Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτικές εκδόσεις


pictorino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 819
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπα, πήραν θάρρος από τους scalpers και την πελατεία τους.

Μην απορήσετε αν δείτε τις επόμενες κονσόλες στα €600-700... έχουμε και το κοσκινάκι του πληθωρισμού, όλα πόπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τωρα (21:55) ειχα κληση για ακυρωση απο public και αλλαγη σε collectors. Τεσπα, τωρα εχω 2 collectors σε αναμονη, και οποιος στειλει 1ος. Μου ηρθε και η παραγγελια στο μαιλ ηδη

Παντως το παιδι μου ειπε οτι για collectors εχουν εξασφαλισει μεγαλο ογκο τεμαχιων, οποτε οποιος δεν εχει αποφασισει, πιθανολογω (προσωπικη αποψη) οτι θα καταλληξει σαν την horizon collectors που την βρισκεις ακομα σκρουτζ, ενω την regalla οχι. 

Τεσπα, το σφυρι ηθελα, το σφυρι παιρνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μας στενοχωρεί ότι η προπαραγγελία σου με αριθμό Cxxxxxxxxx για το προϊόν GC GAME PS5 GOD OF WAR RAGNAROK JOTNAR δε θα μπορέσει να σου σταλεί, καθώς ήταν τελευταίο τεμάχιο που εξαντλήθηκε τη στιγμή της καταχώρησης. :(

Δυστυχώς θα πρέπει να προχωρήσουμε στην ακύρωσή της και αν έχεις ήδη πληρώσει, προχωράμε άμεσα σε επιστροφή του ποσού στο λογαριασμό σου!"

Έτσι όπως το γράφουν καταλαβαίνω ότι θα φέρουν την έκδοση Jotnar στο public. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, pictorino είπε

"Μας στενοχωρεί ότι η προπαραγγελία σου με αριθμό Cxxxxxxxxx για το προϊόν GC GAME PS5 GOD OF WAR RAGNAROK JOTNAR δε θα μπορέσει να σου σταλεί, καθώς ήταν τελευταίο τεμάχιο που εξαντλήθηκε τη στιγμή της καταχώρησης. :(

Δυστυχώς θα πρέπει να προχωρήσουμε στην ακύρωσή της και αν έχεις ήδη πληρώσει, προχωράμε άμεσα σε επιστροφή του ποσού στο λογαριασμό σου!"

Έτσι όπως το γράφουν καταλαβαίνω ότι θα φέρουν την έκδοση Jotnar στο public. 

Πρώτη φορά βλέπω γραπτή ακύρωση με τόσο συγκεκριμένη αιτία.

Τελευταίο τεμάχιο που εξαντλήθηκε τη στιγμή της καταχώρησης? 

Περίεργο. Τι ώρα είχες κάνει την παραγγελία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Charismo είπε

Πρώτη φορά βλέπω γραπτή ακύρωση με τόσο συγκεκριμένη αιτία.

Τελευταίο τεμάχιο που εξαντλήθηκε τη στιγμή της καταχώρησης? 

Περίεργο. Τι ώρα είχες κάνει την παραγγελία?

10:32.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και εμένα χθες με mail η ακύρωση από Public για τη Jotnar και μου δώσανε ένα κουπόνι για δωρεάν μεταφορικά..... Ούτε καν να με πάρουν τηλέφωνο να μου προτείνουν την collectors μιας και θεωρώ ήμουν από τους πρώτους που έβαλα παραγγελία, 15/07 στης 11:00 το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, shodan είπε

Μου ήρθε και εμένα χθες με mail η ακύρωση από Public για τη Jotnar και μου δώσανε ένα κουπόνι για δωρεάν μεταφορικά..... Ούτε καν να με πάρουν τηλέφωνο να μου προτείνουν την collectors μιας και θεωρώ ήμουν από τους πρώτους που έβαλα παραγγελία, 15/07 στης 11:00 το πρωί.

4 ποστ πριν απο εσενα κυριολεκτικα ακυρωνουν αλλον με παραγγελια 28 λεπτα νωριτερα απο την δικια σου. 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω, πραγματικά ότι να ναι και αυτή η εταιρεία. Αν πάρει το μάτι σας καμία έκδοση σε Amazon ή οπουδήποτε βάλτε μια φωνή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...