Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχει αγορασει κανεις φιγουρες απο amiami? ξερετε τι παιζει με το τελωνειο? μεχρι στιγμης εχω αγορασει μονο μεσω amazon japan οπου προπληρωνεις το τελωνειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/5/2022 στις 1:27 ΜΜ, zvarthangalos είπε

Κυκλοφόρησε χθές η πρώτη σεζόν του spin off animation - cartoon του Better Call Saul (έξι επεισόδια)

υπάρχει περίπτωση να υποτιτλιστεί στα Ελληνικά; 

 

Μόνο στα Αγγλικά 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, panagiotis54 είπε

καλα γελατε εσεις...που να εδειχνα και τι αλλα βγαλανε στη φορα....

Mihawk και κάτι άλλους λες, ε; Ευτυχώς νομίζω μόνο Shanks δεν έχουν δείξει ακόμη. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γρήγορη ενημέρωση, links δε ποστάρω είμαι δουλειά.

Συνεχίζει το Hunter x Hunter, θα βγάλει 10 τσάπτερς. (ελπίζω μετά να μη πάει σε hiatus άλλα πέντε χρόνια.)

 

Το manga του one piece πάει για hiatus ένα μήνα και μετά μπαίνει στο τελευταίο arc. (επιτέλους φτάσαμε εκεί.. ίσως βέβαια πάρει 10 χρόνια).

 

Και το τελευταίο και μεγαλύτερο για μένα. Το berserk επίσημα συνεχίζεται. 24 Ιουνίου επόμενο τσάπτερ. Οι συνεργάτες του Miura θα το συνεχίσουν, ήξεραν όλο το πλάνο. Ελπίζω να ναι τακτικοί στο γράψιμο και να το διαβάζουμε κάθε μήνα,

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Edel είπε

Και το τελευταίο και μεγαλύτερο για μένα. Το berserk επίσημα συνεχίζεται. 24 Ιουνίου επόμενο τσάπτερ. Οι συνεργάτες του Miura θα το συνεχίσουν, ήξεραν όλο το πλάνο. Ελπίζω να ναι τακτικοί στο γράψιμο και να το διαβάζουμε κάθε μήνα,

Πήγα στο subreddit γιατί έλεγα ότι μας δουλεύεις αλλά λες την αλήθεια. :D


Βέβαια, είναι bittersweet, γιατί από την μία θα έχουμε τελικά συνέχεια, από την άλλη, όσο πιστά και να θέλουν να το κάνουν στο όπως θα ήθελε ο Miura, δεν είναι από τον ίδιον, αλλά τι να κάνουμε...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Πήγα στο subreddit γιατί έλεγα ότι μας δουλεύεις αλλά λες την αλήθεια. :D


Βέβαια, είναι bittersweet, γιατί από την μία θα έχουμε τελικά συνέχεια, από την άλλη, όσο πιστά και να θέλουν να το κάνουν στο όπως θα ήθελε ο Miura, δεν είναι από τον ίδιον, αλλά τι να κάνουμε...

Θα πρεπε να ντρέπεσαi mod, έχω καταθέσει τα διαπιστευτήριά μου σε αυτό το θρεντ τόσα χρόνια.

 

ΑΥΤΟΜΠΑΝΑΡΙΣΟΥ

 

Πάντως προτιμώ να τελειώσει έστωκαι με αυτή τη συνθήκη παρά να μείνει στον αέρα. Δεν του αξίζει.

Επεξ/σία από Edel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, Edel είπε

ΑΥΤΟΜΠΑΝΑΡΙΣΟΥ

Πάντως προτιμώ να τελειώσει έστωκαι με αυτή τη συνθήκη παρά να μείνει στον αέρα. Δεν του αξίζει.

spacer.png

True, ελπίζω το τέλος να είναι καλό πάντως και να μην μείνουμε 2η φορά με το Dragonslayer στο χέρι. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτό που διάβασα προκύπτει ότι ουσιαστικά ο Μιούρα δεν είχε γράψει το τέλος της ιστορίας ώστε να υπάρχει κάτι δεδομένο για τους συνεργάτες του αλλά είχε αποκαλύψει το σχέδιο του μόνο στον Μόρι.

Μεγάλη η ευθύνη που παίρνει κυρίως αυτός αφού ό,τι δεν αρέσει από δω και πέρα θα προκαλεί πάντα μια αμφιβολία για το αν όντως είναι αυτό που ήθελε ο Μιούρα, αλλά όντως από την άλλη θα είναι καλό να υπάρχει ένα τέλος έστω κι έτσι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...