Προς το περιεχόμενο

(Kotsovolos) Garmin Venu Black/Slate SmartWatch στα 114.90 [TEΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-αντικατασταση]


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/4/2022 στις 11:33 ΜΜ, chriskourou είπε

To σημαντικό ερώτημα για εμένα είναι αν παρέλαβε έστω και ένας το Garmin της προσφοράς.

εγω θέλω να δω αν κάποιος πήρε το garmin ενω ήλπιζε σε αντιπροταση με s1 active....🤣😅εγω παντως χαρηκα με την αντιπρόταση οταν είδα review του garmin με τα 90....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ μόλις παρέλαβα. Καθαρό και καινούργιο, δεν φαίνεται εκθεσιακό ή μεταχειρισμένο. Δουλεύει κομπλέ λίγο που το κοίταξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, KGeorgeG7 είπε

Εγώ μόλις παρέλαβα. Καθαρό και καινούργιο, δεν φαίνεται εκθεσιακό ή μεταχειρισμένο. Δουλεύει κομπλέ λίγο που το κοίταξα.

Καλοφόρετο!! ποιο παρέλαβες? το garmin ή το xiaomi? ρωτάω γιατί και εγώ είμαι στην αναμονή και μου λένε ότι garmin δεν θα το ξαναφέρουν (υποτίθεται)! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fanis1234 είπε

Καλοφόρετο!! ποιο παρέλαβες? το garmin ή το xiaomi? ρωτάω γιατί και εγώ είμαι στην αναμονή και μου λένε ότι garmin δεν θα το ξαναφέρουν (υποτίθεται)! 

Το Garmin της προσφοράς παρέλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, KGeorgeG7 είπε

Το Garmin της προσφοράς παρέλαβα.

And the Winner (τής προσφοράς) is... ΚGeorge7! The Οne and only, (αφού μάλλον ένα και μόνο τεμάχιο έδωσαν)!..

Επεξ/σία από astrolavosg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, astrolavosg είπε

And the Winner (τής προσφοράς) is... ΚGeorge7! The Οne and only, (αφού μάλλον ένα και μόνο τεμάχιο έδωσαν)!..

Παρέλαβα και γω και μάλιστα 1ος.. ας αλλάξει ο winner οποτε...😁

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, manosmanos13 είπε

εγω έκανα παραγγελια και μετά ανοιξα το θέμα.. πως παραλάβατε πριν απο εμένα :)

πότε εγινε κάθε παραγγελια?

Το θέμα είναι πότε ακριβώς έσκασε η προσφορά...Ίσως οι winners  ,παρήγγειλαν πριν παραγγείλεις εσύ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, manosmanos13 είπε

εγω έκανα παραγγελια και μετά ανοιξα το θέμα.. πως παραλάβατε πριν απο εμένα :)

πότε εγινε κάθε παραγγελια?

Πρώτα δοκιμάζει ο σεφ και μετά σερβίρει...😁.  Είχα κάνει πριν δω το θέμα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού πήγα σημερα και σήκωσα στον αέρα το κατάστημα της Πατησίων παρέλαβα το Garmin Venu 2 αντι το 1 που είχα πραγγείλει στα 115 . Κυνηγήστε το , εγω ειχα κανει παραγγελια και αυτο στα 115 και αυτο στα 90 . 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, manosmanos13 είπε

Αφού πήγα σημερα και σήκωσα στον αέρα το κατάστημα της Πατησίων παρέλαβα το Garmin Venu 2 αντι το 1 που είχα πραγγείλει στα 115 . Κυνηγήστε το , εγω ειχα κανει παραγγελια και αυτο στα 115 και αυτο στα 90 . 

You are the champion, my friend! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, manosmanos13 είπε

Αφού πήγα σημερα και σήκωσα στον αέρα το κατάστημα της Πατησίων παρέλαβα το Garmin Venu 2 αντι το 1 που είχα πραγγείλει στα 115 . Κυνηγήστε το , εγω ειχα κανει παραγγελια και αυτο στα 115 και αυτο στα 90 . 

Φίλε μου αν θες πες μας ακριβώς κινήθηκες...Να φανταστώ ότι μια και είχες παραγγείλει και τα 2 ρολόγια,τελικά πλήρωσες 115 + 90 = 205 ευρώ και πήρες από τα 329 στα 205 ευρώ το Garmin Venu 2 ?

Στην αντιπρόταση για το xiaomi active,δεν δέχονταν στα 90 ευρώ,και δεν δέχονταν να επιλέξω κάποιο άλλο χρώμα του active εκτός το black! Παιδιά εσάς για το active σας χρέωσαν και το 3ευρο για την αντικαταβολή και πήγε 118 ή όχι ?

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου χρέωσαν αντικαταβολή (90+3) ενώ αν θυμάμαι καλά είχα βάλει τραπεζική κατάθεση στην αρχική παραγγελία.. Δεν ξέρω αν αλλάζει τώρα και δεν είμαι σίγουρος αν με ρώτησε όταν συμφώνησα. Μάλλον το κάνανε απλά για το +3 ευρώ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα με χρέωσαν κανονικά 118 σε αντικαταβολή...Κατάφερα να κλείσω το μπλε...Δεν το παρέλαβα απο τον courier,αλλά εμφανίστηκε σαν από μηχανής θεός ένας φίλος που έκλεισε το μαύρο [δυστυχώς],στα 90€ όμως..Για παραλαβή από κατάστημα! Ότι θέλουν κάνουν...Εγώ ποντάρω οταν έρθει, να κάνω σαματά στο κατάστημα, μήπως κ πάρω το μπλε...Θα είναι κι αυτή μια μικρή νίκη...

Επεξ/σία από shamrock1404
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...