Προς το περιεχόμενο

Huawei Watch GT 3 Pro Review


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Η διαφήμιση έχει πετύχει απόλυτα στην διαμόρφωση της καταναλωτικής συμπεριφοράς και είναι εις θέσιν να πουλήσει πάγο σε εσκιμώους.. Αν είναι δυνατόν να δίνεις τόσα χρήματα και να χρειάζονται φόρτιση τόσο συχνά, κι όλο αυτό για να βλέπεις ειδοποιήσεις μέσο bluetooth που σημαίνει πως το τηλέφωνο είναι δίπλα σου και άρα τα βλέπεις εκεί έτσι κι αλλιώς.. Δεν συζητάμε κάν για τις amoled οθόνες που στο φως της ημέρας δεν βλέπεις την μύτη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 13/6/2022 στις 2:03 ΜΜ, jimagas99 είπε

Το φόρτισες το samsung  σήμερα, ή θα ξεμείνεις από μπαταρία, πριν απαντήσεις στο πρώτο μήνυμα που θα σου στείλει κάποιος ???? Μεσαίωνας είναι να φορτίζω κάθε μισή μέρα.

Εγώ πάλι θα συμφωνήσω με το φίλο, το να έχω δυνατότητες απάντησης σε messenger ή SMS με προτυπωμένα μηνύματα ή μέσω υπαγόρευσης το θεωρώ απαραίτητο όταν δίνεις 500 ευρώ για smartwatch (δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο το προσφέρει, το apple watch πάντως έχει τη δυνατότητα). Τώρα, εννοείται ότι θα προτιμούσα μπαταρία μιας εβδομάδας ή 10 ημερών, αλλά όπως φορτίζω κάθε δυο ημέρες το κινητό (χωρίς να αισθάνομαι ότι είμαι στο μεσαίωνα), έτσι φορτίζω και το ρολόι. 

Εκτός και αν έχουμε κινητό 3 δεκαετιών πριν, που κρατούσε μια βδομάδα η μπαταρία. Τότε πάω πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και δεν έχουμε κινητό 3   δεκαετιών. Αλλά και πάλι θα σου πω, πως αν θέλει κάποιος να απαντά στα μηνύματα και στο messenger μέσω smartwatch, μήπως το κάνει γιατί έχει αυτός κινητό 3  δεκαετιών, που δεν ανταποκρίνεται πλέον, ώστε βρήκε την λύση  μέσω smart watch ???? Το να θέλει το ρολογακι φόρτιση ώστε να βγάλει εκτός από τα μηνύματα και την καθημερινή προπόνηση, ( απαραίτητη για εμένα, περισσότερο από τις απαντήσεις στα sosial)  είναι όπως και να το κάνουμε καταναγκασμός. Μιλάω για εμένα.  Και να έχω σκάσει και μια 500σαρα € !!!! Άλλωστε υπάρχει και το κινητό, για εμένα, το οποίο και χρησιμοποιώ. Προσοχή, δεν μιλάμε για φόρτιση κάθε 2 ημέρες. Αν χρειαζόταν να το φορτίζουν κάθε 2 ημέρες, θα έκαναν πάρτι. Μιλάμε για φόρτιση το πολύ μιας ημέρας, όπως αναφέρουν πολλοί φίλοι. Άντε και με εξοικονόμηση ενέργειας, φόρτιση κάθε μιάμιση μέρας !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γειά σας. Μόλις πήρα στον άντρα μου το ρολόι το huawei gt3 pro και ενώ λεει ότι έχει nfc δεν μπορεί να το συνδέσει με κάποιο wallet. Μήπως έχει βρει κανείς κάποια λύση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 5 μήνες μετά...

Παιδια καλημερα.. Αγορασα εχθες το Gt 3 Pro Titanium.

Εχω δυο αποριες αν καποιος ξερει να με βοηθησει.

1. Πως μπορω να βρω κ να βαλω το wallpaper που εχει το ρολοι στην φωτογραφια πανω στο κουτι την χρυσαφί γιατι δε τη βρισκω πουθενα μεσα στην εφαρμογη..

2. Εχθες με καποιον τροπο βρηκα κ μετρησα την αρτηριακη πιεση. Σημερα δε μπορω να βρω απο που την μετραμε..

Το κινητο μου ειναι το iPhone 13 Pro.

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...