Προς το περιεχόμενο

Forumvision #11 - Δηλώσεις συμμετοχής


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, GBorb είπε

Αναμενουμε και ανυπομονουμε για την εναρξη. Ξερουμε ποτε θα γινει αυτο?

Προσπαθουσα να θυμηθω που εχω δει το GBO , τελικα το θυμηθηκα  σε βρηκα................

232835795_Screenshot2022-05-09at13-24-16GBO53.00mmJAPAN.png.10d46c4c95decf9f091f19129436a392.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 λεπτά πριν, Conan2046 είπε

Για να ξεστραβωθούμε κι εμείς οι ψάρακες για δώστε πληροφορίες. 

Τα τραγούδια τα βάζουμε ένα ένα ανά γύρο; Παραμένουν ανώνυμα μέχρι το τέλος του κάθε γύρου ή ποτέ δεν μαθαίνουμε ποιος έβαλε ποιο; Και από την στιγμή που ξεκινάει ο γύρος πόσο καιρό έχουμε να ψηφίσουμε; Αυτά για ..αρχή. 

Μπορείς να τα βάλεις και όλα μαζεμένα αν θες, και να τα αλλάζεις όσο συχνά θες. Μια βδομάδα είναι η προθεσμία σε κάθε γύρο για βαθμολογία. Κάθε παίκτης μπορεί να ζητήσει και 5 μέρες έξτρα χρόνο ΣΥΝΟΛΙΚΑ για όλο το παιχνίδι (αθροίζονται ανάλογα το πόσες έχει χρησιμοποιήσει κάθε φορά).

Μέχρι να βαθμολογήσουν όλοι (ή μέχρι να λήξει η προθεσμία) φυσικά δεν ξέρει κανείς ποιός έβαλε τί. Μόλις βαθμολογήσει και ο τελευταίος παίκτης, ανεβαίνουν τα αποτελέσματα του γύρου μαζί με τα σχόλια και εκεί βλέπετε ποιός έβαλε το κάθε κομμάτι.

Δύο μέρες ακριβώς μετά την ανάρτηση της βαθμολογίας του κάθε γύρου, ανεβαίνει ο επόμενος γύρος.

Όλα γίνονται μέσω του προγράμματος, αύριο που θα στείλω τα λινκς θα πειραματιστείτε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο λεπτο,
Αν εγω σε καθε γυρο βαζω παντα ενα τραγουδι που βγηκε πρωτο σε οποιαδηποτε Eurovision δεν πρεπει να κερδισω 100% τον διαγωνισμο?!?!
Ποιοι ειστε εσεις που δεν θα δωσετε δωδεκαρι στο  "fairytale"? εεε? ΕΕ? ΕΕΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Μισο λεπτο,
Αν εγω σε καθε γυρο βαζω παντα ενα τραγουδι που βγηκε πρωτο σε οποιαδηποτε Eurovision δεν πρεπει να κερδισω 100% τον διαγωνισμο?!?!
Ποιοι ειστε εσεις που δεν θα δωσετε δωδεκαρι στο  "fairytale"? εεε? ΕΕ? ΕΕΕ?

Εδώ είναι Βαλκάνια δεν είναι παίξε γέλασε... :lol:

Δεν θα έχει ψήφους από τας Ευρώπας  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Μισο λεπτο,
Αν εγω σε καθε γυρο βαζω παντα ενα τραγουδι που βγηκε πρωτο σε οποιαδηποτε Eurovision δεν πρεπει να κερδισω 100% τον διαγωνισμο?!?!
Ποιοι ειστε εσεις που δεν θα δωσετε δωδεκαρι στο  "fairytale"? εεε? ΕΕ? ΕΕΕ?

Ποιοι ειμαστε εμεις ? μαλλον δεν ξερεις ποιοι ειμαστε .............Εξηγησε του ποιοι ειμαστε Agent_Orange

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Μισο λεπτο,
Αν εγω σε καθε γυρο βαζω παντα ενα τραγουδι που βγηκε πρωτο σε οποιαδηποτε Eurovision δεν πρεπει να κερδισω 100% τον διαγωνισμο?!?!

Λογικό ακούγεται. Προτείνω να ξεκινήσεις από το νικητήριο τραγούδι του 1976 για να σαρώσεις τους πόντους ήδη από τον πρώτο γύρο: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, triplex1 είπε

Παλι τελευταιος ειμαι ...........

funny-laughing.gif.8f690487fbda76e096d44007fdcd4c2c.gif

triplex1, να υποθέσω ότι το παλικάρι στη φωτό, ξάδερφος; Πάντως σίγουρα έχει τον ίδιο οδοντογιατρό με τον Agent_Orange.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ γεια σας! Η Era είμαι! 😍

Τα 'χω παίξει, τι τρελή αναβάθμιση είναι τούτη!?!?!

Επίσης, δεν μπόρεσα να συνδεθώ με τον παλιό λογαριασμό, θα είναι πρόβλημα αυτό;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, ErasmiaKale είπε

Καλέ γεια σας! Η Era είμαι! 😍

Τα 'χω παίξει, τι τρελή αναβάθμιση είναι τούτη!?!?!

Επίσης, δεν μπόρεσα να συνδεθώ με τον παλιό λογαριασμό, θα είναι πρόβλημα αυτό;

Είσαι σίγουρα η γνωστή ERA ή μήπως είσαι καμμία σφετερίστρια που ζήλεψες την δόξα της αυθεντικής ERA και τώρα θέλεις να καπηλευτείς την πλούσια ιστορία της στο παιχνίδι;  Θα σε προσθέσω, αλλά επιφυλάσσομαι μέχρι να δω βεβαίωση ταυτοπροσωπίας από το οικείο αστυνομικό τμήμα, αντίγραφο E9, υπεύθυνη δήλωση από το gov.gr και ψηφιακή υπογραφή με 2FA.

Οπότε τώρα φτάσαμε τους 20, με ισοπαλία ανάμεσα στους παλιούς και τους καινούριους.

AGE, CON, DRH, EMM, ERA, FER, GAB, GBO, JEN, JIM, JUD, LOV, MAX, MIC, MRH, NOM, NOV, OZO, SIS, TRI

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μάζεψα όλα τα έγγραφα κι αύριο περνάω από τα ΚΕΠ!

Θα τους καταθέσω και τις προηγούμενες λίστες των παιχνιδιών, να τις έχουν κι αυτοί 😝

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, ErasmiaKale είπε

Καλέ γεια σας! Η Era είμαι! 😍

Τα 'χω παίξει, τι τρελή αναβάθμιση είναι τούτη!?!?!

Επίσης, δεν μπόρεσα να συνδεθώ με τον παλιό λογαριασμό, θα είναι πρόβλημα αυτό;

Το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα κι εγώ. Με συμβούλεψε ο Novalacertae να γράψω ότι ξέχασα τον κωδικό. Ακολούθησα λοιπόν το γνωστό δρόμο και το έλυσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...