Προς το περιεχόμενο

(Kotsovolos) Garmin Venu Black/Slate SmartWatch στα 114.90 [TEΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-αντικατασταση]


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/wearables/smartwatches/202242-garmin-venu-black-slate

Garmin Venu Black/Slate SmartWatch στα 114.90

Για να δούμε τι θα παραλάβουμε!

https://www.skroutz.gr/s/20552811/Garmin-Venu-Stainless-Steel-43mm-Αδιάβροχο-Smartwatch-με-Παλμογράφο-Slate-Black.html

Επεξ/σία από manosmanos13
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως σας φαίνεται παιδιά; αξίζει ή καλύτερα να επιλέξω κάποιο άλλο σε αυτά τα χρήματα; (για το venu ρωτάω και διαθέτω 200-220) το θέλω για outdoor χρηση. Η μπαταρία του εκ πρώτης όψεως μου φαίνεται τραγική, αλλα δεν ξέρω είναι και garmin. 

Επεξ/σία από malthampoukos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ! προκειται για ρολοι 3 ετων οποτε η μπαταρια στον 1 χρονο (και πολυ του δινω) θα σας πει ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΤΑ 'ΠΑΜΕ. επισης απο οτι καταλαβαινω εσωτερικα η ποιοτητα ειναι αμφιλεφομενη μιας και πολυ κάτοχοι λενε οτι ξαφνικα παρεδωσε πνευμα, ολως τυχαιως λιγο πριν το τελος της εγγυησης. μαλλον απο μεσα ειναι ολα συνδεμενα με κολλα που με τη παροδο του χρονου και την εκθεση στον ηλιο τα χαλαει. ψαξτε λιγο τις αξιολογησεις σε skroutz για να μη κλαιτε τα λεφτα σας. Για να ισχυει τετοια τιμη προσπαθουν στον Κοτσο να ξεφορτοθουνε τελευταια κομματια και να σας πιασουν ΚΟΤΣΟ! {παρε και το λογοπαιχνιο σου να μη λες)

γενικα μαζεψτε καποια χρηματα και παρ΄τε κατι πιο προσφατο και πιο φρεσκο, να το χαρειτε κιολας!

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, equi1908 είπε

Υπήρξε στιγμή που να μην είναι "Κατόπιν παραγγελίας"; Έλεγε πχ "Διαθέσιμο"?

Όταν πρωτοανέβηκε η προσφορά χθες το πρωί ήταν άμεσα διαθέσιμο. Χθες βραδυ γύρισε σε κατόπιν παραγγελίας.

1 ώρα πριν, handsomegamer είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ! προκειται για ρολοι 3 ετων οποτε η μπαταρια στον 1 χρονο (και πολυ του δινω) θα σας πει ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΤΑ 'ΠΑΜΕ. επισης απο οτι καταλαβαινω εσωτερικα η ποιοτητα ειναι αμφιλεφομενη μιας και πολυ κάτοχοι λενε οτι ξαφνικα παρεδωσε πνευμα, ολως τυχαιως λιγο πριν το τελος της εγγυησης. μαλλον απο μεσα ειναι ολα συνδεμενα με κολλα που με τη παροδο του χρονου και την εκθεση στον ηλιο τα χαλαει. ψαξτε λιγο τις αξιολογησεις σε skroutz για να μη κλαιτε τα λεφτα σας. Για να ισχυει τετοια τιμη προσπαθουν στον Κοτσο να ξεφορτοθουνε τελευταια κομματια και να σας πιασουν ΚΟΤΣΟ! {παρε και το λογοπαιχνιο σου να μη λες)

γενικα μαζεψτε καποια χρηματα και παρ΄τε κατι πιο προσφατο και πιο φρεσκο, να το χαρειτε κιολας!

Δεν σχολιάζω τα της ποιότητας διότι δεν μπορώ να ξέρω. Παντως σχετικα με αυτο που αναφερεις για τις αξιολογησεις μονο μια αρνητικη εχει γι αυτο το θεμα. Μια δεν το θεωρω ακριβως δειγμα. Εγώ απλά θα αναφέρω ότι εφόσον γύρισε σε κατόπιν παραγγελίας το ρολόι θα είναι καινούριο σφραγισμένο και όχι εκθεσιακές χαζομάρες όπως οι προηγούμενες " προσφορές ". Τώρα για τα παλαιοτητας κλπ ναι ο καθένας να κάνει την έρευνα αγοράς του.

Επεξ/σία από cosmo21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cosmo21 είπε

Όταν πρωτοανέβηκε η προσφορά χθες το πρωί ήταν άμεσα διαθέσιμο. 

Μιλάμε για το παρόν θέμα; δε ξέρω αν κάτι δεν εμφανίζεται σωστα στο κινητό, αλλά εγώ που το είδα αργά το βράδυ έλεγε ότι δημοσιεύθηκε πριν (λίγα) λεπτά... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorginho είπε

Μιλάμε για το παρόν θέμα; δε ξέρω αν κάτι δεν εμφανίζεται σωστα στο κινητό, αλλά εγώ που το είδα αργά το βράδυ έλεγε ότι δημοσιεύθηκε πριν (λίγα) λεπτά... 

Μιλάω για το site του Κωτσο. Είναι σε αυτή την τιμή από χθες ξημερωματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, handsomegamer said:

ΠΡΟΣΟΧΗ! προκειται για ρολοι 3 ετων οποτε η μπαταρια στον 1 χρονο (και πολυ του δινω) θα σας πει ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΤΑ 'ΠΑΜΕ. επισης απο οτι καταλαβαινω εσωτερικα η ποιοτητα ειναι αμφιλεφομενη μιας και πολυ κάτοχοι λενε οτι ξαφνικα παρεδωσε πνευμα, ολως τυχαιως λιγο πριν το τελος της εγγυησης. μαλλον απο μεσα ειναι ολα συνδεμενα με κολλα που με τη παροδο του χρονου και την εκθεση στον ηλιο τα χαλαει. ψαξτε λιγο τις αξιολογησεις σε skroutz για να μη κλαιτε τα λεφτα σας. Για να ισχυει τετοια τιμη προσπαθουν στον Κοτσο να ξεφορτοθουνε τελευταια κομματια και να σας πιασουν ΚΟΤΣΟ! {παρε και το λογοπαιχνιο σου να μη λες)

γενικα μαζεψτε καποια χρηματα και παρ΄τε κατι πιο προσφατο και πιο φρεσκο, να το χαρειτε κιολας!

Γνωρίζεις κάποιο αξιόλογο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, malthampoukos είπε

Γνωρίζεις κάποιο αξιόλογο; 

Και εγω ενδιαφερομαι εαν καποιος εχει να προτεινει κατι σε αυτα τα λεφτα αντε μεχρι 120-130 με PAY αδιαβροχο. Υπαρχει το active 2 χωρις pay αλλα και αυτο ειναι 2 ετων. Το θεμα ειναι να παρουμε κατι να κανουμε την δουλεια μας σε αξιολογα λεφτα. Πχ δεν θα το σκεφτοταν κανενας να το παρει αυτο στην κανονικη του τιμη αλλα στα 115 ισως αξιζει. Δεν θελω να φτασω στα 150€ διοτι τοτε μιλαμε για αυξηση τιμης 33%.

Επεξ/σία από cosmo21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πρόσφατα αγόρασα smartwatch σε αντίστοιχη τιμή ,έχω να πω ότι πληρώσεις παίρνεις.Αγορασα το honor gs pro στα 130€ με ότι αυτό συνεπάγεται (Τεράστια αυτονομία,πολύ καλή οθόνη ,μέτρια ακρίβεια στις μετρήσεις).Το να αγοράσει κάποιος ρολοι τριών ετών με κίνδυνο να τα παίξει σε ένα χρόνο εμένα με προβληματίζει κάπως.Παντως μέχρι τα 150€ ίσως και παραπάνω ,μην περιμένετε να βρειτε κάποιο smartwatch που να κάνει τη διαφορά σε ακρίβεια μετρήσεων ,αυτονομία κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, HatTrick said:

Επειδή πρόσφατα αγόρασα smartwatch σε αντίστοιχη τιμή ,έχω να πω ότι πληρώσεις παίρνεις.Αγορασα το honor gs pro στα 130€ με ότι αυτό συνεπάγεται (Τεράστια αυτονομία,πολύ καλή οθόνη ,μέτρια ακρίβεια στις μετρήσεις).Το να αγοράσει κάποιος ρολοι τριών ετών με κίνδυνο να τα παίξει σε ένα χρόνο εμένα με προβληματίζει κάπως.Παντως μέχρι τα 150€ ίσως και παραπάνω ,μην περιμένετε να βρειτε κάποιο smartwatch που να κάνει τη διαφορά σε ακρίβεια μετρήσεων ,αυτονομία κτλ...

Το honor gs pro σκεφτόμουν κι εγώ, οπότε όχι λες ε; οι μετρήσεις είναι που με ενδιαφέρουν και το θέλω για outdoor χρηση (πεζοπορία, ορειβασία, τρέξιμο). Ξέρουμε τίποτα αξιόλογο, έστω και σε μεταχειρισμένο όπου θα είναι πιο χαμηλά οι τιμές; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, malthampoukos είπε

Το honor gs pro σκεφτόμουν κι εγώ, οπότε όχι λες ε; οι μετρήσεις είναι που με ενδιαφέρουν και το θέλω για outdoor χρηση (πεζοπορία, ορειβασία, τρέξιμο). Ξέρουμε τίποτα αξιόλογο, έστω και σε μεταχειρισμένο όπου θα είναι πιο χαμηλά οι τιμές; 

Μήπως να δεις ένα μεταχειρισμένο fenix; (πχ. 3,5 κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, malthampoukos είπε

Το honor gs pro σκεφτόμουν κι εγώ, οπότε όχι λες ε; οι μετρήσεις είναι που με ενδιαφέρουν και το θέλω για outdoor χρηση (πεζοπορία, ορειβασία, τρέξιμο). Ξέρουμε τίποτα αξιόλογο, έστω και σε μεταχειρισμένο όπου θα είναι πιο χαμηλά οι τιμές; 

Πολυ χοντροκομμενο γενικα σαν ρολοι. Αμα ειναι να φτασεις εκει δινεις κατι παραπανω και πας gt2 pro. Και παλι ακομα δεν εχουμε pay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, malthampoukos είπε

Το honor gs pro σκεφτόμουν κι εγώ, οπότε όχι λες ε; οι μετρήσεις είναι που με ενδιαφέρουν και το θέλω για outdoor χρηση (πεζοπορία, ορειβασία, τρέξιμο). Ξέρουμε τίποτα αξιόλογο, έστω και σε μεταχειρισμένο όπου θα είναι πιο χαμηλά οι τιμές; 

Σχετικά με το honor gs pro, εξαρτάται τι θέλεις να έχει το ρολόι.Προσωπικα μετά από ενάμιση μήνα χρήσης έχω καταλήξει στα εξής : Τεραστια αυτονομία (περίπου 2 εβδομάδες) εξαιρετική οθόνη,πολύ καλές μετρήσεις αποστάσεων στις ασκήσεις ,πολύ ωραία εμφάνιση κατά την άποψη μου (φαίνεται χοντροκομμένο αλλά εμένα έτσι μου αρέσουν τα smartwatches),μέτρια ακρίβεια καταγραφής βημάτων,υψομέτρου και παλμών.(μέχρι στιγμής δεν έχω καταφέρει να ελέγξω πλήρως τις μετρήσεις του ,αλλά μου βγάζει γενικώς μεγαλύτερες αποστάσεις σε σχέση με το galaxy watch ,που και αυτό δεν είχε πολύ καλή καταγραφή βημάτων)Αν δεν φοβάσαι μη σου μείνει στον ένα χρόνο το garmin τσιμπά το!Προσωπικά εγώ με τέτοια τιμή το σκέφτομαι σοβαρά και ας παίρνω το ρίσκο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...