Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, Metaksas είπε

Παιδιά γτ τόση κίνηση στο thread? Άνοιξαν οι πληρωμές μέσω Τουρκίας; Το εκανε κανείς να μας πει;

Δεν άνοιξαν ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα τέτοια πράγματα να τα κάνεις με φίλους. Όχι τόσο για τα 18 € όσο για το αν κάποιος από τους 4 μπαίνει από 2 οθόνες ταυτόχρονα. Αντε να βγάλεις άκρη από το insomnia. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

θεωρώ κάτι τέτοιο είναι δύσκολο

αν το Disney+ είναι όπως το Netflix

γιατί όπως στο Netflix ναι μεν έχεις ταυτόχρονη θέαση από (4) τέσσερις συσκευές

αλλά το όνομα χρήστη (username/email) και ο κωδικός πρόσβασης (password) είναι στοιχεία αυτού που έφτιαξε τον λογαριασμό και τον πληρώνει

απλά έχει (4) τέσσερα προφίλ με κωδικό ή όχι 

όπως το έχω κάνει άλλωστε εγώ στο μεγάλο πακέτο του Netflix που εγώ μεν το πληρώνω αλλά δίνω πρόσβαση στην κοπέλα μου και σε ένα συγγενή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι διαβασα τουλαχιστον σε samsung smart tv πρεπει να ειναι μοντελο 2016 και μετα. 
Εμενα δεν την βγαζει ακομα την εφαρμογη στην tv , ουτε καν σε iphone στο store.

Ισως βγει 14 του μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην δική μου  LG (2017) υπάρχει στις ρυθμίσεις επιλογή χώρας περιεχομένου. Αν βάλεις Αγγλία εμφανίζεται το Disney+, επομένως θα εμφανιστεί και σε εμάς σε λίγες μέρες. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, newlynx είπε

Στην δική μου  LG (2017) υπάρχει στις ρυθμίσεις επιλογή χώρας περιεχομένου. Αν βάλεις Αγγλία εμφανίζεται το Disney+, επομένως θα εμφανιστεί και σε εμάς σε λίγες μέρες. 

Μην λες τα αυτονόητα από την πρώτη σελίδα το μόνο πράγμα που γράφουν αυτό είναι δεν και δεν και δεν . Εντάξει το είπαμε .!!! Λες και αν το κατεβάσετε θα λειτουργεί !!! Κοιτάξτε μη χάσετε καμιά οξιά  κανένα δευτερόλεπτο προβολής και πάθετε κανένα στερητικό σύνδρομο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Just_travel_everywhere είπε

Μην λες τα αυτονόητα από την πρώτη σελίδα το μόνο πράγμα που γράφουν αυτό είναι δεν και δεν και δεν . Εντάξει το είπαμε .!!! Λες και αν το κατεβάσετε θα λειτουργεί !!! Κοιτάξτε μη χάσετε καμιά οξιά  κανένα δευτερόλεπτο προβολής και πάθετε κανένα στερητικό σύνδρομο

Πιστεύω ότι απλά όλοι αγχώνονται μήπως το Ελληνικό τμήμα της Disney σε συνδυασμό με το Ελληνικό τμήμα Samsung/LG καταφέρουν κάποιο epic fail αφού μας πάρουν τα χρήματα.

Όσο αφορά το στερητικό σύνδρομο εκτιμώ ότι δεν υπάρχει, απλά υπάρχει ο τρόμος να κλείσουν τα σχολεία και να ακούμε από το πρωί μέχρι το βράδυ "γιατί δεν δουλεύει μπαμπά"....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι κάνατε την εγγραφή, σας ήρθε το email επιβεβαίωσης;

Ρωτώ γιατί στην δική μου περίπτωση δεν έχει έρθει και προφανώς έχω κοιτάξει και στο φάκελο ανεπιθύμητων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, sts4x4 είπε

Όσοι κάνατε την εγγραφή, σας ήρθε το email επιβεβαίωσης;

Ρωτώ γιατί στην δική μου περίπτωση δεν έχει έρθει και προφανώς έχω κοιτάξει και στο φάκελο ανεπιθύμητων. 

Όχι, ούτε σε εμένα ήρθε επιβεβαιωτικό email.

Πάντως αφού κάναμε προεγγραφή, και έχουμε περιθώριο αρκετές μέρες μετα τις 14 Ιουνίου να πληρώσουμε, θεωρώ ότι υπάρχει ο χρόνος να βγουν οι εφαρμογές στα stores των τηλεοράσεων και να το κατεβάσουμε για να είμαστε σίγουροι.

Εμένα στην LG C1 OLED 2021 έχει ακόμα και dedicated κουμπί το χειριστήριο αλλά όταν το πατάς λέει ότι δεν είναι ακόμα διαθέσιμο στη περιοχή σου, οπότε ευελπιστώ ότι στις 14 Ιουνίου θα ανοίξει και το κατέβασμα της εφαρμογής.

Επεξ/σία από thanasis00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...