Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Ξεκινά ο δωρεάν διπλασιασμός της ταχύτητας σταθερού ευρυζωνικού Internet


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Thresh είπε

Μάλλον ναι.

Θα πέσει τηλεφωνακι άμεσα έχω φίλο με 24αρα μόλις αναβαθμιστεί θα ζητήσω να με κατεβάσουν σε τιμή. Μας περνάνε για μαλακες μια ζωή στον ΟΤΕ αυτό είναι το ευχαριστώ. Και είμαι δίπλα στο dslam έπρεπε να με δώσουν τουλάχιστον παραπάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Thresh είπε

Άλλαξες καλωδίωση ή ακόμα?

και εγώ αγκαλιά με το κτήριο στην εταιρεία μας δίνουν μόνο 50mb/5 γιατί το ΜΙΝΙ DSLAM είναι παλιό και ΔΕΝ υποστηρίζει 100-200 :( 
Σκαραμαγκά όλο εταιρείες είναι και δεν ασχολούνται   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Thresh είπε

Είτε δεν έχει 35b κάρτες είτε έχει συστημικό πρόβλημα όπως το δικό μου.

Πρέπει...

Μου έχει πει τεχνικός ότι από το καφάο έχει πιάσει 130.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, PredatorOfLiberty είπε

Μια χαρα δωρο ειναι, ας εχει και μια πρωτοπορία η Θεσσαλονικη, ολα η Αθηνα τα απολαμβανει πρωτη. Ασε που ηδη εχει φτάσει στην Κατερινη. Με έλλειψη δέσμευσης συμβολαίου και τιμες που η cosmote δεν εχει ουτε στα πιο φτηνα πακετα χαλκου της, ειναι μονοδρομος αν εχεις καλυψη.

Έχει πάει Κατερίνη και δεν καλύπτει ακόμη κεντρικές περιοχές της Θεσσαλονίκης. Να πεταχτεί και κανένας από Δράμα να πει ότι στη γειτονιά του έχει καλύτερη εταιρία αν είναι έτσι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, BadIronTree είπε

και εγώ αγκαλιά με το κτήριο στην εταιρεία μας δίνουν μόνο 50mb/5 γιατί το ΜΙΝΙ DSLAM είναι παλιό και ΔΕΝ υποστηρίζει 100-200 :( 
Σκαραμαγκά όλο εταιρείες είναι και δεν ασχολούνται   

φτιαξε καφε να σου πω για την βιομηχανικη περιοχη θεσσαλονικης σινδου που ειναι βιομηχανιες κτλ...μεχρι 24αρα πιανει και αυτό με πολύ ζόρι...

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Thresh είπε

Αν έβαζαν με 55 ευρώ και μετά από μερικούς μήνες έπεφτε η τιμή στα 35, τι θα άλλαζε?

Δεν σε κατάλαβα.

Εγώ λέω ότι αφού θα υπάρχουν άτομα που θα έχουν 200Mbps με 35€, θα πρέπει να μας κάνουν και εμάς έκπτωση που έχουμε 200άρα και πληρώνουμε 55€.

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, azuli είπε

Ακουγεται οτι θα το κανει και η Wind αυτο.

Οι εργασιες θα ξεκινησουν 1η Απριλιου και θα τελειωσουν 1η Απριλιου.

Η Wind ήδη σου διπλασιάζει την ταχύτητα, άμα κλείσεις για 100ρα FTTH σου την πάνε δωρεάν σε 200ρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, metalmike said:

Η Wind ήδη σου διπλασιάζει την ταχύτητα, άμα κλείσεις για 100ρα FTTH σου την πάνε δωρεάν σε 200ρα.

ας το κανει με ολες (50/100/200) και τοτε θα πω μπραβο.Γιατι ποσοι εχουν ftth στη wind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Την προσφορά δεν μπορούν να εκμεταλλευτούν όσοι διαθέτουν FTTH σύνδεση ή παρέχεται δυνατότητα σχετικής σύνδεσης στην περιοχή τους.

Αυτές τι μ@λ@κίες περίμενα... Δεν πειράζει, θα έρθει η στιγμή που κάτι δωρεάν θα δικαιούμαι και εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό όντως θα γίνει ή θα ειναι σαν το +10% συγχρονισμός που ποτέ δεν είδαμε; 

Επίσης, αφορά τους FTTH μόνο αν γίνει ή και εμεις που απο καμπίνα VDSL σε χαλκό στο σπίτι (50άρα) θα δούμε έστω κοντά στα 100? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είχα 50ρι και θα προτιμούσα να μου χαμηλωνε το πάγιο πάρα να μου αυξήσει ταχύτητα. Για αυτό και έφυγα άλλωστε 50ρι με entry tv πληρωνα 38 και μου το έδιναν 34 για να μην φυγω και πήγα eon με 100 και σινεμά (και 3 μήνες δώρο) στα 33.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, arxontas2323 είπε

φτιαξε καφε να σου πω για την βιομηχανικη περιοχη θεσσαλονικης σινδου που ειναι βιομηχανιες κτλ...μεχρι 24αρα πιανει και αυτό με πολύ ζόρι...

Την ξέρω καλά είχαμε μαγαζί παλιά εκεί :D

Εδώ πάνω λεωφόρο 2 χλμ από Χαιδάρι και δίνουν Ιντερνέτ από Ασπρόπυργο που είναι 5,5 χλμ xD
 

Ανω Αφαία Που είναι oλο μονοκατοικίες εκεί έχουμε 9-20 ΜΒ σε 3 καφάο με και καλά VDSL (σάπια εναέρια καλώδια 800 μέτρα από την γέφυρα του σχιστού )

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...