Προς το περιεχόμενο

(Kotsovolos) Garmin Venu Black/Slate SmartWatch στα 114.90 [TEΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-αντικατασταση]


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, ultrahd είπε

Φίλε μου αν θες πες μας ακριβώς κινήθηκες...Να φανταστώ ότι μια και είχες παραγγείλει και τα 2 ρολόγια,τελικά πλήρωσες 115 + 90 = 205 ευρώ και πήρες από τα 329 στα 205 ευρώ το Garmin Venu 2 ?

Στην αντιπρόταση για το xiaomi active,δεν δέχονταν στα 90 ευρώ,και δεν δέχονταν να επιλέξω κάποιο άλλο χρώμα του active εκτός το black! Παιδιά εσάς για το active σας χρέωσαν και το 3ευρο για την αντικαταβολή και πήγε 118 ή όχι ?

Οχι καν.. 115 πληρωσα και πηρα το Venu 2 αφου πηγα στο καταστημα και εφτασα μεχρι τον υπευθυνο και με άκουσε ολη η Πατησιων.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, manosmanos13 είπε

Οχι καν.. 115 πληρωσα και πηρα το Venu 2 αφου πηγα στο καταστημα και εφτασα μεχρι τον υπευθυνο και με άκουσε ολη η Πατησιων.

Φίλε μου αρχικά στην παραγγελία στα 115 ευρώ, σε άφηνε και είχες βάλει παραλαβή από κατάστημα ?Το έκλεισε δηλαδή για παραλαβή από το κατάστημα ?

Εγώ όταν έκανα την παραγγελία με άφηνε να βάλω μόνο "αποστολή στο χώρο σου" και μάλιστα τότε στο προϊόν έγραφε "κατόπιν παραγγελίας" 

Αν έχεις βάλει αποστολή με courier στο χώρο σου,έχεις λέτε ελπίδες αν πας σε κάποιο κατάστημα Κωτσοβολος και κάνεις θέμα ?

Εμένα πάντως δεν με άφησαν ούτε στα 115 +3 ευρώ να διαλέξω άλλο χρώμα για το active παρα μόνο το μαύρο!  Τι προτείνετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειχε παραλαβή σε κατάστημα. Δεν παρέλαβα αυτο που μου στειλανε , ακομα ειναι στο κουριερ. Απλά πηγα από το κατάστημα έκανα θέμα . βεβαια είχα και μια παραγγελια μια κουζινα που περιμένω και τους απειλησα οτι θα ακυρωσω. ισως επαιξε και αυτο τον ρολο του.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/4/2022 στις 1:00 ΠΜ, focusopoulos2 είπε

Πάντως έχουν γεμίσει στις αγγελίες ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΑ Xiaomi S1 active black από Κωτσόβολο και σίγουρα όχι 90€....

τα παραλές ένα βρήκα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 20/04/2022 at 00:33, shamrock1404 said:

Ότι να ναι...Απορώ γιατί τσιμπαμε σαν τους χάνους στις "προσφορές" του Κωτσοβολου..Καμία φερεγγυότητα/εμπιστοσύνη ..Ούτε το χειρότερο σκρουτζομάγαζο τέτοιο πράγμα! 

αν εβγαζα ενα ευρω καθε φορα που το ακουγα αυτο θα ειχα γινει πλουσιος.ευκολη απαντηση.το 30 τις 100 μηπως το προλαβει το 40 τις 100 μηπως το προλαβει για μεταπωληση και το αλλο 30 τις 100 παρακαλα να του ριξουν ακυρο για να κανει φασαρια και να παρει κατι καλυτερο.μνημονια για παντα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/4/2022 στις 7:30 ΠΜ, handsomegamer είπε

πολυ κάτοχοι λενε οτι ξαφνικα παρεδωσε πνευμα, ολως τυχαιως λιγο πριν το τελος της εγγυησης.

δε βλεπω προβλημα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε και το δικο μου Xiaomi S1 active black μια χαρα σφραγισμενο . Λιγο εκνευριστικο στη συζευξη πηρε update αλλα alexa ντεν εκει ελλαντα ... Αν αλλαζεις γλωσσα και χωρα μπορεις να το κανεις να δουλευει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...