Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση σχετικά με Vodafone TV


rafinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το εβαλα με +1€ προσφορα ανανεωσης σταθερου , ναι εινα ιδυσχρηστο ναι δεν εχει εφαρμογη για LG/Samsung Κλπ , αλλα εχει δωρεαν το Disney+ οποτε ολα καλα , η εφαρμογη στο Tvbox xiaomi που εχω ειναι δυσχρηστη και θα ελεγα αχρηστη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, villasg είπε

Και το εβαλα με +1€ προσφορα ανανεωσης σταθερου , ναι εινα ιδυσχρηστο ναι δεν εχει εφαρμογη για LG/Samsung Κλπ , αλλα εχει δωρεαν το Disney+ οποτε ολα καλα , η εφαρμογη στο Tvbox xiaomi που εχω ειναι δυσχρηστη και θα ελεγα αχρηστη 

Πώς μπορείς να δεις Disney+ στην Smart TV μέσω Vodafone αφού η vf tv δεν έχει app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Gkostas2007 είπε

Πώς μπορείς να δεις Disney+ στην Smart TV μέσω Vodafone αφού η vf tv δεν έχει app

το Disney+ δεν το βλεπεις μεσω Vodafone app αλλα με το Disney+ app ( σου δινει κωδικους και κανεις εγγραφη ) 

image.png.da09f3042b45c885aca0347e3955f381.png

image.png.0689095d51190621990f659ad6f53067.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, villasg είπε

το Disney+ δεν το βλεπεις μεσω Vodafone app αλλα με το Disney+ app ( σου δινει κωδικους και κανεις εγγραφη ) 

image.png.da09f3042b45c885aca0347e3955f381.png

image.png.0689095d51190621990f659ad6f53067.png

Ευχαριστώ για την απάντηση. Επίσης, αν πάρω αυτό το TV BOX, θα μπορώ να βλέπω και Vodafone TV ή να μην ελπίζω τίποτα;
https://www.skroutz.gr/s/41664410/Xiaomi-TV-Box-Mi-Box-S-2nd-Gen-4K-UHD-me-WiFi-USB-2-0-2GB-RAM-kai-8GB-Apothikeytiko-CHoro-me-Leitourgiko-Android.html#specs

https://www.skroutz.gr/s/27857278/Nokia-TV-Box-Streaming-Box-8000-4K-UHD-me-WiFi-USB-3-1-USB-C-2GB-RAM-kai-8GB-Apothikeytiko-CHoro-me-Leitourgiko-Android-10-0-kai-Google-Assistant.html#shops

Επεξ/σία από Gkostas2007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, villasg είπε

θα βλεπεις , εγω εχω το προηγουμενο xiaomi και η εφαρμογη παιζει μια χαρα , to nokia ειναι κορυφη 

Οπότε καλύτερα ΝΟΚΙΑ ε; Θα τα δώσω που θα τα δώσω για να δω vf TV, να έχω κάτι καλό τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το tv box που δίνει η vodafone θα λειτουργεί για να βλέπω vodafonetv αν το συνδέσω σε σύνδεση άλλου παρόχου;

μου έκαναν προσφορά για αναβάθμιση αλλά μου είπαν ότι δεν γίνεται.

Επεξ/σία από l_kostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε ολους

ερωτηση.... η vodafone tv υποστηριζει ηχο 5.1 ? εχω home cinema και τηλεοραση που υποστηριζουν και ο αποκωδικοποιητης δεν μου δινει 5.1 ενω εχω ενεργοποιησει και μια ρυθμιση dolby που εχει.

Ξερει κανεις αν υποστηριζει και πως? το disney + το γραφει κιολας οτι εχει ηχο 5.1 αλλα απο τον αποκωδικοποιητη δεν το δινει

Επεξ/σία από pko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/11/2023 στις 11:01 ΜΜ, Gkostas2007 είπε

Το πήρες τελικά και δουλεύει? Διότι και εγώ που το έχω εδώ και 2 βδομάδες δες δουλεύει το Vodafone tv και το support μου λέει γενικά ότι νανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, spiros219 είπε

Το πήρες τελικά και δουλεύει? Διότι και εγώ που το έχω εδώ και 2 βδομάδες δες δουλεύει το Vodafone tv και το support μου λέει γενικά ότι νανε

Δεν ασχολήθηκα καν. Σχεδόν όλα τα προγράμματα είναι κλειδωμένα στο Vodafone Start. Δεν έχει νόημα να ασχοληθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για οποιον δεν το εχει παρει χαμπαρι, να ενημερωσω οτι οσοι εχουμε Samsung TV, εχουμε πλεον Vodafone app!!! Τους πηρε 6-7 χρονια, τελικα το καταφεραν! Πεταξτε τα android boxes😄.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, stcp είπε

Για οποιον δεν το εχει παρει χαμπαρι, να ενημερωσω οτι οσοι εχουμε Samsung TV, εχουμε πλεον Vodafone app!!! Τους πηρε 6-7 χρονια, τελικα το καταφεραν! Πεταξτε τα android boxes😄.

Δεν ειδα κάτι στο app store της Samsung TV που εχω, έκανα και αναζήτηση με Vodafone και δεν μου έβγαλε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gkostas2007 είπε

Δεν ειδα κάτι στο app store της Samsung TV που εχω, έκανα και αναζήτηση με Vodafone και δεν μου έβγαλε κάτι.

Σε εμενα υπαρχει και δουλευει κανονικα παντως. 55αρα Q80. Εχεις το τελευταιο firmware?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, stcp είπε

Σε εμενα υπαρχει και δουλευει κανονικα παντως. 55αρα Q80. Εχεις το τελευταιο firmware?

Ναι κανονικά, εκτός αν δεν έβγαλαν την εφαρμογή για όλα τα μοντέλα Samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gkostas2007 είπε

Ναι κανονικά, εκτός αν δεν έβγαλαν την εφαρμογή για όλα τα μοντέλα Samsung

Μαλλον αυτο. Αφου εφτιαξαν επιτελους app σε Tizen δε θα αργησει πιστευω και για τα αλλα μοντελα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...