκριθούν στον φόρτο. Λογικά έχουν πολύ καλές τιμές, αλλά δεν μπορούν να κάνουν τη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα ένα ζευγάρι adidas για τη μάνα μου στα 25 ευρώ, στο skroutz είχαν 42 με τα έξοδα αποστολής. Παραγγελία στις 17/1 και παρέλαβα σήμερα στην Πρέβεζα.. Επειδή κάποιοι είχαν υποψίες για μαϊμούδες κλπ, εμένα μια χαρά μου φαίνονται...

 

271541508_460631572431119_9189449294363460275_n.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, di maria kun είπε

γκαις ηταν οκ μην τρελαινεστε παλια μοντελα ηταν που εμειναν και τα ξεστοκαραν,συγκεκριμενα ολα τα gant ηταν απο 2020 και πριν,προσοχη δεν λεω οτι ειναι καλα,αυτα τα jack n jones στον κανελοπουλο τα πουλουσαν 8-12 ευρω δεν ειναι και αρμανι

Γιατί είδες καμία εταιρεία να έχει βγάλει κάτι καινούργιο εδω και 2 χρόνια ? Και στα μαγαζιά αν πας κατι προ-πέρσινα έχουν......

(Ποίος είναι ο κανελόπουλος?😆)

(8-12€ τα jack and jones αφορά στα t-shirt τα οποία μπορείς να τα βρεις και φθηνότερα....)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Alexthekiller1993 είπε

Με τις παραδοσεις τι ακριβως παιζει? Εμενα μου εδωσαν tracking στις 19/1 που αναφερει "Δημιουργία ετικέτας αποστολής" και απο τοτε τιποτα!

Εμένα από 18/1 και σήμερα έφυγε από Καλοχωρι λέει η γενική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...