Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

40 λεπτά πριν, Edel είπε

Επειδή είμαι δουλειά και δε μπορώ να μπω να δω και με καίει η περιέργεια, μπορείτε να κάνετε ένα σχόλιο ως προς το σχέδιο;;;

Είναι αρκετά καλό και πολύ κοντά στου Miura. Δεν είναι εντελώς ίδιο αλλά ούτε τόσο διαφορετικό ώστε να πεις κατευθείαν ότι είναι άλλος ο αρτίστας, με αποτέλεσμα να δημιουργεί ένα περίεργο αίσθημα αβεβαιότητας αν αυτό που βλέπεις είναι του original δημιουργού ή όχι και ας ξέρεις ότι δεν είναι. Δεν είμαι σίγουρος πως να το περιγράψω, δεν μπορώ να... put my finger on it, που λένε και οι Αμερικάνοι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ισχύει ότι είναι πολύ κοντά στου Miura, πολύ καλύτερο απ' ότι π.χ. του Boruto που φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι άλλο σχέδιο από του Kishimoto.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GhostRiderLSOV είπε

Ισχύει ότι είναι πολύ κοντά στου Miura, πολύ καλύτερο απ' ότι π.χ. του Boruto που φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι άλλο σχέδιο από του Kishimoto.

Αγαπημένε moderator μιας και ανέφερες boruto...

 

Έχω φτάσει στο 218, έχω άλλα 30φευγα να γίνω up to date. Θα ήθελα να σχολιάσω όμως ότι η σειρά είναι αίσχος και ντροπή.  Αυτό το πράγμα είναι λακές στο μύθο του og naruto. Αναρωτιέμαι γιατί τρέχει. Θα μου πεις γιατί δε το κόβεις;; γιατί είμαι ψυχαναγκαστικός....

 

Κρίμα που δόθηκε πράσινο φως γι αυτό το ανουσιούργημα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, Edel είπε

 Θα μου πεις γιατί δε το κόβεις;; γιατί είμαι ψυχαναγκαστικός....

Δεν το λέω, γιατί κι εγώ το συνεχίζω, επειδή έχω περιέργεια μόνο για το πού θα πάει. Γράφω τώρα για το power creep στα Star Wars και έχει κι εδώ, αλλά έπρεπε και να nerf Naruto (o7 Kurama) και Sasuke (Rinnegan που δεν μπόρεσε να σταματήσει surprise attack...). Δεν νομίζω ότι σε κάποιον που το διαβάζει αρέσει, απλά βασανίζουμε τον εαυτό μας. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...