Προς το περιεχόμενο

Street Fighter 6 [PC] 👊


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το τελευταίο διάστημα οι περισσότεροι στο online παίζουν με το classic σύστημα αντί για το modern. Μπορεί να είναι που έχουν μείνει πλέον οι πιο core gamer η απλά αν βαρέθηκαν όλοι αυτό το spam fest του modern. 

Και εγώ το έχω γυρίσει στο classic καθώς με το modern νιώθεις ότι δεν έχεις κανέναν έλεγχο πάνω στο χαρακτήρα σου και απλά σπαμάρεις action 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/10/2023 στις 12:19 ΜΜ, chek2fire είπε

το τελευταίο διάστημα οι περισσότεροι στο online παίζουν με το classic σύστημα αντί για το modern. Μπορεί να είναι που έχουν μείνει πλέον οι πιο core gamer η απλά αν βαρέθηκαν όλοι αυτό το spam fest του modern. 

Και εγώ το έχω γυρίσει στο classic καθώς με το modern νιώθεις ότι δεν έχεις κανέναν έλεγχο πάνω στο χαρακτήρα σου και απλά σπαμάρεις action 

Όλο αυτό θα είχε λύσει το πρόβλημα ένα απλό φίλτρο αλλά που μυαλό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η AKI θερίζει. Φοβερός χαρακτήρας. Την συνάντησα σε αρκετά ματσαρίσματα είναι λίγο overpower βέβαια. Mου αρέσει περισσότερο από τον προηγούμενο χαρακτήρα που είχαν βάλει. Αν δεν είχε αυτό το ηλίθιο σύστημα για αγορά χαρακτήρων με point θα την είχα πάρει με την μια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πλέον σπάνια βρίσκεις κάποιον να παίζει με το modern σύστημα και σχεδόν όλοι παίζουν classic. Εχει πιο ουσία το classic και πιο ισορροπημένο.

Πάντως παραμένει το κορυφαίο beat m up αυτής της γενιάς και το δείχνει ότι ασχολείται πάρα πολύ κόσμος, βρίσκεις ματσαρίσματα με την μια ότι ώρα και να μπεις. 

Να δούμε και το Tekken οταν βγει αν μπορέσει να το ξεπεράσει γιατί το Mortal Kombat δείχνει να μην ενθουσίασε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...