Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητα με διαθεσιμότητα παράδοσης μέχρι τους 3 μήνες


kostasgr78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Xristaras12 είπε

αλλά στον δρόμο σίγουρα δεν το βρήκα κάπου.

Φυσικά και δεν το βρήκες κάπου. Που θα μπορούσες να το βρεις σ' εκείνο το σημείο? Θα είχε φύγει και χρώμα ή θα 'χε και κάποια γρατσουνιά έστω και ελαφριά. Αλλιώς έγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

32 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Αυτό το χτύπημα δεν γίνεται στον δρόμο από οδήγηση....Κάποιος το χτύπησε  με κάποιο αντικείμενο ή έπεσε κάτι από μπαλκόνι.

Πραγματικά δεν έχω ιδέα. Με πήρε ο αντιπρόσωπος χτες κατα τις 9 παρά αφού τους έστειλα τις φωτογραφίες και μου ζήτησε να δουν το όχημα, και να το κανονίσουμε απο Τετάρτη. Εγω του είχα στείλει τις φωτό απο την Πέμπτη το απόγευμα μόλις έφτασα σπίτι.

Θα ενημερώσω αν απασχολεί κάποιον για την έκβαση. Μυρίζομαι δωρεάν επισκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Πώς είναι δυνατόν να μην το είδες στην παραλαβή; Μπαμ κάνει βοηθάει και το χρώμα.

φίλε μου, μέσα στην τόση αγωνιά/λαχτάρα κλπ κλπ υπάρχει μια περίπτωση ΟΝΤΩΣ να μην το είδα γιατί κυρίως επικεντρώθηκα στην μεριά του οδηγού και στον αποθηκευτικό χώρο. Για αυτο και μόνο δεν ορκίζομαι οτι δεν το παρέλαβα έτσι, να το είχα χτυπήσει εγώ προφανώς δεν θα έλεγα τίποτα και δεν θα "σας" το πλάσαρα έτσι εδω πέρα. Πιστεύω όμως οτι ο συνοδηγός (φίλος, άντρας οδηγός) θα το είχε παρατηρήσει καθώς έμπαινε για να φύγουμε, είναι σε σημείο που αν πέσει το μάτι σου φαίνεται.

όπως και να έχει, προσωπικά εφόσον έφυγα και ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ το παρέλαβα έτσι και δεν το είδα, το έφαγα κανονικά και δεν μπορώ να αποδείξω και τίποτα για αυτό και δεν εχω κυνηγήσει κάτι. Μπορώ κάλλιστα να τους μηδενίσω στην αξιολόγηση όταν έρθει η ώρα αλλά περιμένω τι θα μου πουν όταν τους το παω να το δουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Xristaras12 είπε

Παλικάρια, ξέχασα να ενημερώσω εδω πέρα, εγώ παρέλαβα χτες.

i20 1000 turbo distinctive intense blue

Παραγγελία τέλη Μαΐου.

Καλοτάξιδο δεν θα πω, γιατί μισή ώρα που εφυγα απο την αντιπροσωπεία και εχω φτάσει σπίτι, παρατήρησα ενα βαθούλωμα στην οροφή, μετά τον νεροχύτη προς την πόρτα του συνοδηγού. Έκατσα μια ώρα εκει πέρα να κοιτάζω το όχημα περιμετρικά και με μεγάλη λεπτομέρια και απορώ πως είναι δυνατόν να ξεφύγει αυτό απο τόσα μάτια. Το χαρτί με τους ελέγχους το βρήκαν άρτιο προς όλα όπως και αντιπρόσωπος με ενημέρωσε οτι εχει περάσει έλεγχο το αυτοκίνητο και δεν θα το έδιναν έτσι σε καμία περίπτωση. Εγω πάντως είμαι σίγουρος οτι δεν βρήκα κάπου και ιδιαίτερα σε αυτό το σημείο.

anyway, δεν νομίζω οτι μπορώ να κυνηγήσω κάτι αφού δεν το είδα εκει πέρα και δεν μπορώ να αποδείξω οτι δεν είμαι και ελέφαντας φυσικά. Φαίνεται λες και έχει πέσει χαλάζι σε ενα σημείο.

Κατα τα άλλα, τρομερό όχημα σε όλα του. Μου αρέσει καλύτερα σε σχέση με το νεο yaris οδηγικά. Βέβαια δεν έχω συνηθίσει τον όγκο του με τόσες γραμμές που έχει.

 

IMG-7ea405085504e02f48f2b39a0f221ce7-V.jpg

Καλοτάξιδο και από το σημείο, λογικά έγινε μετά. Θα το βλέπατε, είναι πολύ εμφανές.

Ωστόσο εμένα είχε ενα πολύ μικρό βαθούλωμα στο κέντρο του καπό. Δεν το είδα επειδή έβρεχε, δεν το είδαν αυτοί επειδή βιάστικα να πάω να το πάρω (πριν το πλύνουν, σακούλες, δεν τους άφησα να μπουνε και μέσα χωρίς να είμαι μπροστά (με ρώτησαν!), στα κεντρικά που μιλήσαμε δεν έχει αναφερθεί. Πολύ πιθανό να την πάτησα στο τελωνείο. Εκεί είναι τα πιο πολλά γομάρια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Sakiz105 είπε

Καλοτάξιδο και από το σημείο, λογικά έγινε μετά. Θα το βλέπατε, είναι πολύ εμφανές.

Ωστόσο εμένα είχε ενα πολύ μικρό βαθούλωμα στο κέντρο του καπό. Δεν το είδα επειδή έβρεχε, δεν το είδαν αυτοί επειδή βιάστικα να πάω να το πάρω (πριν το πλύνουν, σακούλες, δεν τους άφησα να μπουνε και μέσα χωρίς να είμαι μπροστά (με ρώτησαν!), στα κεντρικά που μιλήσαμε δεν έχει αναφερθεί. Πολύ πιθανό να την πάτησα στο τελωνείο. Εκεί είναι τα πιο πολλά γομάρια.

 

εμένα είχε περάσει και πλύσιμο και καθάρισμα κλπ κλπ πραγματικά γυάλιζε και γλιστρούσε με το κερί που είχε πάνω, δεν είχε κάπου κάποια σακούλα (στα καθίσματα πχ) όμως οι ζελατίνες ήταν στην θέση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Xristaras12 είπε

φίλε μου, μέσα στην τόση αγωνιά/λαχτάρα κλπ κλπ υπάρχει μια περίπτωση ΟΝΤΩΣ να μην το είδα γιατί κυρίως επικεντρώθηκα στην μεριά του οδηγού και στον αποθηκευτικό χώρο. Για αυτο και μόνο δεν ορκίζομαι οτι δεν το παρέλαβα έτσι, να το είχα χτυπήσει εγώ προφανώς δεν θα έλεγα τίποτα και δεν θα "σας" το πλάσαρα έτσι εδω πέρα. Πιστεύω όμως οτι ο συνοδηγός (φίλος, άντρας οδηγός) θα το είχε παρατηρήσει καθώς έμπαινε για να φύγουμε, είναι σε σημείο που αν πέσει το μάτι σου φαίνεται.

όπως και να έχει, προσωπικά εφόσον έφυγα και ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ το παρέλαβα έτσι και δεν το είδα, το έφαγα κανονικά και δεν μπορώ να αποδείξω και τίποτα για αυτό και δεν εχω κυνηγήσει κάτι. Μπορώ κάλλιστα να τους μηδενίσω στην αξιολόγηση όταν έρθει η ώρα αλλά περιμένω τι θα μου πουν όταν τους το παω να το δουν.

Σε καταλαβαίνω. Απλά επειδή είναι πολύ εμφανές θα το είχατε δει πιστεύω. Κατά 99% έγινε μετά.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λενε τα παιδκα, θεωρω και εγω πως αν ηταν κατι το οποιο επεσε, λογικα θα "εσπαγε" το χρωμα εστω περιμετρικα του βαθουλωματος (?) οπως κ να χει μακαρι απο βδομαδα που θα τους το πας, να στο σενιαρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Tzini_Gr είπε

αυτο που λενε τα παιδκα, θεωρω και εγω πως αν ηταν κατι το οποιο επεσε, λογικα θα "εσπαγε" το χρωμα εστω περιμετρικα του βαθουλωματος (?) οπως κ να χει μακαρι απο βδομαδα που θα τους το πας, να στο σενιαρουν

Έχω παρόμοιο χτύπημα,  χωρίς να σπάσει το χρώμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, achilles_g_ said:

Έχω παρόμοιο χτύπημα,  χωρίς να σπάσει το χρώμα. 

οκ, γιαυτο εβαλα ερωτηματικο το σπασιμο του χρωματος... εσενα πβς προκληθηκε; γτ για τετοιο βαθμο βαθουλωματος, πιστευω ηταν κατι βαρυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Tzini_Gr είπε

οκ, γιαυτο εβαλα ερωτηματικο το σπασιμο του χρωματος... εσενα πβς προκληθηκε; γτ για τετοιο βαθμο βαθουλωματος, πιστευω ηταν κατι βαρυ...

To είχα αφήσει κάτω σε μια πολυκατοικία στην οποία στον 1ο όροφο κάνανε ανακαίνιση, δίπλα που πάρκαρα είχε τον κάδο για τα μπάζα. Όταν πήγα να το πάρω, μου έβγαλε ηχητική ειδοποίηση ότι χτύπησε ο συναγερμός. Θεωρώ ότι κάποιος πέταξε κάτι από το μπαλκόνι, και αντί να πάει στον κάδο, χτύπησε στο αυτοκίνητο.

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
25 λεπτά πριν, mixmarm1996 είπε

Καλησπέρα  παιδια,

Ξέρετε γιατί μπορεί να κατέβηκε η προηγούμενη ανάρτηση που είχα κάνει με το email από την αντιπροσωπεία?

Φαντάζομαι γιατί δεν είχες φροντίσει να σβήσεις τα ονόματα (ακόμη και το δικό σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά! 
Είχε κάποιος κάποια ενημέρωση για το αν τελικά ισχύει αυτό που είπαν κάποιοι ότι λογικά οι παραγγελίες του Ιανουαρίου θα παραδοθούν πιθανόν τον επόμενο μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...