Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ψάχνουμε άτομα για να το μοιραστούμε. Αν ενδιαφέρεται κάποια/ος, ας μου στείλει ενα μήνυμα! 
 

update: μάλλον συμπληρώσαμε

Επεξ/σία από init0101
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mechpanos είπε

Καμία δωρεάν δοκιμή  1 μήνα έχει, να δούμε πώς είναι; Γιατί από περιεχόμενο, εκτός από παιδικά, δεν βλέπω να'χει και τίποτα!

 

Δεν εχει. Ειναι πολιτικη της Disney. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alexxkidd31 είπε

To Hulu περιλαμβάνεται γτ με αυτά που βγάζει η Ντίσνεϊ δεν θα πάρω

Αυτό περιμένω να δω και εγω γιατι αν δεν εχει  hulu και γενικα το  πακετο του STAR , θα ειναι φτωχο το περιεχομενο. Δεν εχει διευκρινιστει

5 λεπτά πριν, stormrain είπε

Ποια ειναι η  διαδικασια μεσω Τουρκιας που λετε?

Μπαινεις με vpn στο disneyplus (τουρκικο) , βαζεις το mail  για να παρεις την προσφορα και περιμενουμε να δουμε την διαδικασια πληρωμης και φυσικα επειδη ειναι κατι καινουργιο  να δουμε αν θα λειτουργησει με τουρκικο λογαριασμο

Επεξ/σία από teodgeor
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stormrain είπε

Ποια ειναι η  διαδικασια μεσω Τουρκιας που λετε?

Απλα ανοιγεις windscribe και μπαινεις στο λινκ του op.

Για 15 ευρω που βγαινει απο Τουρκια, καλα ειναι. Αλλα οπως ειπωθηκε και πιο πριν, τα περισσοτερα τα εχω ηδη δει σινεμα, με τα παιδικα να μην με ενδιαφερουν. Οποτε αν δεν περασει γενικα η πληρωμη, pass απο εμενα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, teodgeor είπε

Αυτό περιμένω να δω και εγω γιατι αν δεν εχει  hulu και γενικα το  πακετο του STAR , θα ειναι φτωχο το περιεχομενο. Δεν εχει διευκρινιστει

Από ότι είδα από την παρουσίαση θα έχει το ενήλικο περιεχόμενο του star απλώς φαντάζομαι ότι θα είναι σε υποκατηγορία που δεν θα λέγεται star λόγω συνωνυμίας με το ελληνικό κανάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, teodgeor είπε

Αυτό περιμένω να δω και εγω γιατι αν δεν εχει  hulu και γενικα το  πακετο του STAR , θα ειναι φτωχο το περιεχομενο. Δεν εχει διευκρινιστει

Μπαινεις με vpn στο disneyplus (τουρκικο) , βαζεις το mail  για να παρεις την προσφορα και περιμενουμε να δουμε την διαδικασια πληρωμης και φυσικα επειδη ειναι κατι καινουργιο  να δουμε αν θα λειτουργησει με τουρκικο λογαριασμο

ερχεται καποιο αυτοματο respond μαιλ επειδή βάλαμε το μαιλ ή μονο οταν περάσει η προσφορά; 

 

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και το ελληνικό με την προσφορά δεν είναι πολύ ακριβό. Ειδικά αν το μοιραστείς με 2 φίλους σου βγαίνει 2 ευρώ το μήνα.  Σχεδόν τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Archaras21 είπε

Πάντως και το ελληνικό με την προσφορά δεν είναι πολύ ακριβό. Ειδικά αν το μοιραστείς με 2 φίλους σου βγαίνει 2 ευρώ το μήνα.  Σχεδόν τσάμπα.

Το ότι κατατάσσουν την Ελλάδα στην ίδια οικονομική μοίρα με χώρες τις κεντρικής Ευρώπης και όχι μόνο, είναι άκρως ανησυχητικό και αστείο συγχρόνως. 

Για εμένα προσωπικά, ακόμα και με την προσφορά η τιμή είναι απλά απαγορευτική για τα ελληνικά δεδομένα. 

Τώρα εδώ παιδιά μιλάμε για μια Streaming υπηρεσία και κοιτάμε όλοι να την αποκτήσουμε όσο ποιο οικονομικά μπορούμε, οπότε ας αφήσουμε τα περί Τουρκίας - Ελλάδας εκτός. 

 

 

Επεξ/σία από ThanosR92
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, prefuse είπε

ερχεται καποιο αυτοματο respond μαιλ επειδή βάλαμε το μαιλ ή μονο οταν περάσει η προσφορά; 

 

Εμένα μετά από ~40 ημέρες μου ήρθε χτες ένα mail:

Από μεγάλα μπλοκμπάστερ έως σειρές που δεν πρέπει να χάσετε, αμέτρητοι τίτλοι σας περιμένουν, όταν ξεκινήσει το Disney+ στις 14 Ιουνίου. Απολαύστε τα όλα με 71,50 €/χρόνο* με την προσφορά γνωριμίας! Έχετε τον νου σας στα Εισερχόμενα – θα σας στείλουμε email με οδηγίες εξαργύρωσης της προσφοράς, την ημέρα έναρξης του Disney+.

Η προσφορά βασίζεται σε σύγκριση της ετήσιας προεγγραφής με τιμή 71,50 € και του συνολικού ποσού των 12 μηνών με μηνιαία τιμή 8,99 € που ισχύει κατά την έναρξη της υπηρεσίας. Η προσφορά πρέπει να εξαργυρωθεί πριν από τις 26 Ιουνίου. Η συνδρομή θα ανανεωθεί για άλλους 12 μήνες στην ισχύουσα τιμή της τότε ημερομηνίας, εκτός από την περίπτωση ακύρωσης, με χρέωση έως το τέλος της τρέχουσας περιόδου της σύμβασης.

Επεξ/σία από elpenor
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...