Προς το περιεχόμενο

(Kotsovolos) Garmin Venu Black/Slate SmartWatch στα 114.90 [TEΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-αντικατασταση]


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, focusopoulos2 είπε

Συγγνώμη έχεις δίκιο το διαβασα στο best price στα χαρακτηριστικά του και έλεγε ότι δεν είναι.

Έχω δει όλα τα reviews, γιατί τις περιγραφές από τα τοπικά site δεν τις εμπιστεύομαι καθόλου..Στη προσφορά του Γερμανού με mi10lite, έλεγε ότι το τηλέφωνο είναι 4g στην περιγραφή..Ότι να ναι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως για την ώρα στην αρχική σελίδα του ο κωτσος διαφημίζει στις προσφορές του το ίδιο ρολόι (του θέματος πάντα) στο άλλο χρώμα. Ναι-μεν στα 200κατι αλλά προκαλεί εντύπωση το ότι ενώ φαίνεται να παραδέχονται λάθος, εντούτοις δίνουν ένα τελείως άλλο προϊόν αντί αυτού, τη στιγμή που θα μπορούσαν απλά να ρωτήσουν αν κάποιος "το θέλει σε άλλο χρώμα". Και μάλιστα βλέπω πηγαίνει μια χαρά η τακτική, το θέμα εδώ από Garmin έχει ήδη γίνει xiaomi

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, μετά από επικοινωνία με το τμήμα εξυπηρέτησης του Κοτσοβολου, με ενημέρωσαν ότι δίνουν ως αντιπρόταση το xiaomi watch s1 active στα 115 ευρώ, όχι στα 90 ευρώ, δεν το συζητάμε κάν με οδηγία από το αρμόδιο τμήμα.

Το θέμα είναι αξίζει το xiaomi watch s1 active στα 115 ευρώ??

Ας μας που τη γνώμη τους αυτοί που έχουν μεγαλύτερη γνώση του αντικειμένου για να αποφασίσουμε.

https://www.mi.com/global/product/xiaomi-watch-s1-active/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikos2075 είπε

Καλημέρα, μετά από επικοινωνία με το τμήμα εξυπηρέτησης του Κοτσοβολου, με ενημέρωσαν ότι δίνουν ως αντιπρόταση το xiaomi watch s1 active στα 115 ευρώ, όχι στα 90 ευρώ, δεν το συζητάμε κάν με οδηγία από το αρμόδιο τμήμα.

Το θέμα είναι αξίζει το xiaomi watch s1 active στα 115 ευρώ??

Ας μας που τη γνώμη τους αυτοί που έχουν μεγαλύτερη γνώση του αντικειμένου για να αποφασίσουμε.

https://www.mi.com/global/product/xiaomi-watch-s1-active/

Δυστυχώς, όσοι πήραμε το Garmin της προσφοράς πέσαμε στη λούμπα με τα 115...Όσοι πήραν το φθηνότερο, που έπαιζε παράλληλα στα 90,ήταν πιο τυχεροί..Γνώμη μου,στα 90 είναι σούπερ..Στα 115 οριακά! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποτι κατάλαβα δλδ σε όσους έκαναν παραγγελια το Garmin με τα 115 και όσους έκαναν αυτό με τα 90 κάνανε την ίδια αντιπρόταση στο S1 … χαχαχα λογικό .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, manosmanos13 είπε

Αποτι κατάλαβα δλδ σε όσους έκαναν παραγγελια το Garmin με τα 115 και όσους έκαναν αυτό με τα 90 κάνανε την ίδια αντιπρόταση στο S1 … χαχαχα λογικό .. 

Ε αυτό τους έχει μείνει στο ράφι.😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε μένα απλά ακύρωσαν τήν παραγγελία μόνοι τους! Όταν τούς πήρα τηλ ισχυρίστηκαν ότι με κάλεσαν στο κινητό αλλά δεν με βρήκαν. Ήταν λέει εκθεσιακό και για αυτό. Ως αντικατάσταση ούτε λόγος! Στήν τιμή που πωλείται το S1 (199 euro) το δίνουν... Για μιά στιγμή νόμισα ότι τούς τελείωσε το S1 αλλά από ότι βλέπω... Εκτός κι αν έπεσα σε κωθώνι τηλεφωνήτρια... 

Επεξ/σία από astrolavosg
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντιπρόταση και εμένα στα 90 και ας είχα παραγγείλει αυτό στα 115. Τους είπα ότι είδα να το δίνουν 90 και το δέχθηκαν κανονικά..

Επεξ/σία από fotiskam
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, fotiskam είπε

Αντιπρόταση και εμένα στα 90 και ας είχα παραγγείλει αυτό στα 115. Τους είπα ότι είδα να το δίνουν 90 και το δέχθηκαν κανονικά..

Κατά το δοκούν...Οι άνθρωποι τα έχουν κάνει μαντάρα...Εγώ παρακαλούσα για μπλε, δε μου το έδιναν...Έλεγα για 90 ,δεν το έκαναν...Είναι σε ποιον θα πέσεις! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, manosmanos13 είπε

Τελικά δίνουν s1 active ή s1 κανονικό γιατί εμένα στο τηλ ρώτησα και ξαναρώτησα και μου είπαν s1 σκέτο 

Ζητά από την εξυπηρέτηση πελατών τον αριθμό παραγγελίας και δες μετά στο site στην αναζήτηση παραγγελίας τί σου στέλνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα το vivomove style στα 90€.. ήρθε από τις κεντρικές αποθήκες με όχημα της εταιρείας αλλά η ταινία ασφαλείας ότι κομμένη και στα δύο σημεία.. άνοιξα περιμένοντας να δω εκθεσιακό αλλά το ρολόι έμοιαζε άθικτο με τις ζελατίνες.. τι να πω ... όμορφο και ελαφρύ. Λίγο δυσκολεύομαι στο μενού. Για δώρο στη γυναίκα μια χαρά είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, arxyat είπε

Παρέλαβα σήμερα το vivomove style στα 90€.. ήρθε από τις κεντρικές αποθήκες με όχημα της εταιρείας αλλά η ταινία ασφαλείας ότι κομμένη και στα δύο σημεία.. άνοιξα περιμένοντας να δω εκθεσιακό αλλά το ρολόι έμοιαζε άθικτο με τις ζελατίνες.. τι να πω ... όμορφο και ελαφρύ. Λίγο δυσκολεύομαι στο μενού. Για δώρο στη γυναίκα μια χαρά είναι.

Ότι να ναι...Απορώ γιατί τσιμπαμε σαν τους χάνους στις "προσφορές" του Κωτσοβολου..Καμία φερεγγυότητα/εμπιστοσύνη ..Ούτε το χειρότερο σκρουτζομάγαζο τέτοιο πράγμα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...