Προς το περιεχόμενο

Τουρισμός για όλους


xraxra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 hours ago, kwctackt said:

Εμενα με το που κάνω σύνδεση για να δω την αίτηση με ξανά πετάει πίσω . Μου ήρθε όμως email ότι κληρώθηκα αλλά δεν μπορώ να  θέλω άκρη . 

Εξωτερικό είσαι; Το κάνει και σε μένα, που είμαι εξωτερικό, ακόμη και αν δοκίμασα με vpn αλλά όχι με IP Ελλάδας. Τουλάχιστον ήρθε email που λέει ότι κληρώθηκε η αίτηση, οπότε το πήρα νομίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, alan_dalon είπε

Είναι μηνυσιμο για παραπλάνηση το "τουρισμός για όλους" από την στιγμή που είναι "τουρισμός για το 1/10"?

μια τυχαια κληρωση ηταν απο την 1η μερα που εφαρμοστηκε (απο το 2020 αν θυμαμαι καλα)  δεν αλλαξε τιποτα.

Συμπληρωματικο ειναι με τον κοινωνικο τουρισμο αλλα σε εκεινο το προγραμμα για να μπεις επρεπε να εχεις πολυυυ χαμηλο εισοδημα .

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, alan_dalon είπε

Είναι μηνυσιμο για παραπλάνηση το "τουρισμός για όλους" από την στιγμή που είναι "τουρισμός για το 1/10"?

Εννοεί ότι μπορούν να κάνουν αίτηση όλοι, όχι ότι θα κερδίσουν και όλοι. Από την άλλη, ο κοινωνικός τουρισμός του ΟΑΕΔ απευθύνεται σε συγκεκριμένες ευάλωτες ομάδες και εκεί δεν μπορούσαν να κάνουν αίτηση όλοι. Η διαφορά είναι εκεί, δηλαδή στο ποιοι μπορούσαν να κάνουν αίτηση.

Επεξ/σία από gokuthelegend
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok. Μια ερωτηση μονο. Μπορεις να μετφερεις καρτα αυλη σε αλλο smartphone? Σε αλλο αριθμο δηλαδη. Γιατι νομιζω κρατανε αρχειο με τους αριθμους και δεν βαζεις οτι θες.

1 λεπτό πριν, madboy είπε

Το μαγαζάκι έκλεισε.

Του χρόνου πάλι.

Και προφανώς για αλλή μια χρονιά κουβά. 🤨

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, madboy είπε

Το μαγαζάκι έκλεισε.

Του χρόνου πάλι.

Και προφανώς για αλλή μια χρονιά κουβά. 🤨

Αφου υπεβαλαν κοντα στο εκατομμυριο κοσμος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Makis38 είπε

Εξωτερικό είσαι; Το κάνει και σε μένα, που είμαι εξωτερικό, ακόμη και αν δοκίμασα με vpn αλλά όχι με IP Ελλάδας. Τουλάχιστον ήρθε email που λέει ότι κληρώθηκε η αίτηση, οπότε το πήρα νομίζω. 

Ναι στο εξωτερικό αλλά μετά από κάτι ώρες μπήκα .. εφόσον ήρθε email εγκρίθηκε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει χρησιμοποιησει καποιος την καρτα απο προηγουμενη χρονια σπαστα ; Δηλ να πληρωσει μερικως μια διανυχτερευση και μια αλλη την επομενη φορα ; Ή πρέπει να είναι μια και έξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα χρησιμοποιήσει πέρυσι τα 100€ από τα 150€ σε διανυκτέρευση και μια ημέρα πριν λήξει η προθεσμία πήγα σε ένα μίνι μάρκετ ενός ξενοδοχείου και πήρα 50€ πράγματα ώστε να μην τα χάσω. 

Επεξ/σία από Sherlock_7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...