Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα ακομα μεηλ τιποτα αλλα εμφανιστηκε κ την κατεβασα κ σε samsung qled !! Μεσα στην μερα ελπιζω ν ρθει να το σεταρουμε να δουμε ☺️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η προσφορα των 8 μηνων, πως εξαργυρωνετε?   ηρθε το ΜΑΙΛ, παω να κανω εξαργυρωση την προσφορας, αλλα οταν παει στην σελιδα  που βαζεις τα στοιχεια της καρτας, εχει μονο την μηνιαια των €8.99 και την ετησια των €89.90....!!   τα 71.50 ....πουθενα...............

DISNEY+.JPG

Επεξ/σία από cabdik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, malias4 είπε

Καλα σε ολους εχει ερθει το μεηλ; Σε εμενα ακομα τιποτα !!

Ούτε σε εμένα. Πιστεύω σε λίγες ώρες θα πάρουμε όλοι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sarakinos είπε

Ούτε σε εμένα. Πιστεύω σε λίγες ώρες θα πάρουμε όλοι 

ΤΙ... θα παρουμε................... δεν ξερω.........!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, looneygeorge είπε

Δεν ξέρω αν έχεις μπει στον κόπο να κάνεις ένα refresh στη σελίδα πριν μου απαντήσεις. Δεν υπάρχει πλέον count down (τουλάχιστον σε κινητό). 

Το διάβασα πολύ καλά τι έλεγε, όπως και το τι έχει ειπωθεί εδώ.

image.png.a4eb7d0994179efa48477c46cc2f7601.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, cabdik είπε

η προσφορα των 8 μηνων, πως εξαργυρωνετε?   ηρθε το ΜΑΙΛ, παω να κανω εξαργυρωση την προσφορας, αλλα οταν παει στην σελιδα  που βαζεις τα στοιχεια της καρτας, εχει μονο την μηνιαια των €8.99 και την ετησια των €89.90....!!   τα 71.50 ....πουθενα...............

DISNEY+.JPG

παιδια.... τον βρηκα τον τροπο..! 

η λυση για να σου βγει η προσφορα των  71,50 ειναι να ΜΗΝ εισαι συνδεδεμενος στο λογαριασμο της Disney.  

Εαν εχετε κανει εγγραφη, αποσυνδεθειτε απο τον λογαριασμο σας και επειτα πατηστε στο κουμπι "εξαργυρωστε την προσφορα" που εχει σταλει στο E-mail....!!   ετσι βγαινει η προσφορα των 71,50€ για 12 μηνες...! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα μάγκες...παίζει κανονικά από τις 7 το πρωί.

Όμως πλήρωσα 90 κανονικά παρόλο που το είχα κάνει και καλά στα 71....για να δούμε όποιος γνωρίζει ας μας πει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ένα πείραμα για να δω αν λειτουργεί ο σύνδεσμος στο e-mail που μου έστειλαν σήμερα. Λειτουργεί κανονικά βάζεις ένα e-mail βάζεις κωδικό και σου λέει για την προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Και όπως είχαμε αναφέρει παλαιότερα, πανάκριβη υπηρεσία γι αυτά που πρόσφερει. 

Όπως και πολλά αλλα  !! Σε όποιον  δεν αρέσει απλά προσπερνάει !! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε κι εμένα το e-mail με το link που (λογικά) εξαργυρώνει την early bird προσφορά, αλλά δεν το προχώρησα προς το παρόν και είμαι ιδιαίτερα επιφυλακτικός πλέον για να το κάνω. Και αυτό διότι δυστυχώς δεν βλέπω κανένα τρόπο να μπορούμε να δούμε κανονικά τον κατάλογο εκ των προτέρων, ώστε να αποφασίσουμε αν το περιεχόμενο μάς κάνει ή όχι. Το να μας έχει στείλει (προ ημερών) το Disney+ ένα κατεβατό ταινιών και σειρών δεν σημαίνει και πολλά, γιατί εγώ που είμαι άσχετος μπορεί να γνωρίζω 5-10 τίτλους ταινιών, και από εκεί και πέρα τίποτα. Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο σε streaming service. Τα περισσότερα έχουν και δωρεάν δοκιμαστική περίοδο, αλλά ακόμα και όσα δεν έχουν, τουλάχιστον με την εγγραφή μπορείς να δεις τον κατάλογο (πλήρως, και με τα τρέιλερ) πριν αποφασίσεις να πληρώσεις. Ακατανόητη η πρακτική του Disney+, να σε αναγκάζει να αγοράσεις "γουρούνι στο σακί".

(Αν κάπου, κάτι χάνω, και κάνω λάθος στο παραπάνω συμπέρασμα, ας με διορθώσει κάποιος. Με μεγάλη μου χαρά θα ανακαλέσω.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Όπως και πολλά αλλα  !! Σε όποιον  δεν αρέσει απλά προσπερνάει !! 

Εδω μιλάμε για Disney όμως και όχι για άλλα , οπότε επέτρεψε μου να έχω την γνώμη μου. 

Επεξ/σία από ThanosR92
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...