Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνωντας για καποιο anime να γεμίσει λίγο η μέρα μου βρήκα ενα μου φαίνεται καλό Arslan Senki , το έχει δει κανένας να μας πει καμια γνώμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dragon Ball Super

 

Αυτό ήταν proper Z episode, ολόκληρο για μια μεταμόρφωση. :P

 

 

Όντως. Πάντως είμαι περίεργος πως θα εξελιχθεί η σειρά στην συνέχεια, καθώς όπως φαίνεται, σε 2-3 επεισόδια το πολύ εξαντλείται το γνωστό story από battle of gods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά θα έχει ενδιάμεσο "filler" και μετά Resurrection of F.

 

Γεγονός πάντως ότι δεν με εμπνέει πολύ...

 

Α καλά... αν έχει resurrection of F μόνο νέα σειρά δεν το λές..... πάντως κάτι καταλαβαίνεις αν δεις στο Intro που φαίνεται ο goku και ο vegeta να παλεύουν με κάτι τυπάδες σαν να μοιάζουν από στρατό saiyans.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλαμε για αυτο γιατι εχει προς το παρον σταματησει και το Manga και το Anime....

 

Τι εννοείς; Οτι το anime των 148 επεισοδίων δεν το τελειώνει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yep... εχει αφησει πολλα πραγματα στην μεση... αλλα ο τυπας (togashi) ειναι τεμπελακος και οπως λενε και στο χωριο... παρακαλετο μνι , ξινο γμσι.

 

Με χάλασες πολύ άσχημα τώρα. Είχα την εντύπωση ότι τα 148 επεισόδια ήταν αρχή και τέλος. Βάση αυτού που είπες τώρα νιώθω ότι πρέπει να μην το δω...δεν ξέρω...θα προσπαθήσω να το παρατήσω για λίγο καιρό να δω πως θα το πάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω πως θα το παρεις εσυ. Με αλλα παιδια που κανω κουβεντα λενε οτι μπορουν να το θεωρησουν οτι τελειωσε το ανιμε εκει και τελος. Εγω δεν μπορω να το δεχτω. Πιστευω οτι εχουν μεινει πραγματα στην μεση και αλλα πραγματα που δεν μας εχει δειξει και ΘΕΛΩ η πιστευω οτι ΠΡΕΠΕΙ να τα δω.

 

Στο λεω ομως... ΜΗΝ το παρατησεις. αξιζει και το τελευταιο δευτερολεπτο, αρρωστησα και εγω οταν το επιασα. βεβαια ημουν αεργος τοτε και παιζει να τα ειδα ολα σε 5 μερες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χάλασες πολύ άσχημα τώρα. Είχα την εντύπωση ότι τα 148 επεισόδια ήταν αρχή και τέλος. Βάση αυτού που είπες τώρα νιώθω ότι πρέπει να μην το δω...δεν ξέρω...θα προσπαθήσω να το παρατήσω για λίγο καιρό να δω πως θα το πάρω. 

To ΗxH είναι απ' τα καλύτερα άνιμε που υπάρχουν. Σε καμία περίπτωση μην το παρατήσεις, θα κάνεις μεγάλο λάθος  :-D

Το τελευταίο επισόδειο λειτουργεί μια χαρά και σαν τέλος της σειράς. Το μάνγκα του νομίζω συνεχίζει απο εκεί και ίσως κάποτε συνεχιστεί και η σειρά αλλά μην περιμένεις μέχρι τότε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...