Προς το περιεχόμενο

Επίδομα βενζίνης. Πότε? Και πληροφορίες


SabotazNic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις ολοκλήρωσα τη διαδικασία για τρίτο άτομο με κατάθεση σε τράπεζα. όλα καλά, μόνο ζητήθηκε επιβεβαιωση του mail επειδή δεν είχε περαστεί κανένα. Ελπίζω να μπούνε σύντομα

Πάντως οι άνθρωποι είναι άχρηστοι. Και αυτοί που το κάνουν αλλά και οι δημοσιογράφοι που για ακόμα μια φορά δε ξέρουν τι τους γίνεται.

Κατάλληλο κινητό σου λέει, Γράψτε ρε μπαγλαμάδες NFC να καταλαβαινόμαστε. Καθόμαστε τώρα και ρωτάμε τι εννοούν για μια διαδικασία 1 λεπτού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Elannik είπε

Υπάρχει επιλογή μόνο viva wallet kai alpha Bank δεν έχω τίποτα από τα δύο τι επιλέγω, αν θέλω να πληρωθώ άυλα; 

viva wallet
θα μπορεσεις να κανεις λογαριασμο εκει
 

EDIT: Δεν χρειαζεται να γραφεις το μηνυμα σου 2 φορες με διαφορα 10 λεπτων για να σου απαντησει καποιος

Επεξ/σία από tzagaritos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, tzagaritos είπε

viva wallet
θα μπορεσεις να κανεις λογαριασμο εκει
 

EDIT: Δεν χρειαζεται να γραφεις το μηνυμα σου 2 φορες με διαφορα 10 λεπτων για να σου απαντησει καποιος

Να είσαι καλά δεν ξέρω καλά τα γραμματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω Τραπεζα ΑLPHA αλλα ζητησα καρτα ΑLPHA ηρθε επιβαιβεωση και απλα περιμενω την τραπεζα!

Επισης επειδη η μητερα μου δεν εχει NFC τηλεφωνο και εχω εγω. θα βαλω το δικο μου παλι τηλεφωνο μηπως μπορεσω να την εξαργυρωσω εγω αντι για αυτην να μη χαθουν τα λεφτα!!!

Υποψιαζομαι λιγο να γινεται χαμουλης παντως....Βλεπω να χασουμε την ουσια που ειναι η αξια του καυσιμου οτι εχει φτασει στα 2+ ευρω της βενζινης και χανουμε το δασος για να παρουμε 5 ευρω επιδοτηση!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eντωμεταξυ δεν μπορείς να κάνεις λογαριασμό στη viva από το σαιτ της viva (προπαθησα πριν κανω την αιτηση), διότι δεν μπορει να τραβήξει τα στοιχεία από το gov.gr . Εκανα την αίτηση με και καλα viva και απλα ευελπιστώ ότι θα με αφήσει να κάνω τότε ή ότι θα καταφέρω να κανω μέχρι να εγκριθεί η αίτηση.

ΥΓ μηδεν συνεννοήση,μηδεν ενημέρωση και όλα αυτά για 30-40 ευρώ. Ούτε ποια κινητά μας έχουν πει, ούτε πως θα γίνονται οι πληρωμές (μπορούμε απαξ? πρέπει να συμπληρώσουμε 180 λίτρα? Μπορούμε ολα τα λεφτά να πάνε σε ένα μηνα?), ουτε τίποτα...Τελικά είχε δίκιο ο απο πάνω. Μας δουλεύουν μες τα μούτρα μας και μας πετάνε ψίχουλα,κάνουμε κωλοτούμπες και λέμε και ευχαριστώ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, gaspari είπε

Γνωρίζει κανείς πότε θα πιστωθούν τα χρήματα;

https://vouchers.gov.grimage.png.6dc56b2ed988f3e2757dab84cc511b75.png

Στο freedom pass παντως υπηρχαν καθυστερησεις που εφταναν και τις 2 εβδομαδες για οσους ειχαν κανει αιτηση μετα απο 2-3 μερες (λογω ογκου αιτησεων φανταζομαι)

3 λεπτά πριν, Svarniaris είπε

Eντωμεταξυ δεν μπορείς να κάνεις λογαριασμό στη viva από το σαιτ της viva

βλεπε pinned μηνυμα

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ κάναν τη διαδικασία δύσκολη και περίεργη για το 70% του κόσμου, και δεν θα πάρει κανείς σχεδόν έστω και αυτή την ελάχιστη επιδότηση...

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gerokost είπε

Εντωμεταξύ κάναν τη διαδικασία δύσκολη και περίεργη για το 70% του κόσμου, και δεν θα πάρει κανείς σχεδόν έστω και αυτή την ελάχιστη επιδότηση...

Δυσκολη δεν ειναι, αντιθετως ειναι πιο ευκολη και απο το freedom pass. Μονο πινακινδα επρεπε να βαλω προσωπικα. Μαιλ οτι εξεταζεται η αιτηση, και οτι ειναι επιτυχης, μου ηρθαν κατευθειαν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

βλεπε pinned μηνυμα

Το είδα απλά δεν το ένιωσα. Εννοούσες να μην κάνουμε την αίτηση αν δεν έχουμε ήδη viva ή να μην προσπαθήσουμε να κάνουμε viva πριν την αίτηση διότι θα φτιάξουμε σε επόμενο στάδιο της αίτησης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Svarniaris είπε

Το είδα απλά δεν το ένιωσα. Εννοούσες να μην κάνουμε την αίτηση αν δεν έχουμε ήδη viva ή να μην προσπαθήσουμε να κάνουμε viva πριν την αίτηση διότι θα φτιάξουμε σε επόμενο στάδιο της αίτησης?

Ειπα να μην κανετε εγγραφη μονοι σας, γιατι θα σας ερθει στο μαιλ σας λινκ για να επιβεβαιωσετε την εγγραφη που θα γινει με τα στοιχεια που θα τραβηξουν απο την αιτηση

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
 
Η αίτησή σας έχει εγκριθεί και θα αποσταλεί στο Χρηματοπιστωτικό Ίδρυμα σύντομα.

Κατάσταση αίτησης: ΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ

Ημερομηνία Τελευταίας Ενημέρωσης: Τρίτη, 26 Απριλίου 2022, 12:13:49

 

 

μου βγαζει η σελιδα αποζημιωσης το ποσο που δικαιουμε λογικα θα πιστωθει σε 2 μερες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, gerokost είπε

Εντωμεταξύ κάναν τη διαδικασία δύσκολη και περίεργη για το 70% του κόσμου, και δεν θα πάρει κανείς σχεδόν έστω και αυτή την ελάχιστη επιδότηση...

Οποιος δεν μπορει για οποιοδιποτε λογο να την κανει μονος του μπορει να παει και στο ΚΕΠ
οποτε μην ειμαστε αρνητικοι παντα

Επεξ/σία από tzagaritos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...