Προς το περιεχόμενο

εισοδος σε γυμναστηριο χωρις κορωνο χαρτα πότε?


Ptolemaios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι μου θύμισες τώρα. Κάποιους που έχουν βαρέσει ενέσεις με ότι αναβολικό αμφιβόλου ποιότητας υπάρχει, αλλά δεν πάνε να κάνουν το εμβόλιο γιατί είναι έτσι κι αλλιώς κι αλλιώτικα

  • Like 10
  • Thanks 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Nabuko είπε

Τι μου θύμισες τώρα. Κάποιους που έχουν βαρέσει ενέσεις με ότι αναβολικό αμφιβόλου ποιότητας υπάρχει, αλλά δεν πάνε να κάνουν το εμβόλιο γιατί είναι έτσι κι αλλιώς κι αλλιώτικα

Ακριβως.

Οι περισσοτεροι απο τους αντιδραστικους θα εχουν φυγει ηδη απο παχυσαρκια, διαβητη, αλκοολ, καρδια, καρκινο, εγκεφαλικα, καπνισμα, ατυχηματα,

πριν καν να επιδρασει αρνητικα το εμβολιο στον οργανισμο τους.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χασαμε το χειμωνα που ειναι η εποχη που χριζεις

τωρα αν αφησουν να μπουμε Μαιο τι να προλαβεις να κανεις σε 1 μηνα πριν πιασουν οι ζεστες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ptolemaios1 είπε

χασαμε το χειμωνα που ειναι η εποχη που χριζεις

τωρα αν αφησουν να μπουμε Μαιο τι να προλαβεις να κανεις σε 1 μηνα πριν πιασουν οι ζεστες

 

Έπρεπε να το σκεφτούν. Εντάξει, ας κολλούσε ο ένας τον άλλον, αλλά να προλαβαίναμε να γίνουμε φέτες μέχρι το καλοκαίρι.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/2/2022 στις 12:19 ΠΜ, 3DJIN είπε

παμε για τελος μαρτιου,δηλαδη πρωταπριλια😀

Πλεύρης: Ιδιώτες γιατροί στο ΕΣΥ - Μέχρι τέλος Μαρτίου αίρονται τα μέτρα για τους εμβολιασμένους (msn.com)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/2/2022 στις 9:34 ΠΜ, Dantε είπε

Εχω ακουσει για φουσκωτους που εκαναν εμβολιο και τους μικρυνε το μοριο,οποτε μακρια φιλε

εγω εχω ακουσει για φουσκωτους που εχουν παρει του κοσμου τα αναβολικα οτι την εχουν μικρη. μαλιστα μια φιλη που ειχε παει με εναν μποντεο που αρχικα της αρεσε στο τελος ξενερωσε απο την πρωτη κι ολας φορα γιατι δεν καταλαβε τιποτα!

απ εξω εμφανιση ειχε πει η κοπελα και απο κατω... τιποτα! με κατι τετοια γινονται λεσβιες!

Επεξ/σία από xsterg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
On 17/02/2022 at 18:56, Ptolemaios1 said:

εχουμε κανενα νεο?

δεν αντεχω,θα βαρεσω την ενεση για να μπω αν δεν αλλαξει κατι στο αμεσο μέλλον

ελπιζω ποτέ για να εχει λιγοτερο κοσμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...