Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητα με διαθεσιμότητα παράδοσης μέχρι τους 3 μήνες


kostasgr78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ageras είπε

οχι τιποτα σπουδαιο καποιο πακετο που υπηρχε στην διαμορφωση και ο ηχος 

ενα πακετο που εδιναν στην διαμορφωση και ο ηχος 

Λογικά για τον ήχο όλη αυτή η καθυστέρηση. Τα πακέτα λογικά θα τα έβρισκες κ σε ετοιμοπαράδοτα… κακώς μπήκες σε όλο αυτό το κόπο για εμένα για ηχο, αλλά με το καλό να παραλάβεις! :))

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 565
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

58 λεπτά πριν, paylidis είπε

Λογικά για τον ήχο όλη αυτή η καθυστέρηση. Τα πακέτα λογικά θα τα έβρισκες κ σε ετοιμοπαράδοτα… κακώς μπήκες σε όλο αυτό το κόπο για εμένα για ηχο, αλλά με το καλό να παραλάβεις! :))

Ευχαριστώ δεν καταλαβαίνω όμως  το λόγο τότε γιατί σου δίνουν την δυνατότητα να προσθέσεις πραματα στο αυτοκινητο   π.χ τον ήχο από μια εταιρεία  Sonos που δεν μπορεί να σε καλύψει στις ανάγκες σου  ενώ είχες πριν  την. B&O 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ageras είπε

Ευχαριστώ δεν καταλαβαίνω όμως  το λόγο τότε γιατί σου δίνουν την δυνατότητα να προσθέσεις πραματα στο αυτοκινητο   π.χ τον ήχο από μια εταιρεία  Sonos που δεν μπορεί να σε καλύψει στις ανάγκες σου  ενώ είχες πριν  την. B&O 

Ε σου λέει αν θες να περιμένεις ένα χρόνο βαλε ότι θέλεις… ο αντιπρόσωπος δε σε προειδοποίησε ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ε σου λέει αν θες να περιμένεις ένα χρόνο βαλε ότι θέλεις… ο αντιπρόσωπος δε σε προειδοποίησε ; 

ξεκινησαμε παραλαβη 10-23 νομιζοντας οτι δεν το ειχα φορτωσει και θα το επερνα οπως το δινει χωρις να προσθεσω τιποτα επιπλεον  αρχες καλοκαιριου  του 23 μου ειπαν  για  κατασκευη πρωτη εβδομαδα Νοεμβριου 23  και μετα  μετακυλησαμε πρωτη εβδομαδα ιανουαριου 24 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφού το thread είναι για αυτοκίνητα μέχρι 3μηνη παράδοση, οι λέξεις Toyota Yaris cross και Corolla Cross δεν έπρεπε να υπάρχουν σε αυτό…

Επεξ/σία από getty
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, getty είπε

Αφού το thread είναι για αυτοκίνητα μέχρι 3μηνη παράδοση, οι λέξεις Toyota Yaris cross και Corolla Cross δεν έπρεπε να υπάρχουν σε αυτό…

Ναι γιατί οι υπόλοιποι το τηρούν. Για γέλια είναι όλοι τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, xKoctakizGR είπε

Σε Yaris hybrid ξέρει κανείς τι παίζει ; Είμαστε σε επίπεδα αναμονής  2021-2022-2023 ;

Για παραγγελία πας 8-9+ μήνες 

Για κάτι απολυτως στάνταρ εργοστασιακή έκδοση ίσως βρεις και άμεσα (2-3 μήνες)

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, xKoctakizGR είπε

Σε Yaris hybrid ξέρει κανείς τι παίζει ; Είμαστε σε επίπεδα αναμονής  2021-2022-2023 ;

Παιζουν πολλες ακυρωσεις λογω του νεου μοντελου (130 αλογα) και μπορεις να βρεις με τα 116 σε λιγους μηνες. Η αδερφη μου ψαχνοταν ξαφνικα την καλεσε ο πωλητης τελη Νοεμβρη - αρχες Δεκεμβρη και της ειπε για μια ακυρωση και ειναι ηδη για εκτελωνισμο. Εκδοση Chic με τα 116 αλογα. 

Φανταζομαι ειναι θεμα τυχης αλλα τωρα με το νεο μοντελο θα ειναι πιο συχνο νομιζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

να προσθέσω κ γώ τα 2 cents μου σε περίπτωση που θα βοηθήσω κάποιον που βρίσκεται σε αναζητηση για bev. 

 

σειρά i της bmw: 4-5 ετοιμοπαράδοτα, 1.5 μήνας σε περίπτωση που το όχημα επιλογής βρίσκεται σε στάδιο αποστολής, 10-12 μήνες custom order

mustang mach e: 4-5 ετοιμοπαράδοτα GT,  λιγότερα premium. αρκετά διαθέσιμα στην Αμβέρσα (2 μήνες) 

volvo: ελάχιστα διαθρσιμα (< 3-4 οχήματα) ελλάδα, νωρίτερα παράδοση ιούνιο, παραγγελία custom οκτώβριο με νοέμβριο 

tesla: 3-4 εβδομάδες όλα, εκτός από plaid 2 μήνες 

toyota: 10-12 μήνες 

πληροφορίες έπειτα από ατέλειωτες συζητήσεις με αντιπροσώπους σε όλη την ελλάδα 

 

😄

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημερα σας .υπαρχει καποιο νεοτερο σε σχεση με της παραδωσεις.Μου ειναι δυσκολο να παω σε αντιπροσωπία να ρωτησω .ενδιαφέρομαι για χιουνται i20 ,skoda fabia ,corola sedan απλη εκδοση .σασ ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...