Προς το περιεχόμενο

Λανσάρισμα του Disney+ στην Ελλάδα με ταινίες και σειρές των Disney, Pixar, Star Wars και Marvel


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, bill_viper είπε

https://accountbot.io/buy/disneyplus

Αλλά απ'ότι βλέπω με τον χαμό που έγινε εξαντλήθηκαν όλα. Χθες είχε κάτι χιλιάδες διαθέσιμα.

Τι να σου πω. Ένα χρόνο τώρα έχω Netflix και Spotify από εκεί. Μία φορά μου έκλεισε το Spotify και μέσα σε 5 λεπτά μου είχαν δώσει καινούριο.

Ευχαριστώ για το λογαριασμό που έστειλες φίλε, έβαλα και εγώ δοκιμαστικά για 1 μήνα disney και δουλεύει άψογα, μέσω κάρτας revolut, για ένα μήνα 2,88 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 ώρες πριν, kormos είπε

Μάλλον έχω καταλάβει τι κάνεις...

Αφού έχεις προβεί στις πρώτες ενέργειες, (μην τις αναλύω πάλι) κλείνεις το VPN για την 1η και μόνο φορά ώστε να φορτώσει η εφαρμογή.

Στη συνέχεια ανοίγεις πάλι το VPN και ολοκληρώνεις την διαδικασία.

Πριν την ολοκλήρωση, κάνεις επιβεβαίωση ότι έχεις την μη Ελληνική ΙΡ

Μφχ

WTF , δοκίμασα αυτό που είπες , όντως φόρτωσε η σελίδα, ξανά έβαλα το vpn και με βγάζει ότι πιο ηλίθιο μνμ έχω δει ποτέ (με 2 διαφορετικά mail το ένα yandex το άλλο gmail).

"We're currecly experience slow internet connection speeds..μπλα μπλα"

στο καπάκι μπαίνω από άλλο tab και έχω 7,8 download σε 100 γραμμή , με το vpn απο Κωνσταντινούπολη......τρέλα , δεν με θέλει, μάλλον στο τέλος θα κάνω το Ελληνικό .

Ευχαριστώ πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xristoscls18 είπε

Γιατι μαλλον ειναι της Sony; Νομιζω... +Οτι υπαρχει συμφωνια Sony Netflix..

Η συμφωνία Sony Netflix αφορά μόνο τις ΗΠΑ. Στην Ελλάδα υπάρχει συμφωνία με τη Nova, οπότε για Ελλάδα Spiderman Α προβολής κλπ στη EON TV θα παίζουν όχι στο Netflix.

5 ώρες πριν, harris231 είπε

Όλοι οι παρακάτω τίτλοι ΔΕΝ υπάρχουν στη δική μας υπηρεσία αλλά υπάρχουν σε όλες τις άλλες χώρες είτε σαν star είτε σαν γενικότερη ψυχαγωγία μέσω της Disney plus.
Δεν τον λες και μικρό αριθμό. Ψιλοκουτσουρεμένο πιο συγκεκριμένα. Αρκετοί και καλοί τίτλοι που αφορά ΜΟΝΟ ταινίες (τις σειρές δεν τις έψαξα).

Η μύγα,
127 ημέρες,
Το βασίλειο των ουρανών,
Sunshine,
Glass,
Λεπτή κόκκινη γραμμή,
'Εκτη αίθηση,
Μη τα βάζετε με τους Τζοούνς,
Prince of Persia: The Sands of Time,
Deja Vu: 4 Ημέρες, 6 Ωρες Πίσω,
Thirteen ,
Solaris,
Το Μπαρ των Ονείρων,
The Family Stone,
Αίμα στους Λόφους,
Επισκέπτης από την Κόλαση,
Trance,
Τα Μυστικά του Δάσους,
Ο Μοναχικός Καβαλάρης,
Όταν Η Γη Σταματήσει,
Γείτονες σε Περιπολία,
Σχέδιο Πτήσης,
28 Εβδομάδες μετά,
Max Payne,
Νύχτες με τον εχθρό μου,
Morgan, Χόκους Πόκους: Οι Τρεις Μάγισσες,
Eragon,
Ο Πιτ Και Ο Δράκος Του,
Αντίο Κρίστοφερ Ρόμπιν,
The Omen (2006),
Τα ταξίδια του Γκιούλιβερ (2010),
Το ταξί της Νέας Υόρκης,
Τα Πάντα Γύρω από τον Στιβ,
Παντρευτείτε, Χωρίστε, Τελειώσατε!,
Αίμα στους Λόφους 2,
Pathfinder,
Omen III: The Final Conflict,
Absolutely Fabulous: Η Ταινία,
Joshua,
Man of the House,

Flicka,

Αυτές είναι φίλε ταινίες της Disney και της Fox (νυν 2Oth Century).

Η Cosmote έχει συμβόλαιο με τη Disney που δεν έχει λήξει ακόμη. Και η Nova με τη Fox.

Όταν λήξουν λογικά δεν θα ανανεωθούν και θα "μεταφέρουν" όλες τους τις ταινίες στη δική τους υπηρεσία.

Και επειδή οι περισσότερες είναι της Fox από όσες έγραφες, τη λήξη του συμβολαίου με τη Nova περιμένουν.

Επεξ/σία από aypnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, lost2 είπε

WTF , δοκίμασα αυτό που είπες , όντως φόρτωσε η σελίδα, ξανά έβαλα το vpn και με βγάζει ότι πιο ηλίθιο μνμ έχω δει ποτέ (με 2 διαφορετικά mail το ένα yandex το άλλο gmail).

"We're currecly experience slow internet connection speeds..μπλα μπλα"

στο καπάκι μπαίνω από άλλο tab και έχω 7,8 download σε 100 γραμμή , με το vpn απο Κωνσταντινούπολη......τρέλα , δεν με θέλει, μάλλον στο τέλος θα κάνω το Ελληνικό .

Ευχαριστώ πάντως

Το εμαιλ θα πρέπει να το δημιουργήσεις με VPN ώστε να έχεις επιλεγμένη και την χώρα "που θες"!

Αν βάζεις υπαρκτό λογαριασμό ίσως είναι αυτή η αιτία που δεν ολοκληρώνεται όπως θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kormos είπε

Το εμαιλ θα πρέπει να το δημιουργήσεις με VPN ώστε να έχεις επιλεγμένη και την χώρα "που θες"!

Αν βάζεις υπαρκτό λογαριασμό ίσως είναι αυτή η αιτία που δεν ολοκληρώνεται όπως θες

Δε νομίζω να δουλεύει πλέον η διαδικασία, στο τελευταίο βήμα που ανοίγεις το Disney+ κρασάρει η εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Δε νομίζω να δουλεύει πλέον η διαδικασία, στο τελευταίο βήμα που ανοίγεις το Disney+ κρασάρει η εφαρμογή.

Σε τι λογισμικό?

Στην έναρξη της εφαρμογής δεν θέλει "βπν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, kormos είπε

Σε τι λογισμικό?

Στην έναρξη της εφαρμογής δεν θέλει "βπν"

Χωρίς VPN βγάζει CZK.

*Edit: Κατάφερα να δω τα TR χωρίς VPN αλλά στην πορεία δεν δέχεται την πληρωμή με την κάρτα..

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις εκανα την προσφορα για ενα χρονο στα 19,50 ευρω χωρις προβλημα... Και χωρις VPN

Εχει αρκετα πραγματα τωρα βλεπω σε μεταγλώττιση τον Ηρακλή του 1997 LOL

Επεξ/σία από Cyber_Spartacus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδια με ρεβολουτ πληρωσα και δεν θελει καν vpn απλα εναν λογαριασμο gmail και καταχώρηση του τροπου πληρωμης στο νεο google account κατεβαζεις το Disney+ app και κανεις εγγραφή στην αρχη σου λεει η εφαρμογή σε ευρω αλλα οταν πληρώσεις με το google account  στης βγαζει σε λιρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σαν να το κατάλαβε το Netflix (αφού φυσικά το σταμάτησα και κατά σύμπτωση έληγε 14/6) τώρα μου στέλνει προσφορά για 7.99. Χαχαχα. Διαβολικό. 

F1232EAA-921F-433D-BB86-182BB3947D5E.jpeg

Άμα κάνετε έτσι για ένα έξτρα 50αρικο το χρόνο ( δεν λέω σεβαστό ποσο) και εγγράφεστε όλοι από Τουρκία στο τέλος θα τα μαζέψει τα μπαγκάζια της και δεν θα έχει Ελλάδα. Όποτε γιόκ υπότιτλους και ίσως να γεμίσει με τουρκικές σειρές. 
μιλάμε κάνετε όλο αυτό για 0.13 σεντς την ημέρα. 
στηριξτε μια προσπάθεια ειδικά όταν είναι αρκετά τίμια. 
μου θυμίζει εποχές που έκαναν όλοι Jaibreak τα iPhone για τσάμπα εφαρμογές και στο τέλος η devs και η Apple όχι μόνο έκλεισαν τις τρύπες αλλά αύξησαν και τις τιμές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...