Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητα με διαθεσιμότητα παράδοσης μέχρι τους 3 μήνες


kostasgr78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 7/10/2023 στις 6:59 ΜΜ, Sakiz105 είπε

100% τελωνείο έγιναν αυτά. Κοίτα και εσωτερικό (πορτ παγκαζ, πισω καθισματα, χαμηλα στις πορτες). Ειναι ψιλοζώα

Τα κοίταξα αυτά! Αυτό που είδα σήμερα που το έπλυνα είναι ένα χτύπημα στην ζάντα που δεν το είχα δει στην παραλαβή! Πάλι καλά στην φωτογραφία φαίνεται με ζουμ! Όποτε άλλο ένα θέμα για συζήτηση με την αντιπροσωπεία…

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Το παρελαβες δηλαδή και θα τα φτιάξεις μετέπειτα;

Σήμερα έχω ραντεβού στην αντιπροσωπεία! Θέλω να πιστεύω ότι χωρίς πολλές κουβέντες είτε θα τα φτιάξουν είτε θα τα αλλάξουν (ζάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, dtk-386 είπε

και μία τελευταία ερώτηση: κράτησες κάποια απόδειξη ότι έτσι το παραλαμβάνεις?

Δεν κράτησα όχι. Δεν σου δίνουν κιόλας κάτι.

Αυτό που είχα ήταν φωτογραφίες από όλο το αυτοκίνητο όπου μπορούσες να δεις το μέρος που ήταν αλλά και με ζουμ την ζημιά.

Αλλά δεν υπήρξε θέμα ότι κάτι έγινε μετέπειτα αφού τα έδειξα αμέσως στον πωλητή. Σήμερα μου τα έφτιαξαν (με αλοιφή). Για την ζάντα έβγαλαν φωτογραφίες πριν και μετά την αλοιφή και θα τα στείλουν Αθήνα. Η αλήθεια είναι ότι δεν φαίνεται το σημάδι πλέον στην ζάντα αν δεν το ξέρεις. Εγώ που το ξέρω βλέπω ένα σημάδι ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα i30 distinctive hathcback στις 03-03-23 και συνεχίζουν να λένε πάρτε τηλέφωνο την άλλη εβδομάδα. Πλήρη απαξίωση και έχουν πάρει προκαταβολή εδώ και 8 μήνες. Έλεος δηλαδή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, ThorQiou είπε

Εγώ παρήγγειλα i30 distinctive hathcback στις 03-03-23 και συνεχίζουν να λένε πάρτε τηλέφωνο την άλλη εβδομάδα. Πλήρη απαξίωση και έχουν πάρει προκαταβολή εδώ και 8 μήνες. Έλεος δηλαδή.

 

Σκέψου εγώ που παρήγγειλα 2 μήνες πριν από εσένα τέλος Οκτώβρη θα παραλάβω. Είμαστε στον εκτελωνισμό τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Σκέψου εγώ που παρήγγειλα 2 μήνες πριν από εσένα τέλος Οκτώβρη θα παραλάβω. Είμαστε στον εκτελωνισμό τώρα.

Ήρθε η ώρα τουλάχιστον!

Εγώ το είχα πει πάντως, 8μηνες μου ειχαν πει εκτός αν πάρω κάποιο που έχει γίνει ήδη παραγγελία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Παραλαμβάνουμε εντός εβδομάδας ή Πέμπτη ή Παρασκευή. Καθαρούς γεμάτους 10 μήνες για όποιον θέλει να παραγγείλει i30.

Το εξηγείς καλύτερα σε παρακαλώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, ThorQiou είπε

Το εξηγείς καλύτερα σε παρακαλώ.

 

περιμενε 10 μηνες, παραλαμβανει σε 5-6 μερες. Νομιζω ειναι ξεκαθαρο :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...