Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, drdedus είπε

δεν τις δινουν επιτοπου? 

Εφόσον τις ζητήσεις φυσικά και τις δίνουν εκείνη τη στιγμή

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, alexx είπε

Καλησπέρα, χρησιμοποιεί κανείς απο την προσφορά κάποια κάρτα data για Helium miner, και αν ναι δουλεύει εντάξει?

Τώρα αν σου πω έλεος θα έχω άδικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, kostasfalcon είπε

Όταν ξαφνικά θα τελειώσει προσφορά και θα σου πουν ότι δεν μπορούν πλέον να σου δώσουν το συμβόλαιο στην τιμή των 37 € τότε τι θα κάνεις ?

Έπρεπε ήδη να έχεις ακυρώσει την αίτηση και να πας σε ένα κατάστημα…

Η προσφορά δεν είχε ειπωθεί εδώ ότι μάλλον θα είναι μέχρι τέλος του μήνα? Ειδικά εφόσον και η αντίστοιχη της vodafone ισχύει μέχρι 15/04 όπως γράφει στο site.

Από κατάστημα η ενεργοποίηση είναι άμεση?Δηλαδή μόλις φύγεις από το κατάστημα έχεις κι ολας ενεργοποιηθεί?

Υπάρχει δυνατότητα από το κατάστημα να περάσεις την αίτηση αλλά να γίνει η ενεργοποίηση κάποια συγκεκριμένη ημέρα που θέλεις? Ας πούμε να κάνεις την αίτηση σήμερα στο κατάστημα και να ενεργοποιηθείς λίγες μέρες μετά.

Σε όλους σας εκδόθηκε ο λογαριασμός 1 ημέρα μετά την ενεργοποίηση? Αναλογικό πάγιο είχατε για μια μόνο ημέρα δηλαδή?

1 λεπτό πριν, ultrahd είπε

 

 

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ultrahd είπε

Η προσφορά δεν είχε ειπωθεί εδώ ότι μάλλον θα είναι μέχρι τέλος του μήνα? Ειδικά εφόσον και η αντίστοιχη της vodafone ισχύει μέχρι 15/04 όπως γράφει στο site.

Από κατάστημα η ενεργοποίηση είναι άμεση?Δηλαδή μόλις φύγεις από το κατάστημα έχεις κι ολας ενεργοποιηθεί?

Υπάρχει δυνατότητα από το κατάστημα να περάσεις την αίτηση αλλά να γίνει η ενεργοποίηση κάποια συγκεκριμένη ημέρα που θέλεις? Ας πούμε να κάνεις την αίτηση σήμερα στο κατάστημα και να ενεργοποιηθείς λίγες μέρες μετά.

Σε όλους σας εκδόθηκε ο λογαριασμός 1 ημέρα μετά την ενεργοποίηση? Αναλογικό πάγιο είχατε για μια μόνο ημέρα δηλαδή?

 

κανεις δεν μπορει να εγγυηθει οτι η προσφορα θα ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ μεχρι το τελος του μηνα, μπορει ανα πασα ωρα και στιγμη η cote να την κοψει....δεν εχει δωσει καμια υποσχεση σε κανεναν για αυτο!

Ναι απο καταστημα ειναι αμεση...εγω που αρχικα το ξεκινησα απο το 13888, και μετα διαπιστωσα οτι την πρωτη φορα δεν μου καταχωρησαν καν την αιτηση λογω "συστημικου λαθους" , και την δευτερη απλα το καθυστερουσαν γιατι ελεγαν οτι λογω της twin sim που ειχα υπηρχαν δυσκολιες....

Το ακυρωσα λοιπον και την ιδια μερα πηγα σε καταστημα και ενεργοποιηθηκα.

Αυτο με την ενεγοποιηση δεν το γνωριζω, πρεπει να ρωτησεις στο καταστημα.

Εμενα μου εκδοθηκε μετα απο μια μερα...40.18 μαζι με μια extra data sim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποιήθηκα πριν λίγο , αυτό που δεν βρίσκω είναι που να παραγγείλω μια extra sim που θελω. Εκανα τηλεφωνικά το συμβόλαιο και μου είπε ότι αυτό το κάνω online αλλά δεν το βρίσκω.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, efo355 είπε

Ενεργοποιήθηκα πριν λίγο , αυτό που δεν βρίσκω είναι που να παραγγείλω μια extra sim που θελω. Εκανα τηλεφωνικά το συμβόλαιο και μου είπε ότι αυτό το κάνω online αλλά δεν το βρίσκω.... 

Μήπως πρέπει να πας σε κατάστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mistiri0 είπε

Αμέσως μετά την ενεργοποίηση της κάρτας! Πάμε για αγορά ρούτερ 5G με την μία!!!!

D34F39D6-173E-4A02-9FE8-698821ACE174.jpeg

Δυστυχώς με περιμένεις αυτές τις ταχύτητες με router  5G δοκίμασα αρκετά αλλά δεν δουλεύουν με τον ίδιο  τρόπο !!! 

1 ώρα πριν, ultrahd είπε

Η προσφορά δεν είχε ειπωθεί εδώ ότι μάλλον θα είναι μέχρι τέλος του μήνα? Ειδικά εφόσον και η αντίστοιχη της vodafone ισχύει μέχρι 15/04 όπως γράφει στο site.

Από κατάστημα η ενεργοποίηση είναι άμεση?Δηλαδή μόλις φύγεις από το κατάστημα έχεις κι ολας ενεργοποιηθεί?

Υπάρχει δυνατότητα από το κατάστημα να περάσεις την αίτηση αλλά να γίνει η ενεργοποίηση κάποια συγκεκριμένη ημέρα που θέλεις? Ας πούμε να κάνεις την αίτηση σήμερα στο κατάστημα και να ενεργοποιηθείς λίγες μέρες μετά.

Σε όλους σας εκδόθηκε ο λογαριασμός 1 ημέρα μετά την ενεργοποίηση? Αναλογικό πάγιο είχατε για μια μόνο ημέρα δηλαδή?

 

Ο λογαριασμός όποτε και να Ενεργοποίησε στη γραμμή θα σου έρθει μετά από 1 με 2 μέρες ενα μισή περίπου πάγιο !!! Είναι τακτική τους 

6 ώρες πριν, moutsa είπε

Μοιράζομαι το εν λόγο πρόγραμμα με άλλους 4 φίλους από τον περασμένο Αύγουστο χρησιμοποιώντας την κάρτα πάνω στο netgear nighthawk m1. Στις αρχές μέχρι και τα μέσα Σεπτέμβρη που όλοι χρησιμοποιούσαν το unlimited με τα 10 ευρώ οι ταχύτητες σε ώρα αιχμής ήταν τραγικές κυρίως στο διάστημα 2 το μεσημέρι με 1 τα ξημερώματα   με τα ζόρια έπιανα 10mbps. Το ίδιο παρατήρησα πρόσφατα στην περίοδο της καθαράς Δευτέρας οι ταχύτητες ήταν απελπιστικά αργές έως εκνευρίστηκες προφανώς λόγο της προσφοράς. Στην καθημερινότητα είμαι ικανοποιημένος με μέσο όρο ταχύτητας πάνω από 100Mbps και μάλιστα ασύρματα μέσω Wi-Fi. Υπάρχουν στιγμές που έχει πιάσει και 500αρια. 

Πως την πάλεψες με αυτήν την συσκευή !!! Εύγε !!! Για σταθερό 24/365 δεν το άντεξα ούτε 2 βδομαδες έφυγε πίσω 2 φορές !!!μου έκανε Επανεκκίνησης ζεσταινόταν άπειρα και φυσικά πανάκριβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Ο λογαριασμός όποτε και να Ενεργοποίησε στη γραμμή θα σου έρθει μετά από 1 με 2 μέρες ενα μισή περίπου πάγιο !!! Είναι τακτική τους 

Εμένα μου ήρθε κανονικά 40 € με μία έξτρα data sim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είδα στην εφαρμογή της cosmote ότι βγήκε ο πρώτος λογαριασμός μου.

35,81.

Με 1 κεντρικη sim, 4 sim data, σε  cosmote one  και έκπτωση 10% γιατί ο μικρός είναι 16 που έχει την κυρία κάρτα. 

Επεξ/σία από miltostammy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Just_travel_everywhere είπε

Δυστυχώς με περιμένεις αυτές τις ταχύτητες με router  5G δοκίμασα αρκετά αλλά δεν δουλεύουν με τον ίδιο  τρόπο !!! 

 

Mε chateau τις πιανεις..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Just_travel_everywhere είπε

Πως την πάλεψες με αυτήν την συσκευή !!! Εύγε !!! Για σταθερό 24/365 δεν το άντεξα ούτε 2 βδομαδες έφυγε πίσω 2 φορές !!!μου έκανε Επανεκκίνησης ζεσταινόταν άπειρα και φυσικά πανάκριβο

Μην το ματιάσω όλα λειτουργούν άψογα από τις ποιο επιτυχημένες αγορές που έχω κάνει ειδικά αν αναλογιστεί κανείς και την τιμή αγοράς (160€ Like new από amazon warehouse).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...