Προς το περιεχόμενο

NordVPN Review – Κορυφαία πρόταση για VPN ανάγκες


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα από τα πλέον χρήσιμα καθημερινά εργαλεία για πολλούς είναι κάποιο VPN, προσφέροντας πολλαπλά οφέλη: από την απόκρυψη των στοιχείων του χρήστη κατά την πλοήγηση στο διαδίκτυο έως την πρόσβαση σε περιεχόμενο «μασκαρεύοντάς» την τοποθεσία στην οποία βρίσκεται. Από τα πιο δημοφιλή VPN παγκοσμίως, το NordVPN προσφέρει ένα ολοκληρωμένο πακέτο δυνατοτήτων που έχει σκοπό να εξυπηρετήσει τόσο τον μέσο χρήστη όσο και τον power user που αναζητά ευελιξία και επιλογές.

Η αγορά των VPN δεν είναι μικρή ωστόσο, και υπάρχουν αρκετές προτάσεις οπότε παρακάτω θα δούμε τι ακριβώς προσφέρει το NordVPN, αν και πώς ξεχωρίζει στον τομέα του, και εν τέλει, αν αξίζει κανείς να γίνει συνδρομητής για να αξιοποιήσει όσα έχει να προσφέρει.

Ξεκινώντας από τα βασικά, το NordVPN χρησιμοποιεί πάνω από 5200 servers σε περισσότερες από 60 χώρες παγκοσμίως, ώστε ο χρήστης να συνδεθεί στη χώρα που επιθυμεί είτε για να ελαχιστοποιήσει την απώλεια ταχύτητας είτε για να «μασκαρευτεί» η πραγματική του τοποθεσία και να εμφανίζεται ως η χώρα επιλογής του.

Διαβάστε ολόκληρο το review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης να αναφερουμε οτι ειχε ενα τσαμπουκαλεμενο data breach το 2018 το οποιο και η εταιρια ανεφερε 1.5 χρονο μετα. Για οποιον θελει να ψαξει η ιστορια βρισκεται στο διαδικτυο.

  • Like 9
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, giorgoskii είπε

hotspot shield vpn .πολυ καλυτερο και φθηνοτερο

Το έχω μαζί με το Dashlane premium και μέχρι στιγμής μου φαίνεται αρκετά υποδεέστερο συγκριτικά με το expressVPN ή το Nord

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, ilias1921 είπε

Με cosmote tv ott δουλεύει άραγε;

Τι εννοείς; Να βάλεις VPN  στο tv box της Cosmote; 

Επεξ/σία από dbrillis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μολις πατησα και συνδέθηκα σε US Netflix, και εχω δει αρκετες φορές. Εκει που εχω πρόβλημα ειναι να δω Ελληνικό Netflix οταν ειμαι εξωτερικό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Azerothakis said:

Εξαιρετικά χρήσιμο για αγορές συνδρομών π.χ. Netflix με ισοτιμία σε άλλη ήπειρο π.χ. λίρα Τουρκίας.

Τα VPN στην Ελλάδα ΜΟΝΟ γι' αυτό είναι χρήσιμα και για να βλέπει κανείς Netflix, HBO κτλ που δεν υπάρχουν εδώ, για κάτι άλλο είναι πεταμένα λεφτά

Επεξ/σία από Hacker?pcs
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...