Προς το περιεχόμενο

Forumvision #11 - Δηλώσεις συμμετοχής


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, mic2mic είπε

Όντως δεν επιτρέπει να βαθμολογούμε το δικό μας, αν και σκέφτομαι να επιτρέψω μια εξαίρεση για τον εαυτό μου.

Και για μένα μια εξαίρεση παρακαλώ...Γιατί αλλιώς δεν έχω ελπίδα να δω βαθμούς..🙃🙃🙃🙃🙃

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 παίκτες (11 παλιοί / 11 νέοι)

AGE, CON, DRH, EMM, ERA, FER, GAB, GBO, GIL, JEN, JIM, JUD, LIL, LOV, MAX, MIC, MRH, NOM, NOV, OZO, SIS, TRI

Μια θέση είναι ρεζερβέ μέχρι Παρασκευή απόγευμα και μένει μία τελευταία που είναι σίγουρα ελεύθερη για έναν υπερτυχερό.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, lovesucks είπε

Και για μένα μια εξαίρεση παρακαλώ...Γιατί αλλιώς δεν έχω ελπίδα να δω βαθμούς..🙃🙃🙃🙃🙃

Πολύ αμφιβάλλω😉 Το αντίθετο μάλλον.👍

35 λεπτά πριν, mic2mic είπε

22 παίκτες (11 παλιοί / 11 νέοι)

AGE, CON, DRH, EMM, ERA, FER, GAB, GBO, GIL, JEN, JIM, JUD, LIL, LOV, MAX, MIC, MRH, NOM, NOV, OZO, SIS, TRI

Μια θέση είναι ρεζερβέ μέχρι Παρασκευή απόγευμα και μένει μία τελευταία που είναι σίγουρα ελεύθερη για έναν υπερτυχερό.

Aυτός ο διαγωνισμός θα έχει πολύ ενδιαφέρον. Θα έχουμε full house απ' ότι φαίνεται. Εξαιρετικά!☺️ 

Επεξ/σία από JennyP
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άσχετο........    (με το γιουροβιζιονικό του θέματος) 

.... Μιλάτε για δόντια και οδοντίατρους και εγώ προ ολίγου γύρισα από τον οδοντίατρο με +2 απονευρώσεις +1 σφράγισμα -400 γιούρο, πήρα τώρα ένα νιφλαμόλ και ελπίζω να κοιμηθώ το βράδυ, γιατί την προηγούμενη Τετάρτη που ήταν η πρώτη θεραπεία δεν κοιμήθηκα παρά το ντεπον 

Απλά ήθελα να πω τον ΠΟΝΟ μου...  

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, mic2mic είπε

Όντως δεν επιτρέπει να βαθμολογούμε το δικό μας, αν και σκέφτομαι να επιτρέψω μια εξαίρεση για τον εαυτό μου.

Καλά, δεν θα χάσουμε και τίποτα, αυτός θα είναι και ένας τρόπος μπας και δεις κανένα 12άρι :P  

4 ώρες πριν, lovesucks είπε

Και για μένα μια εξαίρεση παρακαλώ... Γιατί αλλιώς δεν έχω ελπίδα να δω βαθμούς..🙃🙃🙃🙃🙃

Για σένα θα συμφωνήσω με τη Τζένη! :D  (η πρώτη πρόταση στο από κάτω B) )

3 ώρες πριν, JennyP είπε

Πολύ αμφιβάλλω😉 Το αντίθετο μάλλον.👍

Aυτός ο διαγωνισμός θα έχει πολύ ενδιαφέρον. Θα έχουμε full house απ' ότι φαίνεται. Εξαιρετικά!☺️ 

9 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

@NovaLacertae

Θέλουμε Κιάμο και σ' αυτό το παιχνίδι, ε; Κάμνε τα κουμάντα σου. 🤣

Πω, πω, ανυπομονώ ν' ανεβεί ο πρώτος γύρος. 

Θα συμφωνήσω με τις προλαλήσασες :D 

Υ.Γ. ... Παρέλειψα σχόλιο για τον Κιάμο... Να σου πω... θα κοιτάξω κάτι να κάνω, αλλά μάλλον όχι Κιάμο αφού μπήκε θα κοιτάξω για κάτι άλλο μπορεί να βγεί και καλύτερο :P

Επεξ/σία από NovaLacertae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@NovaLacertae @JennyP ευχαριστώωωω ..ελπίζω να μη σας απογοητεύσω εντελώς...😊😊😊😊

1 ώρα πριν, NovaLacertae είπε

Άχετο........    (με το γιουροβιζιονικό του θέματος) 

.... Μιλάτε για δόντια και οδοντίατρους και εγώ προ ολίγου γύρισα από τον οδοντίατρο με +2 απονευρώσεις +1 σφράγισμα -400 γιούρο, πήρα τώρα ένα νιφλαμόλ και ελπίζω να κοιμηθώ το βράδυ, γιατί την προηγούμενη Τετάρτη που ήταν η πρώτη θεραπεία δεν κοιμήθηκα παρά το ντεπον 

Απλά ήθελα να πω τον ΠΟΝΟ μου...  

Περαστικά!!!σε όλα.....και στον πόνο,κυρίως, μα και στη τσέπη...🙂🙂🙂🙂

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NovaLacertae είπε

Άσχετο........    (με το γιουροβιζιονικό του θέματος) 

.... Μιλάτε για δόντια και οδοντίατρους και εγώ προ ολίγου γύρισα από τον οδοντίατρο με +2 απονευρώσεις +1 σφράγισμα -400 γιούρο, πήρα τώρα ένα νιφλαμόλ και ελπίζω να κοιμηθώ το βράδυ, γιατί την προηγούμενη Τετάρτη που ήταν η πρώτη θεραπεία δεν κοιμήθηκα παρά το ντεπον 

Απλά ήθελα να πω τον ΠΟΝΟ μου...  

Δύο απονευρώσεις και ένα σφράγισμα??!!!! Κάποιο αγόρι φοβόταν τον οδοντίατρο... και δεν πήγαινε μέχρι που έφτασε στο αμήν.😁😋 

Σοβαρά τώρα, περαστικά! 🌹

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, JennyP είπε

Δύο απονευρώσεις και ένα σφράγισμα??!!!! Κάποιο αγόρι φοβόταν τον οδοντίατρο... και δεν πήγαινε μέχρι που έφτασε στο αμήν.😁😋 

Σοβαρά τώρα, περαστικά! 🌹

Αχαχαχαχαααα, Αμ δε...  Πάω κάθε 6-8 το πολύ 10 μήνες στον οδοντίατρο, γιατί δεν είναι καθόλου καλή η ποιότητα των δοντιών μου, μάλιστα το ένα από τα δύο που απονεύρωσα του είχαμε κάνει σφράγισμα στον ''αυχένα'' πριν ένα μήνα!  

Thank you!

Επεξ/σία από NovaLacertae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, poulinos είπε

@triplex1  @mic2mic  σβηστηκαν τα post.behave plz.

off topic off

ε ενταξει δεν εγινε και τιποτα ολα τα site εχουν την ειδηση , δεν θιξαμε και κανεναν , ενημερωση καναμε

παρε και μια αφιερωση

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, triplex1 said:

ε ενταξει δεν εγινε και τιποτα ολα τα site εχουν την ειδηση , δεν θιξαμε και κανεναν , ενημερωση καναμε

παρε και μια αφιερωση

 

αν θελετε τετοιες ενημερωσεις σε αλλο τοπικ plz που μπορεις να ανοιξεις.

οχι στο παρον τοπικ,κατηγορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...