Προς το περιεχόμενο

Επίδομα βενζίνης. Πότε? Και πληροφορίες


SabotazNic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αυτά και με αυτά η βενζίνη θα μείνει στα 2€....Μια χαρά.. 30 λεπτά αύξηση ή όποια θα είναι μόνιμη. Ντροπη6α ρόλους τους κυβερνώντες αλλά και σε εμάς που βγάζουμε τέτοιους τύπους και που δεν έχουμε καταναλωτική συνείδηση.. Μια μέρα να μην έβαζε βενζίνη κάνεις ούτε οι επαγγελματίες και θα δεις πως θα έπεφτε η τιμή της. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλά πόσο δύσκολο ήταν να σου έχουν τους αριθμούς κυκλοφορίας των οχημάτων σου σε ένα drop down list όπως στο my car. Copy paste κάνω τον αριθμό κυκλοφορίας και μου λέει ότι δεν είναι έγκυρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, @pnea1973 είπε

Μια μέρα να μην έβαζε βενζίνη κάνεις ούτε οι επαγγελματίες και θα δεις πως θα έπεφτε η τιμή της. 

Αφού στα μποϋκοτάζ πάνε όλοι την προηγούμενη μέρα και αδειάζουν τα ράφια, περιμένεις εσύ να γινόταν αυτό που περιγράφεις;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Η "άυλη ψηφιακή κάρτα" χρειάζεται NFC? Αλλιώς δεν μπορώ να φανταστώ πως θα πληρώνεις στο POS μ' αυτή. Γιατί διάολο δεν διευκρινίζεται αυτό το πράγμα, αν χρειάζεται ξέρετε πόσοι θα την βάλουν και δεν θα μπορούν να τη χρησιμοποιήσουν? Βατερλώ θα γίνει ειδικά με τους μεγαλύτερους με τα κινητά των 100ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tzagaritos είπε

Καλά πόσο δύσκολο ήταν να σου έχουν τους αριθμούς κυκλοφορίας των οχημάτων σου σε ένα drop down list όπως στο my car. Copy paste κάνω τον αριθμό κυκλοφορίας και μου λέει ότι δεν είναι έγκυρος

Ακουγα στο ράδιο ότι υπάρχει θέμα σε όλους γιατί το δέχεται με λατινικά αλλά δεν φαίνεται λέει ασφαλισμένο γιατί οι ασφάλειες έχουν τα γράμματα στα ελληνικά. Τόσο καιρό τους πήρε να το υλοποιήσουν και τα έκαναν σαλάτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, tzagaritos είπε

Καλά πόσο δύσκολο ήταν να σου έχουν τους αριθμούς κυκλοφορίας των οχημάτων σου σε ένα drop down list όπως στο my car. Copy paste κάνω τον αριθμό κυκλοφορίας και μου λέει ότι δεν είναι έγκυρος

Εγώ το έγραψα στα Ελληνικά και όλα καλά, είχε λίγο "delay" η όλη φάση αλλά εγκρίθηκε άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, tzagaritos είπε

Καλά πόσο δύσκολο ήταν να σου έχουν τους αριθμούς κυκλοφορίας των οχημάτων σου σε ένα drop down list όπως στο my car. Copy paste κάνω τον αριθμό κυκλοφορίας και μου λέει ότι δεν είναι έγκυρος

Πληκτρολόγησε τον με ελληνικούς χαρακτήρες, εγώ έτσι το έκανα και το πήρε.

image.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιδότηση καυσίμου ισχύει είτε τι αυτοκίνητο καταναλώνει βενζίνη είτε πετρελαίο σωστά? Γιατί τώρα τρώω άλλο άκυρο: ότι δεν ανήκει το όχημα στις επιλέξιμες κατηγορίες.

Ελεύθερος επαγγελματίας είμαι και το όχημα είναι όλο στο όνομα μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, konc είπε

Ερώτηση: Η "άυλη ψηφιακή κάρτα" χρειάζεται NFC? Αλλιώς δεν μπορώ να φανταστώ πως θα πληρώνεις στο POS μ' αυτή. Γιατί διάολο δεν διευκρινίζεται αυτό το πράγμα, αν χρειάζεται ξέρετε πόσοι θα την βάλουν και δεν θα μπορούν να τη χρησιμοποιήσουν? Βατερλώ θα γίνει ειδικά με τους μεγαλύτερους με τα κινητά των 100ευρώ. 

Λογικά ναι γιατί λέει:

Αναφορά σε κείμενο

Μέσω έκδοσης άυλης ψηφιακής κάρτας που χρησιμοποιείται με κατάλληλο smartphone.

Πού και πώς το χρησιμοποιώ;

H άυλη ψηφιακή κάρτα χρησιμοποιείται (μέσω του smartphone στο οποίο θα εγκατασταθεί) σε όλα τα πρατήρια καυσίμων της χώρας, μέσω των POS, όπως οποιαδήποτε κάρτα. Το ποσό κατάθεσης σε τραπεζικό λογαριασμό χρησιμοποιείται μέσω συνδεδεμένων χρεωστικών καρτών με τον λογαριασμό ή μέσω ανάληψης σε μετρητά.

Επεξ/σία από dtk-386
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, tzagaritos είπε

Η επιδότηση καυσίμου ισχύει είτε τι αυτοκίνητο καταναλώνει βενζίνη είτε πετρελαίο σωστά? Γιατί τώρα τρώω άλλο άκυρο: ότι δεν ανήκει το όχημα στις επιλέξιμες κατηγορίες.

Ελεύθερος επαγγελματίας είμαι και το όχημα είναι όλο στο όνομα μου 

Νομίζω αυτό το πήραν πίσω... Για πετρέλαια πέρασα οριζόντια... Μόνο για βενζίνη είναι...

 

Υ.Γ. Με επιφύλαξη, εσύ συνέχισε να προσπαθείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Λογικά ναι γιατί λέει:

Έτσι φαντάστηκα και εγώ, πως αλλιώς να χρησιμοποιηθεί θα μου πεις...

Ε θα πέσει γέλιο μ' αυτό, περιμένετε να δείτε. Προβλέπω να γυρνάει μπούμερανγκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς τι φάση με viva wallet ? Δεν με αφήνει να κάνω εγγραφή λόγω λαθών στοιχείων επικοινωνίας τα οποια δεν μου τα εμφανίζει καν προς διόρθωση πχ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις την έκανα αλλά δεν μου ερχεται ποτέ το email επιβεβαιώσης της "διευθυνσης ηλ. ταχυδρομειου" για επιβεβαιωση στοιχείων. Τρια διαφορετικα ενεργα emails εχω δοκιμάσει, δεν έχει ερθει ποτέ τίποτα μεχρι τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...