Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπαααα. Παρολο που υπαρχει και γνωστο παιχνιδι πανω στο οποιο βασιζεται,δεν μπορω να πω οτι ειχε αναλογη δραση και ψιλο απογοητευτικα απο τον κεντρικο ηρωα και με το τελος.

 

Αυτό το "Brandon" που παίζει σε κάθε πρόταση (άντε κάθε δεύτερη πρόταση)...ball breaker

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπαααα. Παρολο που υπαρχει και γνωστο παιχνιδι πανω στο οποιο βασιζεται,δεν μπορω να πω οτι ειχε αναλογη δραση και ψιλο απογοητευτικα απο τον κεντρικο ηρωα και με το τελος.

Το παιχνίδι ήταν όντως τραγικό. Πιο repetitive πεθαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DBΖsuper ep 11 φρέσκο φρέσκο.

 

http://watchdbzsuper.com/dragon-ball-super-episode-11-subbed/

 

Πλέον ξεφεύγουμε από την προβλεψιμότητα του db battle of gods. Ωραίες απόβλεπτες μάχες, κλασσικός παλιός tory.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος τα Charlotte και Rokka no Yuusa.

 

Απο το Charlotte μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και ειναι απο τις ευχαριστες για μενα εκπληξεις του καλοκαιριου. Σιγουρα δεν περιμενα οτι η σειρα θα γινοταν τοσο καλη.

 

Για το Rokka αν και ψιλο κουρασε με την ολη αναζητηση στα τελευταια επεισοδια,ειχε ψιλο καλο finale και εχει η σειρα προοπτικες αν την συνεχισουν να γινει καλη αργοτερα.

 

Οσο για το Gate το οποιο τελικα απο 24 επεισοδια το κοψανε σε 12 τωρα και 12 το Γεναρη, 50-50 για μενα η σειρα. Εχει καποια στοιχεια που μαρεσουν αλλα δεν μου αρεσει ο ρυθμος που εχει η σειρα.

 

Για το Ushio To Tora το οποιο και αυτο παει με αργο ρυθμο,επιτελους αρχιζει η σειρα να γινεται ενδιαφερουσα μιας και μπαινει επιτελους στο main story.

 

Εν αναμονη και για το Finale του Overlord την Τριτη που θελω να πιστευω οτι θα ειναι αρκετα δυνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

DBΖsuper ep 11 φρέσκο φρέσκο.

 

http://watchdbzsuper.com/dragon-ball-super-episode-11-subbed/

 

Πλέον ξεφεύγουμε από την προβλεψιμότητα του db battle of gods. Ωραίες απόβλεπτες μάχες, κλασσικός παλιός tory.

 

 

Είχε ωραίο ξύλο.

Βέβαια από το κάμποσο % που είχε χρησιμοποιήσει στην ταινία, να λέει (που πιστεύω ότι δεν) πως θα χρησιμοποιήσει ο Beerus την φουλ δύναμή του μου φαίνεται λίγο παράξενο. Έχει φάση όταν παίρνει αυτή τη πολύ σοβαρή / βαριά φωνή όταν θυμώνει. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Death note σταθερή αξία και όπως και δήποτε καπάκι το Code Geas. Sword art online δεν έχω ιδέα αλλά δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα. Fate Zero είναι απλά γαμηστερό και πρέπει να το δει ο κάθε anime fan που σέβεται τον εαυτό του. 

 

 

:unsure:  :unsure:  :unsure: δεν το εχω δει ακομα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:unsure:  :unsure:  :unsure: δεν το εχω δει ακομα....

 

Da faq και θες να λέγεσαι σοβαρή anime fan εσύ; Βέβαια εντάξει, μην μιλάω και εγώ που δεν έχω δει hunter X hunter ακόμα but i am getting there soon (98 επεισόδιο). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Da faq και θες να λέγεσαι σοβαρή anime fan εσύ; Βέβαια εντάξει, μην μιλάω και εγώ που δεν έχω δει hunter X hunter ακόμα but i am getting there soon (98 επεισόδιο).

 

Ηρέμησε ρε μαν, δεν προλαβαίνουμε να κανουμε τα πάντα. Δεν είμαστε ο φουλγκορ

 

=]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρέμησε ρε μαν, δεν προλαβαίνουμε να κανουμε τα πάντα. Δεν είμαστε ο φουλγκορ

 

=]

Προφανώς και το λέω χαριτολογόντας, μην παρεξηγηθούμε κιόλας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://anichart.net/fall

 

Ψιλο αδιαφορα μου δειχνουν τα περισσοτερα απο τα νεα anime.

Κλασσικα απο τωρα θα δω One Punch Man,Shinmao και Owari αλλα μου φενεται σαν χειροτερα και απο την καλοκαιρινη περιοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...