Προς το περιεχόμενο

Game Of Thrones Jon Snow Sequel (HBO)


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, mike299 είπε

Οι οποίοι μετά το GOT δεν έχουν κάνει τίποτα. Η σειρά στο HBO έφαγε άκυρο, οι ταινίες Star wars έφαγαν άκυρο. Το συμβόλαιο με το Netflix τρέχει αλλά δεν έχουν παρουσιάσει τίποτα ακόμα

Ναι αυτό είναι κουλό. Υποτίθεται ότι "έτρεξαν" τις τελευταίες σαιζόν για να προχωρήσουν στο επόμενο project τους, το οποίο δεν έγινε ποτέ και μετά υπέγραψαν με το netflix, γιατί; Φάγανε τόσο μπούλινγκ που πάθανε κοκομπλόκο φάση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, mike299 είπε

Οι οποίοι μετά το GOT δεν έχουν κάνει τίποτα. Η σειρά στο HBO έφαγε άκυρο, οι ταινίες Star wars έφαγαν άκυρο. Το συμβόλαιο με το Netflix τρέχει αλλά δεν έχουν παρουσιάσει τίποτα ακόμα

Και μετά λέτε για τους δημόσιους υπαλλήλους στην Ελλάδα 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε ότι θέλετε εμενα μου άρεσε ο Jon, όχι τόσο ο ηθοποιός όσο ο χαρακτήρας. Επίσης χαλαρά ήταν ο καλύτερος στις χορογραφίες. Δεν πρόκειται να πω ποτε όχι σε GOT όσο παίζεται στο HBO. Θέλω να πιστεύω ότι μάθανε από το λάθος τους. Τώρα δεν ξέρω ποσο επιρροή έχει ο Martin, γιατί ο writer της σειράς είναι λίγο πολύ αδιάφορος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμένα μου αρέσει ο χαρακτήρας του Jon αν και θεωρώ ότι ο μόνος λόγος για την σειρά είναι το άρμεγμα για λεφτά. Οπότε κρατώ μικρό καλάθι. Μακάρι να βγει καλή.

Επεξ/σία από Glikos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Glikos είπε

Και εμένα μου αρέσει ο χαρακτήρας του Jon αν και θεωρώ ότι ο μόνος λόγος για την σειρά είναι το άρμεγμα για λεφτά. Οπότε κρατώ μικρό καλάθι. Μακάρι να βγει καλή.

Εννοείτε είναι άρμεγμα, μιλάμε για την μεγαλύτερη αγελάδα στην τηλεόραση. Απλά οτιδήποτε HBO έχω ελπίδες, έχουμε πήξει στις μούφες από τα αλλα, με μερικές, πολύ λίγες εξαιρέσεις φυσικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Εννοείτε είναι άρμεγμα, μιλάμε για την μεγαλύτερη αγελάδα στην τηλεόραση. Απλά οτιδήποτε HBO έχω ελπίδες, έχουμε πήξει στις μούφες από τα αλλα, με μερικές, πολύ λίγες εξαιρέσεις φυσικά.

Παίζει πολύ σαπίλα δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Εννοείτε είναι άρμεγμα, μιλάμε για την μεγαλύτερη αγελάδα στην τηλεόραση. Απλά οτιδήποτε HBO έχω ελπίδες, έχουμε πήξει στις μούφες από τα αλλα, με μερικές, πολύ λίγες εξαιρέσεις φυσικά.

Κοίτα, δε ξέρω κατά πόσο είναι αρμεγμα σαν ιδέα. Τώρα αν θα φανεί σαν άρμεγμα λόγω πιθανού κακού σεναρίου ή οτιδήποτε, μένει να το δούμε!

Αλλά το σύμπαν του GoT είναι τοοοσο τεράστιο, που θεωρώ άνετα/αναπόφευκτα χωράνε κάποια spin off, ειδικά για τόσο βασικούς χαρακτήρες του σύμπαντος, όπως o Τζον (ασχέτως που ο Χάρινγκτον είναι αγγούρι).

Πολύ σημαντικό αυτό που λες για ΗΒΟ, μας έχει χαρίσει έπη οπότε ας μην εξανεμίζονται προκαταβολικά οι ελπίδες μας!

Επεξ/σία από yanis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Glikos είπε

Παίζει πολύ σαπίλα δυστυχώς.

Αν βλέπεις πολλές ναι ισχύει. Αν δεν υπάρχει άφθονος χρόνος τότε η σαπίλα φεύγει από την μέση και υπάρχουν ορισμένα διαμάντια πχ Severance, Arcane, Stranger Things και μπαίνουν στο παιχνίδι σε λίγο καιρό τα prequel του Άρχοντα και του GoT που και σκατά να είναι θα τα δούμε όλοι 😋

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, liakinen είπε

Αν βλέπεις πολλές ναι ισχύει. Αν δεν υπάρχει άφθονος χρόνος τότε η σαπίλα φεύγει από την μέση και υπάρχουν ορισμένα διαμάντια πχ Severance, Arcane, Stranger Things και μπαίνουν στο παιχνίδι σε λίγο καιρό τα prequel του Άρχοντα και του GoT που και σκατά να είναι θα τα δούμε όλοι 😋

Εννοείται θα τα δούμε! Και αν είναι σκατά θα βγάλουμε εδώ τα εσώψυχα μας. 😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Dakonblackblade είπε

Εννοείται δεν θα το δω , απλά θα διαβάζω τα εσώψυχά σας

Δεν ξέρω αν κάνεις πλάκα αλλά κακά τα ψέματα υπάρχουν ταινίες, σειρές και παιχνίδια που μας τραβάει ο κόσμος τους και παρότι δεν κρατάμε μεγάλο καλάθι περιμένουμε πως και πως να μπούμε σε αυτόν τον κόσμο. 

Star Wars, LOTR, GOT, Witcher (αναφέρομαι στο παιχνίδι και όχι στην εμετική σειρά) ένα νέο Mass Effect, Dragon Age, Alan Wake, Bioshock κτλ είναι μερικά παραδείγματα. 

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει βρε παιδιά. Μπορείτε απλά να περιμένετε τον Μάρτιν πότε θα τελειώσει το επόμενο βιβλίο για να δείτε τι θα συμβεί....

Είναι 73, γράφει δέκα χρόνια το 6ο βιβλίο και δε ξέρουμε πόσα θα χρειαστεί για το 7ο....Μαντεψτε...μπορεί να μη προλάβει...μπορει και να βαρεθεί. Μπορεί πολλά.

Για την ώρα εγώ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από αυτό που πρόσφεραν οι σκηνοθέτες και θα χαρώ ότι ακόμα προσφέρουν. 

Η μυθολογία του got είναι ανάλογη του Τόλκιν (άλλωστε εκεί βασίστηκε) οπότε μπορείς να κάνεις χιλιάδες πράγματα και εκατοντάδες σπιν οφ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
20 minutes ago, pontez2 said:

Είναι 73, γράφει δέκα χρόνια το 6ο βιβλίο και δε ξέρουμε πόσα θα χρειαστεί για το 7ο....Μαντεψτε...μπορεί να μη προλάβει...μπορει και να βαρεθεί. Μπορεί πολλά.

Για την ακρίβεια υποτίθεται ότι το γράφει 11 χρόνια, αμφιβάλω αν έχει "ξοδέψει" τα μισά.

744922785_Screenshot2022-07-17235945.png.4649e85c9d2d1e799faf3087ff56adc1.png

Δες εδώ χρονικά διαστήματα μεταξύ των προηγουμένων.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...