Προς το περιεχόμενο

Αγορά τάμπλετ με επιδότηση για εκπαιδευτικούς


theoilia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως από το κατάστημα που το πήρα εγώ, στο τελευταίο βήμα είχε πεδίο για τοποθέτηση μέχρι και 3 κουπονιών, τα οποία και αφαιρούσαν ύστερα από επιβεβαίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Greengreen είπε

Γιατι δεν δοκιμαζεις να προσθεσεις και δευτερο αν σε αφηνει η εραρμογη; Σε αφηνει; Δοκιμασε!

Λογικό, απλά φοβάμαι μήπως δεσμεύοντας το 1ο ολοκληρώσει τη διαδικάσια κ με βάλει να το πληρωσω. Αν έγραφε από την αρχή πχ "βάλτε τα voutcher που διαθέτετε σε αυτά τα πεδία" η διαδικασία θα ήταν ξεκάθαρη. Ευχαριστώ που απάντησες.

1 λεπτό πριν, louben είπε

Πάντως από το κατάστημα που το πήρα εγώ, στο τελευταίο βήμα είχε πεδίο για τοποθέτηση μέχρι και 3 κουπονιών, τα οποία και αφαιρούσαν ύστερα από επιβεβαίωση.

Απόλυτα λογικό. Εδώ είχαν ένα πεδίο óπου συμπλήρωσα το  δικό μου voutcher, στην επόμενη καρτέλα ζητούσε ΑΦΜ κ κάτω δεξιά είχε κουμπί που έγραφε δέσμευση voutcher. Να υποθέσω ότι μετά θα βγάλει κ άλλα πεδία? απλά δεν το προχώρησα. Κάτι δε μου άρεσε στη διαδικασία. Θα τους πάρω τη Δευτέρα αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα το βγάλουν πάλι ή  ότι το βάζουν χαμηλά για ένα μονο voutcher.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μη φοβου.

 

Το voucher δε δεσμεύεται με την τοποθέτηση του στην ιστοσελίδα. Θα πρέπει να επικοινωνήσει μαζί σου το κατάστημα να τους δώσεις εναν κωδικο που θα έρθει στο συνδεδεμένο με αυτον κινητο. Αλλιως δεν μπορουν να το ενεργοποιησουν.

 

Επεξ/σία από louben
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, louben είπε

Μη φοβου.

 

Το voucher δε δεσμεύεται με την τοποθέτηση του στην ιστοσελίδα. Θα πρέπει να επικοινωνήσει μαζί σου το κατάστημα να τους δώσεις εναν κωδικο που θα έρθει στο συνδεδεμένο με αυτον κινητο. Αλλιως δεν μπορουν να το ενεργοποιησουν.

 

Mόλις είδα ότι τα παρακάτω στο you.gr

 

ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ:

Καταχώρησε τον κωδικό του voucher/κουπονιού σου. Στη συνέχεια επίλεξε «Έλεγχο κουπονιού»:
 
 
ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ:
 
Καταχώρησε τον κωδικό του voucher/κουπονιού σου. Μπορείς να συμπληρώσεις μέχρι 3 vouchers/κουπόνια. Στη συνέχεια επίλεξε «Έλεγχο κουπονιών»:
 
Βάλε το κουπόνι σου εδώ
+ Προσθήκη επόμενου κουπονιού
 
Σε περίπτωση που δεν έχεις άλλο κουπόνι, προχώρησε στο επόμενο βήμα.
 
 
 
Δηλαδή τα δύο ή 3 κουπόνια ισχύουν μόνο για μαθητές. Ευτυχώς που δεν προχώρησα το πρωί.
Επεξ/σία από swan2020
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά λέμε το ίδιο. Δεν υπάρχει περίπτωση να σου πάρουν το κουπόνι ακόμα και αν το βάλεις στη φόρμα αν δεν τους πεις τον κωδικό επιβεβαίωσης που θα σου έρθει στο κινητο.

Εκανα τη διαδικασία προχθες και όσα σου λέω είναι επιβεβαιωμενα 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα το κλείσουμε εδώ με το you.gr, γιατί το βρήκα πολύ πιο φθηνά σε άλλο e-shop βάζοντας κ τα δύο voutcher. Όταν το παραλάβω θα βάλω κ την ηλεκτρονική διεύθυνση του e-shop εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, swan2020 είπε

Nα το κλείσουμε εδώ με το you.gr, γιατί το βρήκα πολύ πιο φθηνά σε άλλο e-shop βάζοντας κ τα δύο voutcher. Όταν το παραλάβω θα βάλω κ την ηλεκτρονική διεύθυνση του e-shop εδώ.

Μιλας για το S7?

Μπορεις να μου στειλεις τιμη και link σε ΠΜ?

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Μιλας για το S7?

Μπορεις να μου στειλεις τιμη και link σε ΠΜ?

Thanks

Για το s7 FE 4/64 wifi. Ξέρω ότι το s7 είναι ακριβότερο κ το συγκεκριμένο e shop δεν το έχει. Θα βάλω τιμή κ link όταν το παραλάβω Τρίτη ή Τετάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, swan2020 είπε

Για το s7 FE 4/64 wifi. Ξέρω ότι το s7 είναι ακριβότερο κ το συγκεκριμένο e shop δεν το έχει. Θα βάλω τιμή κ link όταν το παραλάβω Τρίτη ή Τετάρτη.

Γίνεται να παραγγείλεις online αν έχεις ολα τα τηλέφωνα των δικαιούχων κοντά σου? Αν είστε όλοι μαζί δηλαδή.

Επεξ/σία από Dereki2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Dereki2 είπε

Γίνεται να παραγγείλεις online αν έχεις ολα τα τηλέφωνα των δικαιούχων κοντά σου? Αν είστε όλοι μαζί δηλαδή.

Δε γνωρίζω. Εγώ έκανα την παραγγελία online μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με πωλητή. Τους κατέθεσα τη διαφορά (τιμή-2*αξία voutcher)=32 ευρώ  και τους έστειλα με email τους αριθμούς των voutcher.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, swan2020 είπε

Για το s7 FE 4/64 wifi. Ξέρω ότι το s7 είναι ακριβότερο κ το συγκεκριμένο e shop δεν το έχει. Θα βάλω τιμή κ link όταν το παραλάβω Τρίτη ή Τετάρτη.

Υπάρχει κάποιος λόγος που δε μπορείς να μας πεις τώρα από που το πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lazos21 είπε

Και δεν μάθαμε τελικά ποτέ από που πήρε το s7😂

https://startagain.gr/index.php?route=product/product&product_id=100

Καλό είναι να πάρετε τηλ και να μιλήσετε για την διαδικασία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, louben είπε
  • Διαθεσιμότητα: Εξαντλήθηκε

Tην ώρα που ανέβασα το link είχε "περιορισμένη διαθεσιμότητα". Όταν έκανα την παραγγελία το Σάββατο  μου είπαν ότι είχαν 2-3 κομμάτια. Ίσως το πήραν κάποιοι από εδώ, σήμερα. Μπορείς να κάνεις ένα τηλ μήπως το φέρουν ξανά.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...