Προς το περιεχόμενο

Youtube | Δεν ανεβαίνει κανένα βίντεο


Tsints

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Πρέπει κι εσύ να καταλάβεις ότι κάποια στιγμή θα κάνει κάποια αναβάθμιση το yt όπως έχει ξανακάνει, όπως θα κάνει και ξανά στο μέλλον. Οπότε για λίγο καιρό θα ξεβολευούμε. Αν δεν έκανε ποτέ θα ανεβάζαμε ακόμα βίντεο σε 240p. Βάζω και κάποιες εικόνες του παλιού και του νέου.

Παλιό

yt1.jpg.02fd0fa6543697bd9aee7f46713d3aba.jpg

 

Νέο με την περιγραφή κλειστή

yt3.jpg.3bf6c56fbbad22f4092de823355d93bb.jpg

 

Νέο με την περιγραφή ανοιχτή 

yt2.jpg.ceedd7b5a5d84e38917677d259b82fcb.jpg

 

εντωμεταξυ ειναι χαλια η νεα εμφανιση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, vaggos231 είπε

εντωμεταξυ ειναι χαλια η νεα εμφανιση.

Θα συμφωνήσω. Αν όλη αυτή η ιστορία γίνεται μόνο γι' αυτό άστα να πάνε. Αν το κάνουν για να υποστηρίξουν και βίντεο με μεγαλύτερη ανάλυση στο μέλλον τότε να το δεχτώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, vaggos231 είπε

εντωμεταξυ ειναι χαλια η νεα εμφανιση.

 

5 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

+1!

Μόλις πρόσεξα ότι έχει και ένα θετικό. Στο PC πλέον, μπορείς να βλέπεις ταυτόχρονα το βίντεο και να σκρολάρεις τα σχόλια προς τα κάτω, όπως έκανες και στο κινητό 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Nabuko είπε

Στο PC πλέον, μπορείς να βλέπεις ταυτόχρονα το βίντεο και να σκρολάρεις τα σχόλια προς τα κάτω, όπως έκανες και στο κινητό 😀

Αυτό δηλαδή ή κάτι άλλο;

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Αυτό δηλαδή ή κάτι άλλο;

Όπως βλέπεις το βίντεο, πατάς στο πλαίσιο που γράφει σχόλια και σου τα ανοίγει δεξιά του βίντεο. Από κει τα διαβάζεις σκρολάροντας προς τα κάτω βλέποντας ταυτόχρονα και το βίντεο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α! Το παρατήρησα πριν ένα-δυο μήνες. Τελευταία δεν το βλέπω... (δεν μου άρεσε κιόλας, οπότε καλύτερα)

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου είναι αδιάφορα έως βλακώδη αυτά τα νέα "κόλπα". Προτιμούσα τον παλιό τρόπο και στο ανέβασμα των βίντεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους σας, αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα και εγώ εδώ και μία εβδομάδα, η μόνη λύση είναι vpn και αλλαγή χώρας ώστε να ανέβουν τα βίντεο κανονικά, αυτό έκανα και ανέβηκαν τα βίντεο, ίσως να γίνεται και κάτι με την cosmote γιατί με αλλο πάροχο φίλος μου ανέβασε κανονικά, απο το σπίτι του που είχε cosmote δεν γίνεται τίποτα δεν ξέρω αν ισχύει 100%. Να πω ότι για κάποιους εκτός απο hobby είναι δουλειά το youtube όπου βγάζουμε χρήματα υπάρχουν συνεργασίες με εταιρίες και περιμείνει ένα κοινό τα βίντεο σου που έχεις καθορίσει ενα πρόγραμμα στο κανάλι σου και ανεβάζεις στάνταρ ημέρες βίντεο, δεν μπορεί να σε αφήνουν τόσο καιρό χωρίς λύση γιατί χάνει και το ίδιο το youtube views και χρήμα! έπρεπε να το είχαν διορθώσει άμεσα και να μην καταλήγουμε σε vpn ελπίζω να λυθεί άμεσα...

Επεξ/σία από subarus-14
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, subarus-14 είπε

η μόνη λύση είναι vpn και αλλαγή χώρας ώστε να ανέβουν τα βίντεο κανονικά, αυτό έκανα και ανέβηκαν τα βίντεο, ίσως να γίνεται και κάτι με την cosmote γιατί με αλλο πάροχο φίλος μου ανέβασε κανονικά, απο το σπίτι του που είχε cosmote δεν γίνεται τίποτα δεν ξέρω αν ισχύει 100%

Εγώ ανέβασα κανονικά πάλι χωρίς πρόβλημα χτες. Δεν χρειάστηκα vpn. Δεν έχω cosmote.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σταθερή cosmote δεν ξέρω αλλά απο κινητή cosmote ανεβαίνουν κανονικά.

6 ώρες πριν, Nabuko είπε

Εγώ ανέβασα κανονικά πάλι χωρίς πρόβλημα χτες. Δεν χρειάστηκα vpn. Δεν έχω cosmote.

Με vpn και σταθερή σύνδεση και εγώ οκ. Χρειάζεται απλά στην αρχή για να δώσει το λινκ και μετά ανεβαίνει και χωρίς vpn. Υπερβολικά παράξενο bug και αν είναι μόνο σε κάποιες χώρες και κάποιες συνδέσεις, σιγά μην βρεθεί άμεσα λύση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες και εγώ τα ίδια! απο σταθερη cosmote δεν αναβαίνει τιποτα! καμια συσκευη στη συγκεκριμένη γραμμή κανενα account! με vpn δουλεύει κανονικά αλλα ειναι ασφαλες αυτο? ξερει κανενας??

Η λύση που πρότεινε κάποιος ποιο πάνω δουλεύει το ξεκινάς με hotshot να πάρει λινκ και συνεχίζεις με την σταθερή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, sbullakis είπε

Μάγκες και εγώ τα ίδια! απο σταθερη cosmote δεν αναβαίνει τιποτα! καμια συσκευη στη συγκεκριμένη γραμμή κανενα account! με vpn δουλεύει κανονικά αλλα ειναι ασφαλες αυτο? ξερει κανενας??

Η λύση που πρότεινε κάποιος ποιο πάνω δουλεύει το ξεκινάς με hotshot να πάρει λινκ και συνεχίζεις με την σταθερή.

Εγω εχω βαλει το hotspot shield και απο οτι εχω διαβασει ειναι αρκετα ασφαλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...