Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
52 λεπτά πριν, HateMe είπε

Έκατσα να δω Naruto απ την αρχή πριν 3-4 χρόνια αν θυμάμαι καλά γιατί μου είχε λείψει κάπως.

Είχα κατεβάσει προφανώς τα πάντα για top quality.

Βρήκα όλα τα fillers και έφαγαν το καλύτερο delete του κόσμου. 

Απόλαυσα το Naruto οπως έπρεπε :P 

Και τι ωραία που τέλειωσε η ιστορία με το The Last και δεν χρειάστηκε να ξεζουμίσουμε το franchise με την νέα γενιά...oh wait. :P

ΥΓ. Δεν γουστάρω το Boruto. Διαβάζω το manga μόνο για να δω πώς θα τελειώσει, αλλά οκ, εδώ

Spoiler

μας έφαγαν τον Kurama, surprise attack στον Sasuke για να χάσει το Rinnegan... Nerf τους παλιούς για να φανούν καλύτεροι οι νέοι, τι το κάναμε, Disney Wars? :P

ΥΓ. #2

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Και τι ωραία που τέλειωσε η ιστορία με το The Last και δεν χρειάστηκε να ξεζουμίσουμε το franchise με την νέα γενιά...oh wait. :P

ΥΓ. Δεν γουστάρω το Boruto. Διαβάζω το manga μόνο για να δω πώς θα τελειώσει, αλλά οκ, εδώ

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

μας έφαγαν τον Kurama, surprise attack στον Sasuke για να χάσει το Rinnegan... Nerf τους παλιούς για να φανούν καλύτεροι οι νέοι, τι το κάναμε, Disney Wars? :P

ΥΓ. #2

 

 

Καλά το Boruto δεν συγκρίνεται με το Naruto. Αλλά τελος πάντων, ειδικά τα επεισόδια που υπάρχουν κάποιες μάχες με τους βασικούς πρωταγωνιστές, μου αρέσουν. 

Ακούγονται φήμες ότι naruto και Sasuke θα αποκτήσουν νέες ικανότητες για να δώσουν μάχες μετα την απώλεια kurama και rinengan. 

16 ώρες πριν, HateMe είπε

Έκατσα να δω Naruto απ την αρχή πριν 3-4 χρόνια αν θυμάμαι καλά γιατί μου είχε λείψει κάπως.

Είχα κατεβάσει προφανώς τα πάντα για top quality.

Βρήκα όλα τα fillers και έφαγαν το καλύτερο delete του κόσμου. 

Απόλαυσα το Naruto οπως έπρεπε :P 

Νομιζω ότι υπήρχαν fillers τα οποία ήταν πολύ ωραία, όπως η ιστορία των τριων (yahiko, konan, nagato) που έκαναν τους akatsuki, η ιστορία του obito της rin και του Kakashi, η ιστορία με τους τρεις sanin που προβαλλόταν μαζί με τους άλλους. Προς το τέλος που έδειχναν την ιστορία των indra και assura κτλ. Αυτά μου άρεσαν, τώρα κάτι αλλα άσχετα που έδειχναν για να τρώνε χρόνο, να συμφωνήσω. 

Επεξ/σία από Basilhs23___
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Basilhs23___ είπε

 

Νομιζω ότι υπήρχαν fillers τα οποία ήταν πολύ ωραία, όπως η ιστορία των τριων (yahiko, konan, nagato) που έκαναν τους akatsuki, η ιστορία του obito της rin και του Kakashi, η ιστορία με τους τρεις sanin που προβαλλόταν μαζί με τους άλλους. Προς το τέλος που έδειχναν την ιστορία των indra και assura κτλ. Αυτά μου άρεσαν, τώρα κάτι αλλα άσχετα που έδειχναν για να τρώνε χρόνο, να συμφωνήσω. 

Ναι αυτά ήταν όντως ωραία. Τα περισσότερα όμως ήταν....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμαμαι να το εχω βαλει αυτο...

'Rurouni Kenshin' New Anime Scheduled For 2023

The Aniplex Online Fest 2022 event revealed a trailer, the main staff, and the main cast for the new television anime project based on Nobuhiro Watsuki's 'Rurouni Kenshin' manga.

The anime will premiere in 2023 on Fuji TV's Noitamina programming block.

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@panagiotis54

Ένα φεγγάρι το Μακεδονία TV είχε τη σειρά, θυμάμαι ο ήρωας Kenshin Himura δεν χρησιμοποιούσε την κοφτερή λεπίδα παρά την άλλη μεριά του σπαθιού σαν όρκο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το boruto προσωπικά μου φαίνεται απεχθες. Το βλέπω ψυχαναγκαστικα απλά για να δω πως θα καταλήξει. Δεν υπάρχει κανένα ενδιαφέρον, κανένα character development, καμια λογική σε όσα συμβαίνουν. 

 

Περί kenshin τώρα, αν κάνουν φουλ adaption το manga, enishi arc κλπ θα μιλάμε για ανιμε οφ δε γιαρ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
29 λεπτά πριν, Edel είπε

Περί kenshin τώρα, αν κάνουν φουλ adaption το manga, enishi arc κλπ θα μιλάμε για ανιμε οφ δε γιαρ. 

Αν θυμάμαι καλά, και το παλιό anime είχε κάνει όλη την μέχρι τότε ιστορία + OVA που είχε τέλος που δεν άρεσε στον δημιουργό, ο οποίος συνεχίζει την ιστορία στο manga τώρα, παρά το τι έγινε πριν κάμποσα χρόνια. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας λέτε για το Rurouni Kenshin να πω ότι και οι live action ταινίες είναι ωραίες.

Δυστυχώς για το νέο anime έχω ακούσει ότι το studio που το έχει δεν είναι και το καλύτερο. :(

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Μιας λέτε για το Rurouni Kenshin να πω ότι και οι live action ταινίες είναι ωραίες.

+1 για τις live action ταινίες, αν και κόβουν πράγματα, βλέπονται εύκολα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

Δεν θυμαμαι να το εχω βαλει αυτο...

'Rurouni Kenshin' New Anime Scheduled For 2023

The Aniplex Online Fest 2022 event revealed a trailer, the main staff, and the main cast for the new television anime project based on Nobuhiro Watsuki's 'Rurouni Kenshin' manga.

The anime will premiere in 2023 on Fuji TV's Noitamina programming block.

 

Το αγαπημένο μ anime!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
31 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

καλα αυτο το νεο ειναι τοσο παλιο εντομεταξυ που παιζει να εχει ηδη βγει το ανομε 😛 πρεπει να ειχε βγει απο το σεπτεμβρη!!

Ισχύει, αλλά δεν έχει βγει ακόμα και ούτε στην ανοιξιάτικη σαιζόν θα είναι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λέτε να φέρουν και το Suzume τα Village;

Αν και ίσως είναι πολύ φρέσκο για να το φέρουν λόγο είδους...

Αν ήταν shonen ίσως το έφερναν πιο γρήγορα 😂

 

Meanwhile... Ορίστε και η επόμενη ταινία που θα έρθει στα village.

 

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...