Προς το περιεχόμενο

ΣΣΑΣ και προσωπικός χώρος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, scha είπε

Καμία προοπτική. Απάντησε μου σε τι οφείλει ο στρατός και οι αμυντικές δαπάνες όταν μάλιστα άλλοι άνθρωποι είναι άνεργοι. Όλα τα χρόνια η Ελλάδα  αυξάνει τις αμυντικές δαπάνες σε περίπτωση που μας κάνει πόλεμο η Τουρκία κάτι που είναι ουτοπία καθώς, 40 χρόνια ακούμε. Δηλαδή, 40 χρόνια δεν έκανε πόλεμο η Τουρκία και θα κάνει τώρα. Εγώ θεωρώ ότι ο στρατός είναι παρασιτισμός και δεν ωφελεί πουθενά γι'αυτό θα πρέπει να περιοριστεί και όχι να καταργηθεί. Αυτά που εκφράζω είναι προσωπική άποψη μου .

Καμία προοπτική. Απάντησε μου σε τι οφείλει ο στρατός και οι αμυντικές δαπάνες όταν μάλιστα άλλοι άνθρωποι είναι άνεργοι. Όλα τα χρόνια η Ελλάδα  αυξάνει τις αμυντικές δαπάνες σε περίπτωση που μας κάνει πόλεμο η Τουρκία

Μάλλον δεν γνωρίζεις βασικά θέματα όπως της γεωπολιτικής θέσης της Ελλάδας. Τέλος πάντων εγώ δεν θα ασχοληθώ άλλο, καλό βράδυ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακόμα και να μην είχαν ντουλάπι εγώ θα πήγαινα στα ΣΣΑΣ anytime
ξέρεις τι είναι να έχεις συλλογή από πτυχία και ένας από ΣΣΑΣ να ξυπνάει μετά από σένα, να σχολάει πριν από εσένα, να μη χάνει ποτέ μεροκάματο, να μην ιδρώνει ποτε και το κυριότερο να μην τον απασχολήσει ποτέ τι θα γίνει αυριο μεθαύριο με τα ένσημα/σύνταξη κ.λ.π ?

Οσο για συμπεριφορά σε αυτούς φέρονται με το σεις και το ΣΣΑΣ και σε εμάς το βρισίδι πάει σύννεφο. Επίσης αν στον ιδιωτικό τομέα κάνεις κανα λάθος αυτό κοστίζει. Στη ΣΣΑΣ θα πνίξεις τον πόνο σου στο ΚΨΜ και από δω παν κι άλλοι.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...